Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 222 562 562

Napisz do nas

Włącz radio

Kolorszop

Odchudzamy Polskę z Evą Lawrence

Dodano: 2020-12-28 15:19:18
mat. prasowe
mat. prasowe

Takiej akcji społecznej jeszcze nie było! Przed nami trzeci etap wyjątkowej inicjatywy „Odchudzamy Polskę z Evą Lawrence” – dedykowanej osobom, które chcą zmienić dietę oraz podjąć aktywność fizyczną. Grupa aż 100 wykwalifikowanych multidyscyplinarnych trenerów podjęła wyzwanie odchudzenia swoich podopiecznych o tonę i zrealizowała go!


Teraz i ty możesz wybrać swojego trenera, dołączyć do grupy i odchudzać się pod okiem profesjonalistów. Nabór chętnych już trwa, a trenerzy czekają na nowych podopiecznych!

W inicjatywie bierze udział aż 100 wykwalifikowanych multidyscyplinarnych trenerów z całej Polski. Zasięg ich działania jest olbrzymi, chęci jeszcze większe, a cel - 1000 kilogramów - został właśnie osiągnięty!

Uczestnicy biorą udział w treningach, nawet wtedy, kiedy siłownie, kluby i baseny, pozostają zamknięte, chwalą się postępami, dzielą przepisami na dania fit. Ich postępy można śledzić na Facebooku oraz Instagramie.

- Kilka miesięcy temu sama dołączyłam do akcji w roli podopiecznej. Zainspirował mnie wysiłek podejmowany przez osoby, które uczestniczyły w projekcie. Postanowiłam konsekwentnie trenować i dawać innym przykład. Jestem niesamowicie dumna zarówno z postępów podopiecznych, jak i z zaangażowania wkładanego w akcję przez trenerów. Ważny jest cel, czyli 1000 kilogramów, który sobie założyliśmy, ale równie ważna jest idea akcji „Odchudzamy Polskę”. Naszymi działaniami przeciwdziałamy problemowi nadwagi, dając wszystkim chętnym odpowiednie wsparcie i motywację. Jednocześnie dążymy do tego, aby każdy odnalazł swoją naturalną drogę do zdrowia i lepszej sylwetki – powiedziała Eva Lawrence, propagująca zdrowy styl życia i odżywiania w Polsce.

Na tym etapie akcji każdy może do niej dołączyć, wybrać swojego trenera w dowolnym mieście i odchudzać się pod jego okiem w ramach inicjatywy społecznej. Treningi są bezpłatne! Wystarczy tylko zgłosić się za pomocą Facebooka czy Instagrama. 100 multidyscyplinarnych trenerów czeka na nowych podopiecznych! Podejmiesz wyzwanie?

Podziel się:

netgraf.pl