Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 222 562 562

Napisz do nas

Włącz radio

Kolorszop

Jonatan Rutz – "Kontra"

Dodano: 2020-08-07 15:34:04
mat. prasowe
mat. prasowe

Korporacje zdają się być żywymi tworami funkcjonującymi według własnych, sobie tylko znanych reguł. Jakie tajemnice w sobie skrywają? „Kontra” Jonatana Rutza, uchyla rąbka tajemnicy.


8 lipca 2020 roku nakładem wydawnictwa HarperCollins ukaże się „Kontra” – błyskotliwa i zabawna satyra na korporacyjną rzeczywistość, autorstwa debiutującego Jonatana Rutza. W powieści nie zabraknie sensacji i niechętnie ujawnianych szczegółów funkcjonowania polskich korporacji. Oczywiście wszelkie podobieństwa do świata realnego są absolutnie przypadkowe…

O książce

Tomasz Wilmowski, zwykły facet, prowadzi monotonne i biedne życie pracownika instytutu naukowego w Warszawie. Kiedy niespodziewanie otrzymuje atrakcyjną propozycję pracy na wysokim stanowisku w ważnej firmie energetycznej, sądzi, że los się do niego uśmiechnął. Nieważne, że nowy zakres obowiązków daleko odbiega od jego kompetencji.

Tomasz próbuje zrozumieć reguły obowiązujące w korporacji, a przede wszystkim utrzymać się na stanowisku. Każdy dzień przynosi nowe wyzwania. I niespodzianki. Są wśród nich nawet… bardzo nietypowe podróże w egzotyczne i osobliwe miejsca. Okazuje się, że propozycja objęcia ważnej funkcji nie do końca była bezinteresowna, a Tomasz zostaje uwikłany w sieć intryg, sięgających poza granice kraju. Robi się gorąco.

Jakby tego było mało, w domowym garażu Tomasz ma lokatora, filozoficznie usposobionego bobra, z którym toczy dyskusje – na ogół z kiepskim (dla siebie) skutkiem…

Jeśli pracujesz w korporacji, uwielbiasz dalekie podróże, bobry, koty i jazdę na rolkach, a na dodatek jesteś trochę szalony i masz poczucie humoru – to jest książka dla Ciebie!

Podziel się:

netgraf.pl