Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 222 562 562

Napisz do nas

Włącz radio

Kolorszop

Komedia na podstawie… prawdziwego kłamstwa – w kinie Atlantic przedpremiera 17 stycznia

Dodano: 2020-01-15 13:52:02
mat. prasowe
mat. prasowe

Uniwersalna, pięknie opowiedziana historia, którą pokocha każda widownia!


„Kłamstewko”, to film okrzyknięty przez krytyków jednym z najlepszych filmów roku. Pełna wdzięku, serca, humoru i wzruszeń opowieść o rodzinie, która decyduje się ukryć przed ukochaną babcią informację o jej stanie zdrowia i tłumnie odwiedzić ją pod pretekstem absurdalnie wielkiego, hucznego wesela jednego z kuzynów. Humor i nastrój tego kulturowego koktajlu przywołuje wspomnienie kultowego „Między słowami”.

W rolach głównych:  Awkwafina, wschodząca gwiazda Hollywood, jedna z głównych bohaterek sezonu nagród filmowych uhonorowana Złotym Globem dla Najlepszej aktorki oraz niesamowita Shuzhen Zhao, która za rolę ukochanej babci Nai Nai zdobyła już nominacje m.in. do Film Independent Spirit Awards i Satellite Awards.

Wszystkie tajemnice dozwolone

Gdy mieszkająca w Nowym Jorku Billi dowiaduje się o chorobie ukochanej babci Nai Nai, w pierwszym odruchu chce wskakiwać do samolotu, żeby się z nią pożegnać. Jednak rodzina Billi decyduje się zataić przed Nai Nai informację o jej stanie zdrowia i postanawia zorganizować rodzinne spotkanie pod pretekstem skleconego naprędce absurdalnie wielkiego, hucznego wesela jednego z kuzynów. Co z tego, że pan młody zna się ze swoją narzeczoną zaledwie od kilku tygodni! Wszystkie tajemnice są dozwolone, a dzięki temu przyjazd całej rodziny, rozsianej po całym świecie, nie wzbudza podejrzeń ukochanej babci.

Pokaz przedpremierowy odbędzie się 17 stycznia od godz. 19:00 w kinie Atlantic!

Podziel się:

netgraf.pl