Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 508 999 103

Napisz do nas

Włącz radio

Studio 103

Jak dobierać hasztagi na Instagramie?

Dodano: 2021-11-09 14:40:50
fot. artykuł sponsorowany
fot. artykuł sponsorowany

Instagram to jeden z popularniejszych portali społecznościowych w ostatnich czasach. Zebrane w jedno miejsce posty tematyczne, dostęp do zdjęć i wideo obserwowanych osób oraz najpopularniejszych ostatnio InstaStories w połączeniu z możliwością rozmów ze znajomymi i prowadzenia transmisji live czyni Instagrama idealnym portalem.


Jest to także miejsce, w którym wielu influencerów prowadząc swoje profile ma szanse zarobić naprawdę spore pieniądze. Średniej wielkości konta posiadające kilkanaście-kilkadziesiąt tysięcy obserwatorów zarabiają nawet do kilku tysięcy złotych za posty sponsorowane. Tutaj dochodzimy do sedna odpowiedniego pozycjonowania postów, które jest potrzebne, by trafić do jak największej liczby odbiorców.

Jak pozycjonować konto na Instagramie?

W pozycjonowaniu kont wiele spraw jest niezbędnych, a są to: odpowiednia liczba obserwatorów, polubienia postów i liczba komentarzy pod nimi, tematyka postów oraz odpowiednio używane hasztagi. Dzięki tym ostatnim można bardzo łatwo opisać tematykę danego postu czy zdjęcia, dzięki czemu trafi on do docelowej grupy odbiorców i pomoże zdobyć nowych obserwatorów. Bardzo łatwo się o tym mówi, jednak samo w sobie dobranie hasztagów nie jest takie proste. Jak to zrobić? Czy są jakieś pomoce? Jaka liczba hasztagów jest odpowiednia do najlepszego pozycjonowania postów? Postaramy się znaleźć odpowiedzi na te pytania poniżej.

Generator hasztagów na Instagramie

Pozycjonowanie to bardzo ważny czynnik na Instagramie i trzeba wiedzieć, że samemu jest to bardzo trudne. Z pomocą przychodzi jeden z największych serwisów do pozycjonowania kont na Instagramie – polskielajki.pl. Jest to przede wszystkim serwis, który pomaga zdobyć odpowiednią liczbę obserwujących na Instagramie, ale także generuje ruch pod postami w postaci komentarzy i polubień postów.

Oprócz swojej najczęściej wykorzystywanej przez klientów funkcji, polskielajki.pl posiada również szereg innych udogodnień i jednym z nich jest generator hasztagów na Instagrama. Działa on w bardzo prosty i szybki sposób – wystarczy wpisać dane słowa kluczowe, które opisują post czy zdjęcie. Generator dobiera odpowiednią liczbę hasztagów i daje propozycję tych, które najlepiej wypozycjonują post w kilku językach (zazwyczaj jest to polski i angielski, by trafić zarówno do polskich internautów jak i zagranicznych, co poszerzy zasięgi danego konta)

Dlaczego warto skorzystać z portalu do generowania hasztagów?

Wydawać by się mogło, że wymyślenie hasztagów to nie jest trudne zadanie. Oczywiście, jest to proste, jednak nie każde hasztagi gwarantują dobre pozycjonowanie postu. Generator hasztagów nie szuka losowych synonimów, tylko dobiera najpopularniejsze w danym czasie hasztagi na Instagramie. System oblicza, które tematy i jakie słowa są najczęściej wyszukiwane na portalach społecznościowych i proponuje je tematycznie do zdjęcia w języku polskim i angielskim.

Idealne pozycjonowanie poszerza grono odbiorców, dzięki czemu konto może się nadal rozwijać. Złotą zasadą jest to, że konto, które się nie rozwija automatycznie się cofa. Wielu użytkowników porzuca swoje konta i stają się obserwatorami widmo, których Instagram nie liczy w pozycjonowaniu kont. Jeśli w gronie obserwatorów większość kont jest nieaktywnych, to konto automatycznie będzie traciło na pozycji i będzie bardzo ciężko dotrzeć do nowych obserwatorów.

Podsumowanie

Dbając o aktualny rozwój i rzetelne dodawanie postów z odpowiednimi hasztagami, dbałość o ruch pod postami (polubienia i komentarze) to najważniejsza sprawa przy prowadzeniu konta na Instagramie. Bycie influencerem to wbrew pozorom bardzo ciężka i żmudna praca. Tutaj 2 tygodnie urlopu mogą nieść za sobą niewyobrażalne straty finansowe, więc nawet na wakacjach trzeba myśleć o swoich obserwatorach i wrzucać posty czy prowadzić transmisje. Z serwisem polskielajki.pl prowadzenie takiego konta będzie łatwiejsze, przydatny będzie nie tylko generator hasztagów, ale także możliwość dokupienia obserwatorów oraz polubień i komentarzy pod postami.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Podziel się:

netgraf.pl
Request Object ( [_requested_with:protected] => [_method:protected] => GET [_protocol:protected] => HTTP [_referrer:protected] => [_route:protected] => Route Object ( [_callback:protected] => [_uri:protected] => polecamy/r// [_host:protected] => [_regex:protected] => Array ( [title] => .* ) [_defaults:protected] => Array ( [directory] => recommend [controller] => recommend [action] => show ) [_route_regex:protected] => #^polecamy/r/(?P<id>[^/.,;?\n]++)/(?P<title>.*)$#uD ) [_response:protected] => Response Object ( [_status:protected] => 200 [_header:protected] => Http_Header Object ( [storage:ArrayObject:private] => Array ( ) ) [_body:protected] => [_cookies:protected] => Array ( ) [_protocol:protected] => HTTP ) [_header:protected] => Http_Header Object ( [storage:ArrayObject:private] => Array ( ) ) [_body:protected] => [_directory:protected] => recommend [_controller:protected] => recommend [_action:protected] => show [_uri:protected] => polecamy/r/594/jak-dobierac-hasztagi-na-instagramie [_external:protected] => [_params:protected] => Array ( [id] => 594 [title] => jak-dobierac-hasztagi-na-instagramie [uri] => polecamy/r/594/jak-dobierac-hasztagi-na-instagramie [route] => Route Object ( [_callback:protected] => [_uri:protected] => polecamy/r/<id>/<title> [_host:protected] => [_regex:protected] => Array ( [title] => .* ) [_defaults:protected] => Array ( [directory] => recommend [controller] => recommend [action] => show ) [_route_regex:protected] => #^polecamy/r/(?P<id>[^/.,;?\n]++)/(?P<title>.*)$#uD ) ) [_get:protected] => Array ( ) [_post:protected] => Array ( ) [_cookies:protected] => Array ( ) [_client:protected] => Request_Client_Internal Object ( [_previous_environment:protected] => [_cache:protected] => [_allow_private_cache:protected] => [_request_time:protected] => [_response_time:protected] => 1695597094 ) ) </div> </body> </html>