Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 508 999 103

Napisz do nas

Włącz radio

Studio 103

5 propozycji na tani prezent na Dzień Taty

Dodano: 2021-06-23 10:00:02
fot. artykuł sponsorowany
fot. artykuł sponsorowany

Czy udane prezenty zawsze muszą kosztować fortunę? Ależ skąd! Bardziej niż cena podarunku, liczy się to, że będzie od dawany z głębi serca. Właśnie dlatego w Katalogu Marzeń znajdziesz garść tanich prezentów na Dzień Taty. Cena żadnego z nich nie przekroczy 50 zł, a obdarowany w ten sposób ojciec z pewnością będzie szczęśliwy.


nie przekroczy 50 zł, a obdarowany w ten sposób ojciec z pewnością będzie szczęśliwy. Taki drobny prezent na Dzień Taty może mieć wielką moc, a wszystko dzięki uczuciom, które włożysz w jego wybór. Po prostu zastanów się przez moment, co twój tata lubi robić najbardziej, a potem dobierz do tego idealny i niedrogi prezent na Dzień Ojca w Katalogu Marzeń.

Wieczór w teatrze – pełna kultury rozrywka dla taty

Twojemu tacie zwykle brakuje czasu dla siebie? Rzadko bywa w kinie, a o ostatniej wizycie w teatrze już nawet nie pamięta? Nic straconego! W Katalogu Marzeń znajdziesz voucher na wieczór w teatrze, który może to zmienić. Taki drobny prezent na Dzień Taty zapewni obdarowanemu mnóstwo emocji i doskonałej zabawy. Wszystko dzięki najlepszym aktorom z całej Polski i zinterpretowanym na nowo klasykom scenicznym. Wyślij tatę na pełną zagadek komedię kryminalną albo pozwól mu spędzić wieczór na ponadczasowym dramacie.

Wspinaczka skałkowa – pnij się do gwiazd, tato!

Twój tata chciałby się trochę poruszać, ale tradycyjna siłownia nie jest dla niego? W takim razie zafunduj mu wizytę… na ściance! Już nie trzeba wyjeżdżać na południe Polski, aby móc cieszyć się urokami profesjonalnej wspinaczki. Teraz wystarczy odwiedzić ściankę wspinaczkową, założyć niezbędny sprzęt, zapiąć uprząż i dać się ponieść przygodzie. Taki aktywny i niedrogi prezent na Dzień Taty na pewno spodoba się każdemu ojcu.

Przygoda na strzelnicy – oto rozrywka wybuchowa

A jeśli już mowa o emocjach, z pewnością nie zabraknie ich na strzelnicy. To właśnie tam twój tata pozna tajniki obsługi różnych rodzajów broni i poczuje się niczym prawdziwy Rambo. Taki voucher na strzelnicę to jeden z bestsellerowych prezentów do 50 zł na Dzień Ojca. Kto wie, być może kolejnym razem odwiedzicie strzelnicę wspólnie i tym razem to on wcieli się w rolę nauczyciela? Przygoda na strzelnicy z pewnością może was do tego przybliżyć.

Crazy Carts, akademia driftingu – będzie jazda!

Kto powiedział, że gokarty to rozrywka wyłącznie dla najmłodszych? W Akademii Driftingu doskonale wiedzą, że tak nie jest i dlatego do udziału w wyścigach Crazy Carts zapraszają amatorów szybkich samochodów w każdym wieku. Pozwól twojemu tacie znowu poczuć się niczym mały chłopiec podczas zabawy z przyjaciółmi. Wspólnie weźcie udział w wyścigach gokartów albo, jako niedrogi prezent na Dzień Ojca, wręcz mu voucher na lekcję w Akademii Driftingu.

Jazda zdalnie sterowanym samochodem – odrobina dziecięcej radości

Równie dużych emocji dostarczy samodzielne prowadzenie zaawansowanego technologicznie, zdalnie sterowanego samochodu. Tutaj nie ma miejsca na zawahanie czy niepewność. Wbrew pozorom, jazda zdalnie sterowanym autem to niedrogi prezent na Dzień Ojca, który doskonale nada się dla dorosłych mężczyzn. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom tradycyjna zabawa szybko zmienia się w emocjonującą rozrywkę. Zapewnij ją swojemu ukochanemu tacie i wybierz dla niego właśnie ten prezent na Dzień Ojca do 50 zł.

Nadal szukasz idealnego i niedrogiego prezentu na Dzień Ojca? Odwiedź internetowy sklep Katalogu Marzeń i znajdź wymarzony upominek na Dzień Taty do 50 zł: https://katalogmarzen.pl/pl/k/prezent-na-dzien-ojca

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Podziel się:

netgraf.pl
Request Object ( [_requested_with:protected] => [_method:protected] => GET [_protocol:protected] => HTTPS [_referrer:protected] => [_route:protected] => Route Object ( [_callback:protected] => [_uri:protected] => polecamy/r// [_host:protected] => [_regex:protected] => Array ( [title] => .* ) [_defaults:protected] => Array ( [directory] => recommend [controller] => recommend [action] => show ) [_route_regex:protected] => #^polecamy/r/(?P<id>[^/.,;?\n]++)/(?P<title>.*)$#uD ) [_response:protected] => Response Object ( [_status:protected] => 200 [_header:protected] => Http_Header Object ( [storage:ArrayObject:private] => Array ( ) ) [_body:protected] => [_cookies:protected] => Array ( ) [_protocol:protected] => HTTPS ) [_header:protected] => Http_Header Object ( [storage:ArrayObject:private] => Array ( ) ) [_body:protected] => [_directory:protected] => recommend [_controller:protected] => recommend [_action:protected] => show [_uri:protected] => polecamy/r/527/5-propozycji-na-tani-prezent-na-dzien-taty [_external:protected] => [_params:protected] => Array ( [id] => 527 [title] => 5-propozycji-na-tani-prezent-na-dzien-taty [uri] => polecamy/r/527/5-propozycji-na-tani-prezent-na-dzien-taty [route] => Route Object ( [_callback:protected] => [_uri:protected] => polecamy/r/<id>/<title> [_host:protected] => [_regex:protected] => Array ( [title] => .* ) [_defaults:protected] => Array ( [directory] => recommend [controller] => recommend [action] => show ) [_route_regex:protected] => #^polecamy/r/(?P<id>[^/.,;?\n]++)/(?P<title>.*)$#uD ) ) [_get:protected] => Array ( ) [_post:protected] => Array ( ) [_cookies:protected] => Array ( ) [_client:protected] => Request_Client_Internal Object ( [_previous_environment:protected] => [_cache:protected] => [_allow_private_cache:protected] => [_request_time:protected] => [_response_time:protected] => 1685686089 ) ) </div> </body> </html>