Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 508 999 103

Napisz do nas

Włącz radio

Studio 103

3 rzeczy, które uczynią Twój trening bardziej efektywnym

Dodano: 2021-12-30 11:32:16
fot. artykuł sponsorowany
fot. artykuł sponsorowany

Zależy Ci na sylwetce jak z okładki magazynu dla kulturystów? Dieta i ćwiczenia na siłowni to podstawa, ale jeśli chcesz osiągnąć zadowalające efekty w jak najkrótszym czasie, powinieneś też sięgnąć po inne rozwiązania. Zobacz, jakie!


Nacisk w kulturze zachodniej na posiadanie zgrabnej sylwetki i zadbanego ciała jest coraz większy, niezależnie od płci. Czasem jednak ograniczenie dostarczanych organizmowi kalorii i zamienienie środków transportu na spacer nie pomagają w osiągnięciu wymarzonych efektów. Pewnie wielokrotnie zastanawiałeś się, dlaczego jednym ludziom udaje się schudnąć i uformować swoje ciało zgodnie z oczekiwaniami, a dla innych jest to orka na ugorze. Skorzystaj z przedstawionych trików, a zobaczysz, że Twoje wysiłki w walce o atrakcyjną sylwetkę szybciej doprowadzą Cię do upragnionego celu.

Po pierwsze: pas wyszczuplający

Pas wyszczuplający to akcesorium, który pomoże Ci wyprofilować sylwetkę zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Pas owija się wokół brzucha, zapina i nosi przez określony czas. Najbardziej spektakularne efekty przynosi noszenie pasa podczas wysiłku fizycznego, np. treningu, marszu, ale także domowych porządków. Obecność pasa na tej partii ciała zwiększa miejscowo termogenezę, co przyczynia się do spalania tkanki tłuszczowej i utratę wody podskórnej. Pasy wyszczuplające takie jak https://www.trec.pl/neoprenowy-pas-wyszczuplajacy-hot-drop.html   wykonane są z neoprenu, czyli kauczuku syntetycznego. Pasy wykonuje się w technologii Hot Drop, która polega na umieszczeniu specjalnych punktów na wewnętrznej stronie pasa. Punkty te zwiększają termogenezę i tym samym wspomagają spalanie tkanki tłuszczowej. Rola wyszczuplającego pasa jest także stymulacja skóry i usprawnienie mikrokrążenia w okolicy brzucha, gdzie zwykle odkłada się tkanka tłuszczowa na skutek osłabienia procesów metabolicznych.

Samo noszenie pasa nie spowoduje cudownej zmiany sylwetki, jeśli jednak połączysz używanie pasa z ćwiczeniami i będziesz pamiętał o zbilansowanych posiłkach, szybciej doprowadzisz sylwetkę do wymarzonego kształtu.

Po drugie: termogeniki

Prawdopodobnie odżywki wpływające na kształtowanie sylwetki kojarzą Ci się z nielegalnymi substancjami. Jeśli tak, jesteś w błędzie! Obecnie rynek suplementów jest bardzo bogaty, a sprzedawane w specjalistycznych sklepach produkty są w pełni legalne i bezpieczne. Jeśli zależy Ci na szybszym spalaniu tłuszczu, najlepsze będą termogeniki. To produkty często zawierające w sobie l-karnitynę, witaminę B6, kofeinę i ekstrakty ziołowe, które sprzyjają spalaniu tkanki tłuszczowej i podkręcają metabolizm.

Po trzecie: mata do ćwiczeń

Profesjonalne ćwiczenia kojarzą Ci się tylko z salą treningową? Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby własny pokój zamienić w siłownię dzięki odpowiedniemu sprzętowi! Na początku jednak zaopatrz się w matę do ćwiczeń. Takie maty wykonane są z antypoślizgowych materiałów. Zwykle są bardzo lekkie, dzięki czemu nie musisz z nich korzystać jedynie w domu, ale też na przykład zabrać na zajęcia do punktu fitness lub na zajęcia na świeżym powietrzu.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Podziel się:

netgraf.pl
Request Object ( [_requested_with:protected] => [_method:protected] => GET [_protocol:protected] => HTTPS [_referrer:protected] => [_route:protected] => Route Object ( [_callback:protected] => [_uri:protected] => polecamy/r// [_host:protected] => [_regex:protected] => Array ( [title] => .* ) [_defaults:protected] => Array ( [directory] => recommend [controller] => recommend [action] => show ) [_route_regex:protected] => #^polecamy/r/(?P<id>[^/.,;?\n]++)/(?P<title>.*)$#uD ) [_response:protected] => Response Object ( [_status:protected] => 200 [_header:protected] => Http_Header Object ( [storage:ArrayObject:private] => Array ( ) ) [_body:protected] => [_cookies:protected] => Array ( ) [_protocol:protected] => HTTPS ) [_header:protected] => Http_Header Object ( [storage:ArrayObject:private] => Array ( ) ) [_body:protected] => [_directory:protected] => recommend [_controller:protected] => recommend [_action:protected] => show [_uri:protected] => polecamy/r/638/3-rzeczy-ktore-uczynia-twoj-trening-bardziej-efektywnym [_external:protected] => [_params:protected] => Array ( [id] => 638 [title] => 3-rzeczy-ktore-uczynia-twoj-trening-bardziej-efektywnym [uri] => polecamy/r/638/3-rzeczy-ktore-uczynia-twoj-trening-bardziej-efektywnym [route] => Route Object ( [_callback:protected] => [_uri:protected] => polecamy/r/<id>/<title> [_host:protected] => [_regex:protected] => Array ( [title] => .* ) [_defaults:protected] => Array ( [directory] => recommend [controller] => recommend [action] => show ) [_route_regex:protected] => #^polecamy/r/(?P<id>[^/.,;?\n]++)/(?P<title>.*)$#uD ) ) [_get:protected] => Array ( ) [_post:protected] => Array ( ) [_cookies:protected] => Array ( ) [_client:protected] => Request_Client_Internal Object ( [_previous_environment:protected] => [_cache:protected] => [_allow_private_cache:protected] => [_request_time:protected] => [_response_time:protected] => 1659998782 ) ) </div> </body> </html>