Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 222 562 562

Napisz do nas

Włącz radio

Kolorszop

SPEKTAKLOVE w Małej Warszawie

Dodano: 2020-08-04 13:41:34
mat. prasowe
mat. prasowe

Premierowe miejsce, dobra energia i lubiany, sprawdzony repertuar - to wszystko już wkrótce! Scena Małej Warszawy - Otwocka 14. 


Spektakle z repertuaru IMKA Light będzie można obejrzeć na nowej scenie teatralnej mapy Warszawy - w Małej Warszawie. 

- Znaleźliśmy swoją nową bezpieczną przystań. Mała Warszawa to miejsce wyjątkowe, łączące w sobie ducha przeszłości i tradycji, ducha starej Warszawy z tą dzisiejszą – nowoczesną. Jest to spójna całość dająca wiele możliwości i niesłychanie inspirująca do tworzenia i działania. Wierzymy, że droga jaką ostatnio przebyliśmy zmierzała właśnie tutaj – mówią Katarzyna Fukacz i Damian Słonina z Tito Productions. 

Tito Productions to producent znanych tytułów teatralnych, m.in. „Ludzie inteligentni”, „Dobrze się kłamie”, „Imię”, „Boeing Boeing”. Wspólnym dziełem była scena IMKA Light.  

Dziś Tito Productions i Booking Place, przy poparciu Teatru Imka, rozwija scenę SPEKTAKLOVE. Będą to zabawne, refleksyjne oraz pogodne sztuki, jakie do tej pory poznali i polubili widzowie. Na nowej scenie będzie można zobaczyć tytuły Tito Productions, jak również popularne spektakle Teatru Gudejko, m.in. „Berek, czyli upiór w moherze 2”, czy też „Nerwica natręctw”.  W repertuarze pojawią się również koncerty i kabarety. 

Dobrze się kłamie

Pierwszy spektakl już 28 sierpnia godz. 19:00. Widzowie obejrzą sztukę pt. "Dobrze się kłamie" w reżyserii Marcina Hycnara. Na scenie zaprezentują się Katarzyna Kwiatkowska, Anita Sokołowska, Szymon Bobrowski, Marcin Perchuć, Bartłomiej Topa, Wojciech Zieliński, Olga Bołądź/Magdalena Lamparska. 

Podziel się:

netgraf.pl