Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 222 562 562

Napisz do nas

Włącz radio

Kolorszop

Stylowa bryka dla smyka!

Dodano: 2020-03-26 15:34:48
fot. Cybex
fot. Cybex

Zakup wózka dziecięcego to duże wyzwanie dla większości młodych rodziców. Niektórzy porównują go do zakupu samochodu. Każdy producent oferuje coś innego. W sklepach jest ogromny wybór, przez co młodym rodzicom ciężko zdecydować się na jeden konkretny model wózka. 


Dziecko spędza w wózku sporo czasu, zwłaszcza latem. Spacer łatwo może się zamienić w koszmar, jeśli wózek nie będzie w stanie pokonać piaszczystej drogi lub ugrzęźnie w windzie. Dlatego zanim kupisz konkretny model sprawdź opinie o popularnych wózkach dziecięcych. 

- Cybex to od wielu lat synonim bezpieczeństwa i wygody maluchów. Stawiamy na unikalny i prosty design, najwyższe standardy bezpieczeństwa i inteligentne funkcje. Zgodnie z tymi trzema wartościami powstają wózki wielofunkcyjne, wózki spacerowe i foteliki samochodowe, które zapewniają dziecku maksymalnie bezpieczne warunki podróży i idealnie wpisują się miejski styl życia - mówi Paweł Palmowski, dyrektor marki Cybex na Polskę. 

Dziecięcy wózek to tak naprawdę pierwszy pojazd w życiu maluszka. Napędzany siłą mięśni rodziców bądź opiekunów. Od tego jakiego wyboru dokonamy zależy zarówno komfort dziecka, jak i jego rodziców. 

- Nasze wózki są lekkie i kompaktowe- idealnie dopasowane do potrzeb nowoczesnych rodziców. Model PRIAM oferuje niezwykle elastyczny system podróżny 4 w 1. Wszechstronna rama wózka pozwala na zamontowanie różnych elementów, np. gondoli lub fotelika samochodowego, zapewniając gotowe rozwiązania dla wszystkich wyzwań mobilnego życia w mieście. Natomiast model MIOS jest lekki i niezwykle zwinny. Posiada odwracane, przewiewne siedzisko, a dzięki wąskiemu rozstawieniu kół idealnie sprawdza się podczas miejskich spacerów. Wszechstronna rama pozwala na montaż 4 różnych elementów: siedziska spacerowego, fotelika samochodowego oraz gondoli LUX i LITE - dodaje Paweł Palmowski. 

Cybex to jedna z największych i najpopularniejszych niemieckich marek na światowym rynku, oferująca szeroką gamę produktów dla dzieci w różnym wieku. Wyróżnia się szczególną dbałością o bezpieczeństwo najmłodszych. Na początku 2014 roku firma CYBEX połączyła się z Goodbaby International Holding Limited. Grupa należy do wiodących światowych przedsiębiorstw w branży produktów dla dzieci i młodzieży. Więcej informacji na stronie.

Podziel się:

netgraf.pl