Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 222 562 562

Napisz do nas

Włącz radio

Kolorszop

Gala Charytatywna „Ty fundujesz dobro” i finał konkursu „Top for dog 2019”

Dodano: 2019-11-18 13:33:41
mat. prasowe
mat. prasowe

Już 20 listopada odbędzie się VI Gala Charytatywna „Ty fundujesz dobro” i finał najważniejszego konkursu branży kynologicznej „Top for dog 2019”.


Każda edycja Gali niesie za sobą wiele dobrego dla zwierząt. W tej edycji zbierane są środki na studencką inicjatywę #znównanogach. Każdy może podarować potrzebującemu psu nowe nogi i nowe życie dając środki na ramę.

Swój udział w wydarzeniu potwierdzili m.in. Daniel Borzewski, Jarosław i Katarzyna Jakimowicz, Bartosz Obuchowicz, Jan Pyrek, Ewelina Ruckgaber, Łukasz Strzałka, Andrzej Supron, Angelika Wątor - znani z pomocy czworonogom.

Top for dog

Druga część wydarzenia będzie dotyczyła konkursu "Top for dog" – czyli oskarowe nagrody najlepsi z najlepszych.

Konkurs „Top for dog” to najważniejszy konsumencki konkurs branży kynologicznej w Polsce. Ma na celu nagrodzenie tych produktów i usług  dla psów, które w znaczący sposób wyróżniają̨ się̨ na rynku dzięki walorom jakościowym i użytkowym, jak również kształtują trendy, poprzez swoją innowacyjność.

Udział w konkursie to jakość, renoma i zaufanie klientów. Firma zgłaszając produkt do oceny publicznej i kapituły konkursu, ma świadomość, że jest on najwyższej jakości i nie obawia się oceny – powiedziała Nina Gowin pomysłodawczyni i organizatorka konkursu i Gali.

Szczegółowe informacje na stronie topfordog.pl.

Podziel się:

netgraf.pl