Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 222 562 562

Napisz do nas

Włącz radio

Kolorszop

Nadchodzi Czekoladowy Weekend w Fabryce E.Wedel

Dodano: 2019-11-29 16:33:47
fot. E.Wedel
fot. E.Wedel

Początek grudnia to wyjątkowa okazja, aby spełnić marzenie z dzieciństwa i zwiedzić najbardziej czekoladowe miejsce w Polsce. Drzwi do Fabryki E.Wedel otworzą się już 7 i 8 grudnia z okazji Czekoladowego Weekendu 2019. Bilety na wydarzenie będą do zdobycia w konkursie, który potrwa do 1 grudnia na łamach portalu warszawa.naszemiasto.pl.


W trakcie tegorocznej edycji odwiedzający będą mogli pogłębić wiedzę na temat kakao z Ghany, na bazie którego produkowana jest oryginalna wedlowska czekolada. Uczestnicy wydarzenia odkryją sekrety procesu powstawania czekolady E.Wedel.

Goście zajrzą też do Pracowni Rarytasów, gdzie pod czujnym okiem Mistrzyni Czekolady Joanny Profus i Maestro Czekolady Janusza Profusa, powstają ręcznie robione słodkie arcydzieła. W trakcie Czekoladowego Weekendu będzie można zobaczyć także historyczny gabinet Jana Wedla, czekoladową galerię rzeźb, rozwiązać zagadki oraz zdobyć wedlowskie smakołyki.

Informacja o konkursie

Czekoladowy Weekend odbędzie się 7 i 8 grudnia 2019 r. Fabrykę będzie można zwiedzać od godziny 12:00 do 17:30. Bilety na wydarzenie są do zdobycia w konkursie, który wystartował 28 listopada na łamach portalu warszawa.naszemiasto.pl i potrwa do 1 grudnia.

Aby je zdobyć, należy prawidłowo odpowiedzieć na pytanie konkursowe na portalu warszawa.naszemiasto.pl. W konkursie liczy się kolejność zgłoszeń.

Pytanie konkursowe: Wymień imię i nazwisko jednego z ilustratorów, którzy zaprojektowali nowe opakowania pianek Ptasie Mleczko?

Ogłoszenie zwycięzców nastąpi 2 grudnia. Laureaci otrzymają kody, które za pośrednictwem systemu Eventim.pl, od 3 grudnia od godz. 10.00, będzie można wymienić na 4-osobowe bilety.

Więcej informacji na stronie: www.wedel.pl, w razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu mailowego pod adresem: wedel@walk.pl

Podziel się:

netgraf.pl