Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 222 562 562

Napisz do nas

Włącz radio

Kolorszop

Kirsty Moseley - „Chłopak dla którego kompletnie straciłam głowę"

Dodano: 2020-09-28 16:26:57
mat. prasowe
mat. prasowe

Nowa, porywająca komedia romantyczna Kirsty Moseley, bestsellerowej autorki takich hitów książkowych jak „Chłopak, który zakradał się do mnie przez okno”, „Zdobyć Rosie” czy „Nic do stracenia” już w księgarniach!


23 września 2020 roku nakładem wydawnictwa HarperCollins ukazała się kolejna powieść bestsellerowej autorki hitów młodzieżowych Kirsty Moseley. Tym razem brytyjska pisarka zaskoczy świetną i przezabawną komedią romantyczną, która już stała się hitem w Wielkiej Brytanii. „Chłopak dla którego kompletnie straciłam głowę” rozgrzeje serca i zachwyci poczuciem humoru.

O książce

Zagorzała singielka Amy Clarke szczyci się trzema rzeczami: różowymi włosami, kolekcją Converse i zdolnością do picia dużej ilości margarity bez wymiotowania. Ona nie szuka miłości. Jest całkowicie zadowolona z romansu z Netflixem oraz Benem i Jerrym. Problem w tym, że czasami miłość cię odnajduje, nawet gdy tego nie chcesz.

Pięć miesięcy temu wsiadł do jej pociągu i od tamtej pory nic już nie jest takie samo. Facet, który ją kręci – ten wysoki, ciemny i przystojny geek, który wsiada do pociągu co drugi poniedziałek – nie ma pojęcia, że rozjaśnia jej dzień swoim uśmiechem, który powoduje, że cała topnieje i przyspiesza jej puls.

Kiedy przypadkowe spotkanie poza pracą pozwala im na pierwszą normalną rozmowę, sprawy szybko przechodzą od platonicznego uczucia do bliskich i bardzo osobistych relacji. Czy pomimo ciągu katastrofalnych związków w przeszłości, Amy w końcu znalazła swojego Pana Idealnego? Czy los ma inne plany?

O autorce

Kirsty Moseley to brytyjska autorka powieści młodzieżowych, która zdobyła rzesze fanów w Polsce i na świecie. Swoje pisarskie umiejętności odkryła, gdy przyłączyła się do internetowej społeczności pisarzy-amatorów. Jej samodzielnie wydana książka „Chłopak, który zakradał się do mnie przez okno" zdobyła rzesze fanów i wysokie miejsce w rankingu Goodreads’ Choice Awards na najlepszą książkę dla młodzieży 2012 roku. W Polsce stała się prawdziwym hitem – nastolatki wręcz oszalały na punkcie historii stworzonej przez Moseley. Jej powieści były nominowane w kategoriach najlepsza powieść obyczajowa („Nic do stracenia. Początek”) oraz najlepsza powieść młodzieżowa („Chłopak, który chciał zacząć od nowa”) w konkursie Książka Roku 2017 portalu lubimyczytac.pl.

Podziel się:

netgraf.pl