Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 222 562 562

Napisz do nas

Włącz radio

Kolorszop

"Jak urodzić i nie zwariować" oraz spotkanie z autorką bestsellera "W oczekiwaniu na dziecko"

Dodano: 2019-11-06 11:55:09
fot. Kino Atlantic
fot. Kino Atlantic

7 listopada o 17:30 w kinie Atlantic szykuje się wyjątkowe wydarzenie. Zaplanowano pokaz filmu „Jak urodzić i nie zwariować" oraz spotkanie z autorką bestsellera „W oczekiwaniu na dziecko" – Heidi Murkoff.


Spotkanie jest przeznaczone przede wszystkim dla obecnych oraz przyszłych rodziców. W trakcie wydarzenia odbędzie się pokaz filmu „Jak urodzić i nie zwariować" z Cameron Diaz i Jennifer Lopez w rolach głównych. 

Po projekcji zaplanowano prezentację bestsellera „W oczekiwaniu na dziecko" oraz spotkanie z Heidi Murkoff - autorką poradnika. 

Jak urodzić i nie zwariować

Cameron Diaz, Jennifer Lopez i Elizabeth Banks w rewelacyjnej komedii na podstawie popularnego poradnika dla rodziców. Film Kirka Jonesa porusza uniwersalny temat rodzicielstwa. W niespełna dwie godziny poznamy całą paletę problemów i radości związanych a to z ciążą a to z chęcią posiadana dziecka. Wszystko na przykładzie kilku sympatycznych par. Mamy więc ciążę z przypadku, jak i ciążę wypracowaną latami starań, problem pogodzenia kariery z macierzyństwem, a także adopcji. Kombinacji jest sporo, a zabawy jeszcze więcej.

W oczekiwaniu na dziecko 

Najlepszy poradnik dla przyszłych matek i ojców. Tej książce ufają miliony rodziców na całym świecie. Wydanie uaktualnione o najnowsze wyniki badań.

Jego najnowsze wydanie, jest całkowicie nowym, poszerzonym i unowocześnionym opracowaniem najsłynniejszego poradnika dla rodziców. Przyszli rodzice i opiekunowie znajdą tu wyczerpujące, oparte na najnowszych badaniach naukowych informacje na temat przebiegu ciąży i porodu, badań prenatalnych, diety ciążowej oraz wszystkich innych aspektów przyszłego macierzyństwa i ojcostwa.

 

Podziel się: