Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 222 562 562

Napisz do nas

Włącz radio

Kolorszop

“Kobiety, które nienawidzą” - kontynuacja serii kryminalnej ukazującej kondycję polskiej policji

Dodano: 2020-07-01 15:23:56
mat. prasowe
mat. prasowe

17 czerwca 2020 roku nakładem wydawnictwa HarperCollins ukazała się kolejna powieść Kazimierza Kyrcza Jr. o komisarzu Bednarskim i jego kolegach z krakowskiego komisariatu.  


"Kobiety, które nienawidzą" to kryminał, który zaskoczy szczerością i autentycznością realiów.   I pokaże, jak destrukcyjna potrafi być kobieca nienawiść. Książka jest kontynuacją powieści "Chłopcy, których kochano za mocno". Pierwsza cześć ukazała się w styczniu.  

Od dawna nie odnotowano nowych ofiar Kuby Szpikulca. Jego sprawę, ku rozczarowaniu komisarza Bednarskiego, przejmuje Archiwum X. Kiedy jednak na terenie Górnego Śląska i Małopolski dochodzi do nowych zbrodni, a trop wiedzie do seryjnego mordercy zwanego Bobem Zabójcą, Bednarski i jego ekipa znowu mają ręce pełne roboty. Tym bardziej, że z niezrozumiałych powodów ofiarami padają osoby powiązane z policją. 

O autorze 

Kazimierz Kyrcz Jr to oficer krakowskiej policji, autor zbiorów opowiadań „Femme fatale” i „Okruchy mroku” oraz powieści „Podwójna pętla” i „Dziewczyny, które miał na myśli”. Jego opowiadania były też publikowane w antologiach, ponadto współtworzył cztery powieści. Tłumaczony na angielski, rosyjski, czeski oraz słowacki. 

Podziel się:

netgraf.pl