Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 508 999 103

Napisz do nas

Włącz radio

Studio 103

Wzrost popularności połączeń autokarowych nad polskie morze, a także do Francji, Włoch i Hiszpanii

Dodano: 2021-08-20 15:02:42

Coraz więcej osób odkrywa wygodę i brak problemów w przypadku podróży autokarami, czy to do Polski, czy za granicę. Nie trzeba martwić się odwołaniem przez przewoźnika wyjazdu, co niestety ma miejsce w przypadku lotów, gdzie często trzeba modyfikować swoje plany z powodu utrudnień.


Świetne połączenia autokarowe do wielu kurortów w Polsce, jak i miejscowości turystycznych znanych i mniej znanych za granicą znajdziesz na stronie biletyautokarowe.pl.

Podróżuj nad morze komfortowo, tanio i w dogodnym terminie

Do końca wakacji możesz podróżować codziennie do najbardziej popularnych kurortów na polskim wybrzeżu. Dojedziesz do 20 najpopularniejszych miejscowości. Jeśli wybierasz się do Mielna, Sarbinowa, Kołobrzegu, Międzyzdrojów, czy Łeby, to proponujemy Ci podróż komfortowymi autokarami polskich przewoźników takich jak Mokrzycki Bus, Ekspres Bus, Lider. Dojedziesz również do Sopotu, Władysławowa, czy Jastrzębiej Góry. Bilety autokarowe możesz zamówić przez Internet. W przypadku niektórych kierunków potrzebna jest wcześniejsza rezerwacja, bowiem trzeba pamiętać, że sezon urlopowy jest w pełni. Można również zarezerwować bilety dzwoniąc pod numer telefonu:71 727 23 77. Można uzyskać również wszelką pomoc w przypadku trudności z zamówieniem przez internet. Wszystkie autokary wyposażone są w Wi-Fi, klimatyzację, toaletę, zatem podróż może przebiegać w całkowicie komfortowych warunkach. Przewozy odbywają się do 31 sierpnia, a w przypadku przewoźnika Ekspres Bus nawet do 12 września. Zatem osoby, które szukają odpoczynku poza głównym sezonem urlopowym także mogą znaleźć coś dla siebie.

Międzynarodowe przewozy autokarowe do 6000 miejscowości w Europie

Niezależnie czy swój wakacyjny urlop chcesz spędzić na zachodzie, wschodzie, północy, czy południu Europy możesz znaleźć dogodne połączenie autokarowe. Realizują je różni przewoźnicy, choć w dużej mierze połączenia obsługuje SINDBAD. Podróżujesz oczywiście komfortowymi, klimatyzowanymi autokarami. Koszty są tu znacznie niższe niż w przypadku lotów, bo nie musisz dodatkowo płacić za bagaż, jest on wliczony w cenę. Możesz mieć ze sobą dwie sztuki bagażu o łącznej wadze 30 kg oraz bagaż podręczny do 5 kg. Za taki bagaż do samolotu trzeba zapłacić naprawdę sporo, zatem nawet w porównaniu z tanimi i okazjonalnymi lotami, podróż autokarem do wybranego miasta w Europie znacznie bardziej się opłaca. Warto podkreślić, że możesz podróżować nie tylko w okresie wakacyjnym, bowiem oferta przewozów międzynarodowych jest całoroczna. Możesz wybrać się do Kijowa czy Charkowa na Ukrainie, do Rotterdamu w Holandii, Malmo w Szwecji, czy Manchesteru w Anglii, a możliwości jest zdecydowanie więcej, bo dostępne są bilety autokarowe do 6000 miast w Europie.

Poznaj uroki Francji i Włoch podróżując autokarem

Dzięki ofercie dostępnej na stronie BiletyAutokarowe.pl możesz dotrzeć do Francji, a także Włoch. Takie przewozy obsługuje SINDBAD. Co ważne, możesz zwiedzić wiele miejscowości we Francji, planując kilka dni w jednym miejscu, np. Lyonie i wyruszając kolejnym autokarem w inne, np. w rejony Montpellier lub z Reims do Paryża. Jest to możliwe, gdyż autokary do Francji kursują codziennie. Również miłośnicy włoskich wakacji znajdą coś dla siebie. Autokary wyruszają w wiele rejonów Włoch, także do niewielkich miejscowości. Możesz zwiedzić popularne miejscowości turystyczne, oczywiście wśród nich nie może zabraknąć wiecznego miasta, czyli Rzymu. Ale dzięki szerokiej ofercie udasz się także do Bolonii, Modeny, czy Neapolu. Jeśli chcesz udać się szlakiem słynnych szekspirowskich kochanków Romea i Julii, to wiedz, że autokary do Włoch, w drodze do Rzymu, przejeżdżają także przez Veronę. Dzięki bogatej siatce połączeń dotrzesz w wybrane miejsce, a nawet urządzisz sobie wakacje objazdowe po Włoszech. Oczywiście w takim przypadku musisz dokonać wcześniejszej rezerwacji.

Podróż autokarem do Francji i Włoch, a także w inne rejony Europy - o czym należy pamiętać?

Obecnie zarówno we Francji, jak i we Włoszech obowiązują zaostrzone zasady sanitarne, jednak dla osób zaszczepionych nie ma ograniczeń w przemieszczaniu się, tak jak w innych krajach Unii Europejskiej. Nie muszą też wykonywać przed wyjazdem, ani na miejscu testów antygenowych w kierunku COVID-19. Zatem przed planowanym wyjazdem warto zaszczepić się choćby jednodawkową szczepionką. Prawo wjazdu bez testów jest od 7 dni po przyjęciu drugiej dawki szczepionki lub po 28 dniach od szczepionki jednodawkowej. Z kolei przepisy we Włoszech nieco się różnią, bo prawo wjazdu bez testu PCR lub antygenowego mają osoby zaszczepione po 14 dniach od drugiej dawki lub przyjęciu jednodawkowej szczepionki. Bez testu i szczepienia można wjechać do Włoch, ale należy poddać się samoizolacji przez 10 dni i poinformować lokalny urząd ds. zdrowia o numerze referencyjnym. Ponadto pod koniec okresu kwarantanny trzeba poddać się testowi antygenowemu lub PCR. Trzeba jednak pamiętać, że bez szczepienia czekają podróżnych duże ograniczenia, zarówno w dostępie do kultury, sklepów, jak i restauracji.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Podziel się:

netgraf.pl