Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 222 562 562

Napisz do nas

Włącz radio

Kolorszop

“Dom po drugiej stronie jeziora” - fascynująca opowieść o skrywanych tajemnicach

Dodano: 2020-04-27 09:00:00
mat. prasowe
mat. prasowe

Losy kobiet w czasach zamętu i pozornego spokoju. Dzielą je pokolenia, a jednak ich drogi w końcu się krzyżują. Nowa powieść Anny Bichalskiej to historia pełna wzruszeń i refleksji. 


W Domu po drugiej stronie jeziora pojawiają się bohaterowie z poprzedniej powieści, jaka było Wzgórze niezapominajek”. Historia ta nie stanowi jednak jej kontynuacji. To literatura pełna wzruszeń i refleksji, a zarazem niepewności. 

O książce 

Rok 2017. Stary dom Matyldy położony nad brzegiem jeziora w Błękitnych Brzegach ma swoje tajemnice. Sekrety skrywa też Małgorzata, która pewnego letniego dnia wraz z kilkumiesięcznym niemowlęciem staje przed drzwiami domu staruszki. Ma za sobą bagaż trudnych doświadczeń i tylko jedną prośbę... 

Losy kobiet skrzyżują się jednak na dłużej. Połączy je między innymi zagadkowa śmierć Adeli, starszej siostry Matyldy, która zginęła jako dziecko niemal sto lat wcześniej. Zawartość skrytki znalezionej na strychu rzuca na jej śmierć nowe światło. Rok 1928. Do willi nad jeziorem w Błękitnych Brzegach przyjeżdża Maria, która ma objąć posadę guwernantki dwóch sióstr – Matyldy i starszej Adeli.  

Maria ma jednak także inny, ukryty cel. Chce rozwikłać pewną zagadkę z przeszłości. Nie wie jednak, że może okazać się to niebezpieczne. Nie tylko dla niej samej.  

O autorce 

Anna Bichalska urodziła się w 1983 roku na Podlasiu. Obecnie mieszka w Ełku. Kocha zwierzęta i gitarowe brzmienia. Od dziecka uwielbia czytać książki, szczególnie klasykę baśni i grozy. Zadebiutowała powieścią “Czarci most”. 

Podziel się:

netgraf.pl