Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 222 562 562

Napisz do nas

Włącz radio

Kolorszop

Zadbaj o bezpieczną podróż razem z RECARO

Dodano: 2020-07-07 11:02:04
Fot. RECARO
Fot. RECARO

Po co nam w ogóle foteliki? W jaki sposób dobrać fotelik do dziecka? Między innymi na te pytania odpowiemy w ramach Tygodnia Eksperckiego, który już od 13 lipca na antenie Radia Kolor. 


Foteliki dziecięce z regulacją wysokości i obracane o 360 stopni? Bardzo lekkie i zwinne w prowadzeniu wózki? Ergonomiczne pozycje siedzące i leżące? Z takimi dylematami zmagają się rodzice przy wyborze odpowiedniego fotelika dla dziecka.  

Na ich potrzeby odpowiadają kolejni producenci. Jednym z nich jest RECARO. Firma od ponad 110 lat tworzy produkty łączące bezpieczeństwo, estetykę, ergonomię i funkcjonalność. 

Foteliki i wózki dziecięce RECARO są zaprojektowane z najwyższą starannością i w najdrobniejszych szczegółach, są bezpieczne, wygodne i intuicyjne w użyciu, oszczędza to czas i pozwala jeszcze bardziej oddać się radości ze wspólnie spędzonych chwil. 

W ramach Tygodnia Eksperckiego odpowiemy na trudne pytania związane z podróżą dzieci – tych najmłodszych i tych nieco starszych. Rozwiejemy mity i postawimy tylko na konkrety. Tydzień Ekspercki z RECACO od 13 do 17 lipca w Radiu Kolor.  

 

Podziel się:

netgraf.pl