Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 222 562 562

Napisz do nas

Włącz radio

Kolorszop

Nadchodzą Targi DOG DAY & CAT DAY!

Dodano: 2019-10-08 12:30:00
fot. Fundacja AST
fot. Fundacja AST

Wystarczy kupić zielone serce dla czworonoga. Ruszyła kampania edukacyjna #nieoceniajpopysku, której celem jest pomoc psom TTB  - terierom w typie bull, takim jak amstaff, pittbull czy bullterier. Przyjdź i pomóż odczarować wizerunek „dużego psa”.


To właśnie te czworonogi, po wielorasowych, padają najczęściej ofiarą porzuceń. Akcja „Nie oceniaj po pysku” zachęca, żeby poznać te rasy bliżej, dowiedzieć się jaki pies tak naprawdę kryje się za szerokim pyskiem i muskularną sylwetką.

Chyba każdy z nas, przynajmniej raz dziennie myśli sobie: „nie znasz mnie, więc dlaczego mnie oceniasz?”. Prawdopodobnie również minimum raz dziennie, patrząc przez kilka sekund na kogoś, wyrabiamy sobie zdanie na temat tej osoby. Chcemy to zmieniać!

Duży pies = groźny pies? Odczarujmy razem wizerunek czworonogów!

Duży pies to groźny pies, niebezpieczna rasa, urodzony do walk – ile razy to słyszeliście? Wspólnie pomóżcie nam zmieniać te schematy! Niech cały świat usłyszy prawdę: duży pies to duże serce, ukochana rasa, urodzony przyjaciel oraz ulubieniec dzieci.

Owiane złą sławą psich morderców, obrosłe stereotypami i mitami, rzadziej niż psy innych ras spotykają się z życzliwością i chęcią pomocy. Ich budzący respekt wygląd i historia stanowią pożywkę dla sensacyjnych doniesień prasowych, budzą lęk, a jednocześnie także zainteresowanie ludzi, którym zależy często na zysku i wykorzystaniu tych psów w okrutny sposób.

Zdjęcia na ściance, fotobudka, spotkania i psi celebryta

Organizatorami akcji jest Fundacja AST która zaplanowała wiele atrakcji dla przybyłych – spotkanie z Marcinem Różalem Różalskim, Karoliną Pilarczyk z fundacji i innymi znanymi osobami. Znajdzie się tam fotobudka, fotoramka oraz zdjęcia na ściance. W czasie imprezy zostanie wybrana również najsympatyczniejsza para oraz psi celebryta.

Wstęp na dwudniowe targi jest darmowy! Podczas imprezy będzie okazja do zakupu produktów, karmy i akcesoriów dla pupili. Wszyscy zainteresowani będą mogli też wesprzeć Fundację AST. Na każdym stoisku przybyli będą mogli zakupić serce za 5 zł i przykleić na specjalnie przygotowanej ściance. Nie zabraknie również w sprzedaży koszulek, naklejek, bransoletek i breloczków wspierających Fundację. Wszystkie zebrane środki ze sprzedaży, trafią do chorych i szukających domów bullowatych.

„Nie oceniaj po pysku” odbędzie się w Hali Gwardii w Warszawie w najbliższy weekend – 12 i 13 października (sobota w godz. 9-18, niedziela w godz. 10-17).

fot. Fundacja AST

fot. Fundacja AST

Podziel się:

netgraf.pl