Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 508 999 103

Napisz do nas

Włącz radio

Studio 103

Wszystko o coachingu w jednym miejscu

Dodano: 2017-03-13 09:02:15

Dowiedz się, jak usprawnić komunikację, pracować z emocjami, odkryć najnowsze metody coachingowe, czy rozwijać swój potencjał. Przed nami wyjątkowa konferencja i targi.


International Coach Federation Polska zaprasza na Międzynarodową Konferencję i Targi Coachingu pt. „Rozwijaj biznes oraz życie z coachingiem”. Wśród gości specjalnych światowej klasy eksperci z pogranicza psychologii, biznesu oraz coachingu z USA, Kanady, czy Indii. Warsztaty poprowadzą również najwybitniejsi specjaliści z Polski. Wydarzenie odbędzie się 21-22 marca 2017 roku w Pałacu Kultury i Nauki.

Konferencja pozwoli pogłębić wiedzę na temat coachingu, budowania coachingowej kultury organizacyjnej i najnowszych metod rozwojowych. Uczestnicy będą mogli usprawnić komunikację, pracować z emocjami, odkryć najnowsze metody coachingowe, czy rozwijać swój potencjał.
 
Wśród prelegentów osoby, które przyciągają tłumy, dzięki swoim dokonaniom, wiedzy i charyzmie. Niektórzy z nich po raz pierwszy w Polsce.

Podczas targów będzie można zapoznać się z aktualną ofertą firm związanych z branżą coachingową. Wystawiać się będą organizacje wspierające profesjonalny coaching, firmy oferujące szkolenia, narzędzia, a także usługi dla coachów. Nie zabraknie 
również atrakcji dla osób, które szukają fachowej literatury lub chcą dowiedzieć się więcej o coachingu.

Na targi wstęp wolny.

Więcej informacji i bilety:
http://icf.org.pl/international-coaching-expo-and-conference/
 


Podziel się:

netgraf.pl