Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 508 999 103

Napisz do nas

Włącz radio

Studio 103

Gdzie śledzić informacje z branży rolniczej?

Dodano: 2021-08-20 09:05:01
fot. artykuł sponsorowany
fot. artykuł sponsorowany

Portal rolniczy Agro Profil jest tworzony przez ludzi, których łączy pasja do rolnictwa. Dzięki pracy w gospodarstwie, a także licznym kontaktom z firmami rolniczymi wiemy, z jakimi problemami mierzy się rolnictwo.


W magazynie rolniczym wydawanym, jako miesięcznik są prezentowane zagadnienia z uprawy i techniki dopasowane do sezonu wegetacyjnego i prowadzonych prac. W miesięczniku znajdują się również zagadnienia związane z aktualnym stanem prawnym, a także podpowiedzi odnośnie finansowania.

Redaktorzy współpracują z firmami z branży rolniczej i chcą by wiedza oraz nowe rozwiązania gościły u polskich rolników. Dzięki autorom z polskich uniwersytetów, Instytutu Ochrony Roślin w Poznaniu oraz IUNG w Puławach i Wrocławiu powstało wiele publikacji i artykułów, w których naukowcy dzielą się rozwiązaniami oraz badaniami. Wiedza zawarta na portalu agroporfil.pl z pewnością sprawdzi się w gospodarstwach i pomoże uzyskiwać zadowalające plony.

Agro Profil to nie tylko miesięcznik, ale również portal publikujący wiadomości rolnicze oraz media społecznościowe tj. Facebook, Twitter, LinkedIn oraz Instagram. Znajdziemy tutaj aktualności z branży rolno-spożywczej oraz relacje redaktorów i czytelników. Agro Profil to również kanał na YouTube, gdzie znajdują się profesjonalnie nakręcone filmy dotyczące uprawy oraz techniki rolniczej.

Na portalu rolniczym Agro Profil znajduje się również sklep, gdzie można zakupić prenumeratę i e-prenumeratę. Mnogość publikacji zachwyci każdego poszukiwacza wiedzy. Bogate portfolio publikacji dotyczy upraw roślin rolniczych tj. ziemniak, burak, zboża, rzepak, strączkowe, a także łąki i pastwiska. Zwolennicy gadżetów znajdą w internetowym sklepie kubki, koszulki, miarki, wiadra czy deszczomierze. Coś dla siebie znajdą również najmłodsi, którym portal Agro Profil, chce przybliżyć rolnictwo.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Podziel się:

netgraf.pl