Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 222 562 562

Napisz do nas

Włącz radio

Kolorszop

"Apsik!" - rodzinny spektakl z tekstami Jana Brzechwy i muzyką na żywo

Dodano: 2020-07-15 09:24:09
mat. prasowe
mat. prasowe

O tym, jak tańcowała Igła z Nitką, o miłości Hipopotama do Żaby, ale też Żurawia i Czapli. O tym, co najlepsze jest na Katar i czym chwaliła się Samochwała. W końcu o tym, gdzie podróżowali Babulej z Babulejką, o co pytał Pytalski, o czym rozmawiały warzywa w dzień targowy i co robił Leń przez cały dzień... 


Na te i inne pytania znajdziemy odpowiedź już w przyszły weekend w klubie Akwarium. W sobotę o godz. 16:00 odbędzie się tutaj spektakl muzyczny inspirowany wierszami Jana Brzechwy. Nieważny jest wiek, nieważny siwy włos na skroni-wystarczy wyobraźnia, by wyruszyć w podróż do krainy dźwięków i fantazji.  

Bohaterowie wierszy Brzechwy pojawią się w spektaklu w zupełnie nowej, muzycznej odsłonie - pod postacią lalek, animowanych form i wokalnych zabaw. Będzie rockowo, ludowo i melancholijnie. Uroczy charakter bajkowego koncertu z muzyką na żywo trafi do serc dzieci, jak i ich rodziców. Dzięki atrakcyjnej wizualnie prostej scenografii, wykorzystującej elementy rodem ze świata teatru lalek, twórcy pragną rozwinąć wyobraźnię najmłodszych. 

Czas i miejsce akcji: sobota (18 lipca), godz. 16:00, klub Akwarium, ul. Krakowskie Przedmieście 60a.  

Podziel się:

netgraf.pl