Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 222 562 562

Napisz do nas

Włącz radio

Kolorszop

Wystawa „Jasinski&friends” w Teatrze Narodowym. Wernisaż już 25 listopada

Dodano: 2019-11-21 15:57:44
mat. prasowe
mat. prasowe

Dominik Jasiński zaprasza na wystawę „Jasinski&friends” do prestiżowych przestrzeni Teatru Narodowego w Warszawie.


Galeria prezentuje i promuje prace polskich twórców, artystycznie wyrażających się poprzez malarstwo, grafikę i fotografię.

- Przez te kilka tygodni w “Galerii Przy Teatrze” możecie Państwo oglądać prace artystów z całej Polski. Gościmy zarówno twórców z dużym dorobkiem artystycznym, jak i tych mniej znanych ale równie utalentowanych. Z wszystkimi możecie się Państwo spotkać podczas listopadowego wernisażu, na który już teraz serdecznie zapraszamy - mówi kurator wystawy, Dominik Jasiński.

Na wystawie zobaczymy prace 27 artystów. Są to: Maria Bożycka, Marcin Dobas, Jakub Godziszewski, Bartosz Hadryś, Gabriela Hedjerci, Bartosz Iwan, Kamil Jakóbczak, Zuzanna Jankowska, Dominik Jasiński, Anna Kacprzak, Michał Król, Grzegorz Kufel, Michał Lenny, Anna Malikowska, Anna Masiul - Gozdecka, Mirka Misiewicz, Sylwia Mużyło, Izabela Olszyna, Marek Pawełek, Paweł Podlewski, Weronika Różańska, Małgorzata Skuza, Michał Sokołowski, Sylwester Stabryła, Marcin Stawny, Joanna Szumska i Magdalena Woźniak.

Prace można będzie nabyć bezpośrednio na wernisażu i wystawie, a artystyczna różnorodność i ich wysoki poziom zaspokoi oczekiwania wymagających odbiorców sztuki.

Wernisaż wystawy odbędzie się 25 listopada o godz. 19:00 w Teatrze Narodowym. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Wystawa potrwa do 31 grudnia.

Podziel się:

netgraf.pl