Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 508 999 103

Napisz do nas

Włącz radio

Studio 103

Wolskie projekty deweloperskie – segment premium na każdą kieszeń

Dodano: 2020-12-01 14:05:28
fot. artykuł sponsorowany
fot. artykuł sponsorowany

Wola znajduje się w lewobrzeżnej części Warszawy i należy do najczęściej wybieranych dzielnic do zamieszkania. Ogromnym atutem lokalizacji jest bardzo dobre połączenie komunikacyjne z centrum, rozbudowana infrastruktura miejska, liczne atrakcje oraz dostęp do obiektów kulturalnych.


Nowoczesne osiedla, które powstają na terenie dzielnicy charakteryzują się niską zabudową i zróżnicowanym metrażem lokali mieszkalnych, wyposażonych w tarasy lub prywatne ogródki.

Nowe inwestycje na warszawskiej Woli

Na początek warto wymienić Apartamenty Okopowa, które zlokalizowane są w biznesowej części Warszawy. Inwestycja znajduje się na Powązkach i została oddana do użytkowania całkiem niedawno, bo w III kwartale 2020 roku. Zaledwie 3 km dystans dzieli Apartamenty Okopowa II od centrum stolicy. Architektura budynku z 98 luksusowymi mieszkaniami wyróżnia się panoramicznymi przeszkleniami, które idealnie wpisują się w trend budownictwa pasywnego. Na uwagę zasługuje również nowa inwestycja Willa Odolany, zlokalizowana przy ulicy Boguszewskiej. Nowe mieszkania w Warszawie na Odolanach mają podwyższony standard i znaleźć je można w bliskim sąsiedztwie natury. Ukończony projekt jest doskonałym przykładem kameralnego budynku, który został wykonany z dbałością o detale.

Polecane inwestycje w realizacji

  1. Apartamenty Nakielska, położone w zielonej części Woli to doskonała propozycja dla osób, którym zależy na połączeniu walorów wielkomiejskiego życia z nieograniczonym dostępem do terenów zielonych. Do komfortowych mieszkań zlokalizowanych na parterze przynależy ogródek, a na wyższych kondygnacjach przestronne tarasy. Inwestycja powinna być gotowa w I kwartale 2023 roku.
  2. W Apartments to inwestycja, która znajduje się przy ulicy Siedmiogrodzkiej 3 na warszawskim „Manhattanie”. Projekt zostanie prawdopodobnie wybudowany w II kw. 2021 roku. Na szczególne wyróżnienie zasługują mieszkania zlokalizowane na ostatnim piętrze, które będą wyposażone w antresole oraz duże tarasy.

Popularne osiedla mieszkaniowe

Na warszawskiej Woli można znaleźć wiele atrakcyjnych miejsc do zamieszkania. Zacznijmy od największego osiedla zlokalizowanego w centrum miasta. 19 Dzielnica znajduje się w bardzo atrakcyjnej lokalizacji – przy Rondzie Daszyńskiego i stacji II linii metra. Inwestycja deweloperska składa się z 10 budynków, w których dostępne są mieszkania o metrażu od 32 do nawet 137 m kw. Wiele z nich to lokale dwupoziomowe, które zostały wyposażone w tarasy. Na terenie osiedla zlokalizowane są skwery, place miejskie, zielone patia. Inwestycja 19. ma na swoim koncie liczne nagrody i wyróżnienia. Dużą popularnością cieszy się także osiedle Yana w pobliżu ulicy Jana Kazimierza. Gotowe mieszkania zostały oddane do użytkowania na początku 2020 roku. Każde z nich jest wyposażone w loggie, balkon lub ogródek, a lokale na najwyższych kondygnacjach posiadają tarasy.

Osiedle na Woli

Dużym zainteresowaniem wśród młodych rodzin z dziećmi cieszy się Osiedle na Woli, zlokalizowane na terenie Urlychowa. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się trzy parki: Sowińskiego, Powstańców Warszawy i Szymańskiego. Mieszkania na sprzedaż na Ulrychowie można kupić w dość atrakcyjnej cenie. Koszt zakupu nieruchomości na Osiedlu na Woli rozpoczyna się od kwoty 9 599 złotych za metr kwadratowy. Budowa jest podzielona na kilka etapów, w ramach ostatniego powstanie 478 nowoczesnych lokali o metrażu od 25 do 88 km kw. Nowa inwestycja znajduje się w spokojnej, dobrze skomunikowanej dzielnicy i blisko atrakcyjnych terenów zielonych. Poza tym Osiedle na Woli posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę – dostęp do szkół, przedszkoli oraz punktów handlowo usługowych i dostępne na praktycznie każdą kieszeń!

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Podziel się:

netgraf.pl
Request Object ( [_requested_with:protected] => [_method:protected] => GET [_protocol:protected] => HTTPS [_referrer:protected] => [_route:protected] => Route Object ( [_callback:protected] => [_uri:protected] => polecamy/r// [_host:protected] => [_regex:protected] => Array ( [title] => .* ) [_defaults:protected] => Array ( [directory] => recommend [controller] => recommend [action] => show ) [_route_regex:protected] => #^polecamy/r/(?P<id>[^/.,;?\n]++)/(?P<title>.*)$#uD ) [_response:protected] => Response Object ( [_status:protected] => 200 [_header:protected] => Http_Header Object ( [storage:ArrayObject:private] => Array ( ) ) [_body:protected] => [_cookies:protected] => Array ( ) [_protocol:protected] => HTTPS ) [_header:protected] => Http_Header Object ( [storage:ArrayObject:private] => Array ( ) ) [_body:protected] => [_directory:protected] => recommend [_controller:protected] => recommend [_action:protected] => show [_uri:protected] => polecamy/r/434/wolskie-projekty-deweloperskie-segment-premium-na-kazda-kieszen [_external:protected] => [_params:protected] => Array ( [id] => 434 [title] => wolskie-projekty-deweloperskie-segment-premium-na-kazda-kieszen [uri] => polecamy/r/434/wolskie-projekty-deweloperskie-segment-premium-na-kazda-kieszen [route] => Route Object ( [_callback:protected] => [_uri:protected] => polecamy/r/<id>/<title> [_host:protected] => [_regex:protected] => Array ( [title] => .* ) [_defaults:protected] => Array ( [directory] => recommend [controller] => recommend [action] => show ) [_route_regex:protected] => #^polecamy/r/(?P<id>[^/.,;?\n]++)/(?P<title>.*)$#uD ) ) [_get:protected] => Array ( ) [_post:protected] => Array ( ) [_cookies:protected] => Array ( ) [_client:protected] => Request_Client_Internal Object ( [_previous_environment:protected] => [_cache:protected] => [_allow_private_cache:protected] => [_request_time:protected] => [_response_time:protected] => 1664345254 ) ) </div> </body> </html>