Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 508 999 103

Napisz do nas

Włącz radio

Studio 103

Nordic House Deweloper

Dodano: 2017-04-05 08:04:41

To norwerski deweloper, który specjalizuje się w renowacji kamienic. Teraz przywraca blask m. in. obiektom znajdującym się przy Ząbkowskiej 14.

Nordic House Deweloper to spółka z kapitałem norweskim, działająca na praskim rynku nieruchomości mieszkaniowych. Specjalizuje się w inwestycjach w kamienice – budynki nierzadko zabytkowe, lecz niekiedy nieco zapomniane, ale także w budowaniu i tworzeniu budynków od podstaw.

Doświadczenie w realizacji projektów mieszkaniowych firma zaczęła zdobywać w Oslo. Od 2006 roku jest  obecna na warszawskiej Pradze. Do tej pory dewloper zakończył trzy inwestycje:

- przy ulicy Ząbkowskiej 5 powstał budynek mieszkalno-usługowy kamienicy frontowej oraz przeprowadzono
remont i modernizację istniejących oficyn mieszkalnych

- przy ulicy Jagiellońskiej 32 firma wykonała remont i modernizację zabytkowej kamienicy,

- przy ulicy Małej 1 nadbudowana została kamienica frontowa oraz przeprowadzono remont i przebudowę oficyny,

Obecnie firma przywraca blask dawnm historycznym obiektom przy ulicy Ząbkowskiej 14, gdzie jest remontowany istniejący budynek frontowy oraz - w głębi działki - budujemy nowy 6-piętrowy budynek mieszkalny.

W budynku istniejącym powstaną 2 lokale usługowe idealne na gastronomię, klimatyczny pub, kawiarnię oraz wszelkiego rodzaju sklepy. W nowym budynku powstanie, oprócz 2 lokali usługowych, także 51 mieszkań o powierzchni od 34 do 141 m2.
 

Podziel się:

netgraf.pl