Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 508 999 103

Napisz do nas

Włącz radio

Studio 103

"Za zamkniętymi drzwiami"

Dodano: 2017-03-03 15:46:30

Bestseller "New York Timesa" i jedna z dziesięciu najlepszych książek 2016 roku według Amazona. "Za zamkniętymi drzwiami" już w księgarniach.
Jack i Grace wydają się świetnie do siebie pasować. Każdy z nas zna taką parę. On jest przystojny i bogaty, ona – urocza i inteligentna. Nie mógłbyś ich nie lubić, nawet gdybyś chciał. Z przyjemnością poznałbyś Grace bliżej, ale okazuje się to niemożliwe, bo ona i Jack są właściwie nierozłączni. 

Ktoś powiedziałby, że to prawdziwa miłość. Ktoś inny mógłby spytać, dlaczego Grace nigdy nie odbiera telefonów, nie wychodzi z domu, a nawet nie pracuje. I jak to możliwe, że gotuje takie wymyślne potrawy i w ogóle nie tyje? Szczęściara? Możliwe. Tylko po co im w oknach kraty?

Doskonałe małżeństwo czy perfekcyjne kłamstwo?

Porywający debiut! Przerażenie, które czuje Grace, jest zaraźliwe, klaustrofobiczna atmosfera zagęszcza się, a niepokojąca gra w kotka i myszkę  zmierza do przerażającego i niespodziewanego finału. 
„Publishers Weekly”

Macie gwarancję, że ten thriller będzie was prześladował. Jack i Grace, para, wokół której kręci się ta wciągająca opowieść, nie są ludźmi, na których wyglądają. A ty nie masz wyboru – będziesz czytał i czytał, aż wszystkie ich sekrety wyjdą na światło dzienne. Ostrzegamy: przygotuj się!
„Bustle”

Podziel się:

netgraf.pl