Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 508 999 103

Napisz do nas

Włącz radio

Studio 103

Organizacja wieczoru kawalerskiego w czterech krokach

Dodano: 2021-03-31 17:05:12
fot. artykuł sponsorowany
fot. artykuł sponsorowany

Zostałeś świadkiem i przed Tobą organizacja wieczoru kawalerskiego dla przyjaciela? Twój brat poprosił Cię o pomoc w zaplanowaniu ostatniej szalonej nocy przed wstąpieniem w związek małżeński? Świetnie się składa! Poniżej znajdziesz wskazówki, jak krok po kroku zorganizować niezapomniany wieczór kawalerski.


Po pierwsze: data

Może wydawać Ci się, że będzie jak z filmu. Niczego nieświadomy Pan Młody pójdzie pewnego dnia do pracy, a Ty wraz z innymi uczestnikami wieczoru kawalerskiego zgarniecie go do limuzyny i zabierzecie w siną dal. Rzeczywistość jest jednak zgoła inna od filmowego scenariusza. Każdy ma swoje plany i zobowiązania, dlatego datę imprezy kawalerskiej warto ustalić z innymi, przede wszystkim z samym zainteresowanym. To on jest tego dnia najważniejszy. Obecnie wieczory panieńskie i kawalerskie organizuje się na tydzień lub nawet na miesiąc przed weselem. Im bliżej ślubu, tym młodzi są zbyt zajęci, aby beztrosko się bawić. Podczas ustalania daty z kawalerem, warto podpytać go również o listę gości na wieczór. Być może Pan Młody chce zaprosić kuzyna, którego nie znasz albo odwdzięczyć się za zaproszenie koledze z pracy. Dzięki wspólnym ustaleniom unikniecie ewentualnych niedomówień i konfliktów.

Po drugie: miejsce

Miejsce imprezy kawalerskiej najczęściej związane jest z atrakcjami, jakie przyjaciele zaplanowali dla Pana Młodego. Wieczór kawalerski może odbywać się w formie stacjonarnej (domówka, wyjście do pubu lub klubu) lub wyjazdowej. Twój przyjaciel jest miłośnikiem gór? Świetnym pomysłem będzie organizacja imprezy w domku w górach. Świętowanie warto rozpocząć od spaceru po górskich szlakach, aby później móc odpoczywać przy ognisku z widokiem na panoramę wzniesień. Jeden z Was posiada patent żeglarski? Jeśli tylko pogoda pozwoli, trzeba to wykorzystać i udać się w rejs po pobliskim jeziorze. W ostatnich latach dużą popularnością cieszyły się również weekendowe wypady za granicę. Kawalerski „city break” to nie tylko doskonała opcja na imprezę, ale również okazja do poznania kultury innego kraju. Zanim jednak kupisz bilety, sprawdź budżet imprezy i skonsultuj pomysł z innymi uczestnikami kawalerskiego, w szczególności z Panem Młodym.

Po trzecie: atrakcje

Paintball, strzelnica, escape room - w Internecie znajdziesz mnóstwo rozrywek, które urozmaicą każdy wieczór kawalerski. Warto pamiętać o tym, aby atrakcje dopasować przede wszystkim do upodobań Pana Młodego. Wśród najpopularniejszych typowo męskich rozrywek znajdują się:

Gokarty

Świetna rozrywka, która opiera się na rywalizacji i adrenalinie. Wynajęcie toru kartingowego nie wiąże się z dużymi kosztami, a na pewno przyniesie sporo radości wszystkim uczestnikom kawalerskiego.

Strzelnica

Doskonała atrakcja i możliwość sprawdzenia swoich umiejętności. Na profesjonalnych strzelnicach zatrudnieni są doświadczeni instruktorzy, którzy podpowiedzą jak strzelać celnie, bezpiecznie i skutecznie.

Paintball zwykły lub laserowy

Paintball to świetny sposób na integrację grupy. Ta atrakcja doskonale sprawdzi się wtedy, gdy nie wszyscy uczestnicy kawalerskiego się znają. Do wyboru są dwa warianty: paintball zwykły lub laserowy. Ten pierwszy odbywa się zazwyczaj na świeżym powietrzu. Twoją bronią są kulki z farbą (np. https://www.superprezenty.pl/strzelectwo/paintball). Paintball laserowy opiera się na walce za pomocą wiązek światła. Arena laser tag przypomina scenografię dobrej gry komputerowej.

Escape Room

Pokoje z zagadkami spodobają się przede wszystkim miłośnikom tajemnic i klimatu rodem z kryminałów. W każdym escape roomie znajduje się kilka sekcji tematycznych. Bez problemu dopasujesz coś do zainteresowań grupy.

Po czwarte: prezent

Bez wątpienia organizacja wieczoru kawalerskiego wraz ze wszystkimi atrakcjami jest prezentem dla przyszłego Pana Młodego. Przyjaciele często decydują się na dodatkowy upominek, który będzie pamiątką po tej wyjątkowej imprezie. Może to być śmieszny gadżet (koszulka z napisem lub kubek ze zdjęciem), elegancki prezent (grawerowane spinki do mankietów) lub bon podarunkowy na niezapomnianą atrakcję. Kawaler od dawna mówi o skoku ze spadochronem? Ostatnie chwile wolności to idealny moment na taki krok! A może Pan Młody chce poszerzyć swoje umiejętności za barem? Wystarczy kupić mu voucher podarunkowy na kurs barmański. Udanego planowania!

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Podziel się:

netgraf.pl