Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 222 562 562

Napisz do nas

Włącz radio

Kolorszop

Podsumowanie Gali „Ty fundujesz dobro” i finał konkursu „Top for dog 2019”

Dodano: 2019-11-22 12:30:40
fot. Organizator
fot. Organizator

Za nami VI edycja Gali Charytatywnej "Ty fundujesz dobro", finał najważniejszego konkursu branży kynologicznej "Top for dog 2019" oraz inauguracja akcji charytatywno – edukacyjnej „#znównanogach”. Gala odbyła się 20 listopada w Teatrze Kamienica w Warszawie.


Każda edycja Gali "Ty fundujesz dobro" niesie za sobą wiele dobrego dla zwierząt. W tym roku hasłem przewodnim działań edukacyjno - charytatywnych było - „Znów na nogach!”. Akcja, wzbudziła duże zainteresowanie. Liczny odzew opiekunów zwierząt, pokazał jak ważne jest działanie na rzecz psów niepełnosprawnych. 

Podczas VI Gali Charytatywnej TFD wsparcie otrzymały dwie inicjatywy:

Znów na nogach! -  w ciągu ośmiu miesięcy działania, grupa studentów z Białegostoku charytatywnie wyprodukowała ponad 20 wózków inwalidzkich dla potrzebujących zwierząt. Dając im szansę na normalne, szczęśliwe życie.

Fundacja Znajdki – Zajmuje się ratowaniem bezdomnych psów i kotów z Warszawy i okolic. Rocznie udaje im się znaleźć nowe domy dla 250-300 zwierząt porzuconych i odebranych ze złych warunków.

Top for dog

Druga część wydarzenia dotyczyła konkursu Top For Dog. Największego w Polsce konkursu, w którym produkty dla psów oceniają ich opiekunowie.

Ideą "Top for dog" jest promowanie najlepszych produktów, usług, firm
i inicjatyw społecznych. Obserwujemy, że z roku na rok rośnie świadomość zarówno firm, jak i opiekunów psów. Firmy starają się jeszcze bardziej ulepszać swoje produkty, a co za tym idzie, dbają aby naszym zwierzakom żyło się lepiej, zdrowiej.


W tej edycji zgłoszono 112 produktów dla psów w 22 kategoriach, plus sklepy stacjonarne i internetowe, kliniki weterynaryjne oraz sportowiec roku i inicjatywa społeczna. Zgłoszone produkty zostały poddane testom przez starannie wybranych i powołanych Ambasadorów. Dzięki temu każdy mógł zapoznać się z niezależną opinią przed podjęciem decyzji o oddaniu głosu na dany produkt.

Głosowanie odbywało się na stronie topfordog.pl. W tym roku wzięło w nim udział ponad 28 tys. internautów! I to właśnie głosy opiekunów psów decydowały o tym, kto otrzyma statuetkę – symbol jakości i popularności.

Dodatkowo Kapituła konkursu przyznaje nagrody specjalne dla wyróżniających się na tle konkurencji: The Best 2019, Firma Roku 2019, Debiut Roku 2019.

Szczegółowe wyniki konkursu znajdziecie na stronie topfordog.pl

Podziel się:

netgraf.pl