Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 508 999 103

Napisz do nas

Włącz radio

Studio 103

Nowe mieszkania w Wilanowie - warto się nimi zainteresować

Dodano: 2021-10-27 09:24:59
fot. artykuł sponsorowany
fot. artykuł sponsorowany

W Wilanowie można znaleźć piękne, zabytkowe budynki obok nowoczesnych inwestycji. Dzielnica ma też bogatą ofertę usługową i miejsca, w których można odetchnąć od szybkiego, warszawskiego tempa życia. 


Developerzy budujący nowe mieszkania na sprzedaż w Wilanowie mają dziś ofertę dla różnych grup klientów – zarówno tych szukających małych lokali, jak i przestronnych segmentów. Przykłady tego zróżnicowania przedstawiono poniżej.

Mieszkanie od developera w Wilanowie można dziś kupić zarówno w wysokich budynkach wielorodzinnych, jak i niskich, kameralnych projektach czy osiedlach segmentów. Dla osób, które planują zakup nieruchomości w południowej części Warszawy to dobry okres – oferta jest naprawdę szeroka, choć lokale dość szybko się sprzedają. Poniżej kilka przykładów różnych form zabudowy.

Dor Group - Infinity Wilanów

Projekt developera Dor Group, Infinity Wilanów zostanie według planu oddany do użytkowania w 2022 roku. Ma to być stylowy budynek wielorodzinny w niskiej zabudowie. Będzie się w nim mieścić 86 mieszkań i apartamentów. Przyszli mieszkańcy z pewnością docenią balkony, tarasy i ogródki przylegające do ich lokali, a także akcenty wodne na osiedlu. Tradycyjnie jak na tego developera, bogata jest też infrastruktura wspólna dla mieszkańców – klub malucha, siłownia, miejsca na samochody elektryczne, a nawet paczkomaty. Wszystko po to, aby mieszkańcy jak najwięcej codziennych spraw mogli załatwić na terenie inwestycji. Developer pomyślał o wszystkim.

Polnord S.A. - Wioletta, Wiktoria i Wilania

Mieszkania zbudowane w ramach osiedla przy ulicy Herbu Janina zostały zaplanowane na 3 etapy, które otrzymały nazwy inspirowane imionami żeńskimi. Osiedle składa się z czteropiętrowych budynków, w których udostępniono po 30 mieszkań. Komfortowy odpoczynek mieszkańców został zapewniony dzięki zielonej strefie oddzielającej budynki od ulicy. Do zamieszkania w tym miejscu może zachęcić obecność osiedlowego parku o powierzchni 1,5 hektara.

Robyg S.A. - Apartamenty Królewskie i Royal Residence

Developer Robyg S.A. planuje oddać do użytku dwa projekty w miasteczku Wilanów. Mieszkania na sprzedaż, które oferuje, będą dostępne w dwóch etapach – w pierwszym w 2022 roku i w drugim w 2023 roku. Drugi etap Apartamentów Królewskich zakłada powstanie jednego niskiego budynku wielorodzinnego składającego się z 69 mieszkań. Projekt Royal Residence to także jeden niewysoki budynek, ale ma posiadać aż 128 lokali mieszkalnych.

Dynamic Development Sp. z o.o. - zespół willowy Zielona Polana

Mieszkania na sprzedaż w Wilanowie znajdują się nie tylko w budynkach wielorodzinnych. Dynamic Development oferuje zespół willowy, który ma oddać do użytku w 2022 roku. Etap 4B zakłada powstanie 8 piętrowych willi, w których będą znajdować się po 4 mieszkania. Lokatorzy będą mogli korzystać z własnych ogródków oraz osiedlowego parku z fontannami i altanami.

Wilanów to dzielnica, która ma wielki potencjał - developerzy stale oddają nowe mieszkania na sprzedaż. Wśród aktualnych ofert przeważa niska zabudowa, a w pobliżu są rozległe tereny zielone i duże obszary wypoczynkowe. Spotkamy tu najczęściej proste, eleganckie projekty budynków. Na ogół większe bloki posiadają własne parkingi podziemne, a wille - miejsca parkingowe przy ogródkach. Nowoczesny Wilanów to dobra dzielnica dla rodzin z małymi dziećmi, choć na pewno w nowych, stylowych wnętrzach odnajdą się także single, którzy cenią spokój i przyjemne dla oka widoki.

Wilanów ile kosztują nowe mieszkania?

Ceny mieszkań na rynku pierwotnym w Wilanowie nie należą do najniższych, zresztą tak, jak w całej stolicy. W czerwcu 2021 roku średnia cena za metr kwadratowy nowego mieszkania w Warszawie wynosiła 11 332 zł. Aktualne ceny w Wilanowie są bardzo zróżnicowane. Można znaleźć mieszkania w cenie 8 tysięcy za metr kwadratowy, ale też takie kosztujące 19 tysięcy; średnia to około 15 tysięcy/m2. Wiele zależy od metrażu i konkretnej lokalizacji.

Wilanów – mieszkanie idealne?

Trudno się dziwić szybkości, z jaką następuje budowa i sprzedaż mieszkań. Wilanów jest dzielnicą, która posiada zalety cenne właściwie dla każdego potencjalnego klienta. Z jednej strony jest to ciche i spokojne miejsce, w którym można cieszyć się z bliskości przyrody, z drugiej - dzięki linii metra i bliskości obwodnicy bardzo łatwo dostać się do centrum Warszawy jak i wyjechać z miasta. Dlatego prawdopodobnie Wilanów nadal będzie się rozwijał w szybkim tempie nawet jak na stolicę.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Podziel się:

netgraf.pl
Request Object ( [_requested_with:protected] => [_method:protected] => GET [_protocol:protected] => HTTP [_referrer:protected] => [_route:protected] => Route Object ( [_callback:protected] => [_uri:protected] => polecamy/r// [_host:protected] => [_regex:protected] => Array ( [title] => .* ) [_defaults:protected] => Array ( [directory] => recommend [controller] => recommend [action] => show ) [_route_regex:protected] => #^polecamy/r/(?P<id>[^/.,;?\n]++)/(?P<title>.*)$#uD ) [_response:protected] => Response Object ( [_status:protected] => 200 [_header:protected] => Http_Header Object ( [storage:ArrayObject:private] => Array ( ) ) [_body:protected] => [_cookies:protected] => Array ( ) [_protocol:protected] => HTTP ) [_header:protected] => Http_Header Object ( [storage:ArrayObject:private] => Array ( ) ) [_body:protected] => [_directory:protected] => recommend [_controller:protected] => recommend [_action:protected] => show [_uri:protected] => polecamy/r/589/nowe-mieszkania-w-wilanowie-warto-sie-nimi-zainteresowac [_external:protected] => [_params:protected] => Array ( [id] => 589 [title] => nowe-mieszkania-w-wilanowie-warto-sie-nimi-zainteresowac [uri] => polecamy/r/589/nowe-mieszkania-w-wilanowie-warto-sie-nimi-zainteresowac [route] => Route Object ( [_callback:protected] => [_uri:protected] => polecamy/r/<id>/<title> [_host:protected] => [_regex:protected] => Array ( [title] => .* ) [_defaults:protected] => Array ( [directory] => recommend [controller] => recommend [action] => show ) [_route_regex:protected] => #^polecamy/r/(?P<id>[^/.,;?\n]++)/(?P<title>.*)$#uD ) ) [_get:protected] => Array ( ) [_post:protected] => Array ( ) [_cookies:protected] => Array ( ) [_client:protected] => Request_Client_Internal Object ( [_previous_environment:protected] => [_cache:protected] => [_allow_private_cache:protected] => [_request_time:protected] => [_response_time:protected] => 1696271254 ) ) </div> </body> </html>