Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 508 999 103

Napisz do nas

Włącz radio

Studio 103

Sposoby na pożyczanie z RRSO 0% - czy można pożyczyć "na próbę"?

Dodano: 2021-11-19 13:55:59
fot. artykuł sponsorowany
fot. artykuł sponsorowany

Raty 0% w sklepach to już codzienność, jednak co zrobić kiedy potrzebujesz gotówki na cel, który nie jest finansowany ratami 0%?


Zgodzić się na kosztowny kredyt gotówkowy w banku, gdzie oprocentowanie często sięga 10-15% RRSO? W takiej sytuacji przy kredycie w wysokości 5000 złotych w ciągu 2 lat przepłacimy 550 złotych. Jakie zresztą są szanse na zdobycie "darmowych" pieniędzy z banku? A może skorzystać z oferty firm pozabankowych? O tych ostatnich przeczytacie na samym końcu artykułu.

Jak znaleźć finansowanie z RRSO 0%? Karty kredytowe, limit w koncie

Kredyt gotówkowy to nie najlepszy pomysł. Banki oferują darmowe pieniądze, tylko trzeba wiedzieć gdzie ich szukać. Najlepszym przykładem są karty kredytowe. One są bardzo często darmowe i okres bezodsetkowy wynosi około 2 miesięcy - czasami mniej, czasami więcej - zależy od banku i oferty. Dobrzy negocjatorzy bez żadnych warunków mogą otrzymać darmową kartę kredytową z długim okresem bezodsetkowym - wystarczy wiedzieć, kiedy z niej zrezygnować, a konsultanci bankowi zrobią praktycznie wszystko, by klienta u siebie zatrzymać.

Drugą opcją jest limit w koncie. Tutaj jednak okres darmowy jest stosunkowo krótki i wynosi kilka - kilkanaście dni w miesiącu. Jednak łącząc te obie metody można otrzymać całkiem wysoką pożyczkę. Wyobraźmy sobie sytuację - karta kredytowa na 10 000 złotych i konto z limitem 10 000 zł. Wykorzystując kartę wystarczy po około 40-50 dniach spłacić daną transakcję, by nie naliczyły się odsetki. Pieniądze można wykorzystać z limitu konta, jest to również darmowe.

Największym problemem będzie ponowne przelanie pieniędzy z karty kredytowej na konto, dlatego, że przelewy z karty są płatne. Tutaj dobrą metodą jest zrobienie zakupów w sklepie, płatność kartą kredytową i natychmiastowy zwrot w gotówce. Wiele sklepów, w szczególności budowlanych daje taką możliwość - przecież każdy może się pomylić i wybrać zły towar. W taki oto sposób można otrzymać pożyczkę całkowicie darmową na 10 000 zł. Pomysł bardzo prosty i stosowany przez osoby znające się na ofertach bankowych.

kobieta z telefonem i laptopem w ręku oraz kawa - pożyczanie przez Internet

Pożyczki pozabankowe przez Internet za 0 zł

Poza bankami istnieje również rynek chwilówek, czyli pożyczek udzielanych przez podmioty pozabankowe. Jest to promocja, w ramach której możemy otrzymać zazwyczaj do 3000 złotych na okres 30 dni, choć zdarzają się i oferty z dłuższym okresem spłaty. Oznacza ona, że spłacamy dokładnie tyle samo, ile pożyczyliśmy. Nie możemy jednak przekroczyć terminu spłaty, ponieważ w przeciwnym razie czeka nas zapłata odsetek i prowizji według standardowego cennika firm takich jak Vivus, Wonga czy ViaSMS. Polecamy zapoznać się z rankingiem darmowych chwilówek: https://www.darmopozyczka.pl.

Pierwsza chwilówka ma na celu pomóc osobom potrzebującym gotówki w nagłych wypadkach lub podczas ważnych wydarzeń życiowych. Może być korzystna dla osób, które nie pracują i nie mają stałych dochodów, ale może być również przydatna podczas ważnych wydarzeń życiowych, takich jak remont domu lub inne nagłe wypadki.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Podziel się:

netgraf.pl