Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 508 999 103

Napisz do nas

Włącz radio

Studio 103

Co warto wiedzieć o depilacji bikini?

Dodano: 2021-12-30 11:42:08

Depilacja laserowa bikini to remedium na konieczność ciągłego golenia się z użyciem maszynki i zmagania się z podrażnieniami delikatnej skóry tej strefy. Co warto wiedzieć o depilacji laserowej, przeprowadzanej w profesjonalnym gabinecie kosmetycznym?


Depilacja laserowa – jak działa?

Nowoczesne lasery stosowane w kosmetologii bazują na wiązce światła, które przenika przez skórę i dociera aż do cebulki włosa, niszcząc go. Potrzeba kilku, a nawet kilkunastu zabiegów, aby efekt był trwały. Depilacja bikini to zabieg popularny wśród kobiet w różnym wieku. W związku z tym, że jest przeprowadzany na cienkiej i delikatnej skórze, może wiązać się z nieco większymi dolegliwościami, ale jest to do zniesienia, a profesjonalistki przeprowadzające zabieg zazwyczaj służą kompresami lub kosmetykami chłodzącymi. Standardowa sesja trwa do 30 minut. Szczegółowe informacje znajdziesz tutaj: https://estebiel.pl/zabiegi/depilacja-laserowa-bikini/.

O czym warto pamiętać, przygotowując się do zabiegu depilacji bikini?

Ważną kwestią jest to, aby skóra tego rejonu nie była na kilka tygodni przed zabiegiem wystawiana na działanie silnych promieni słonecznych. Na nieopalonej i podrażnionej słońcem skórze zdecydowanie łatwiej przeprowadzić sesję. Brak opalenizny zwiększa efekt działania lasera. Planując przeprowadzenie trwałego usunięcia owłosienia z okolic intymnych warto mieć na uwadze to, że do pełni zadowolenia potrzebnych będzie co najmniej 6 spotkań ze specjalistką. Idealną porą jest okres jesienno-zimowy, gdy ekspozycja na słońce jest zdecydowanie mniejsza, a perspektywa zagranicznego wyjazdu zazwyczaj dość odległa. Wtedy istnieje większa szansa, że na każdy z zabiegów przyjdziesz z nieopaloną skórą i szybciej doczekasz się spodziewanego efektu. Profesjonalne usuwanie owłosienia z okolic bikini przeprowadza gabinet kosmetyczny – Warszawa Praga to jego lokalizacja. Wejdź na stronę, aby dowiedzieć się, jak do niego dojechać: https://estebiel.pl/.

Dlaczego warto zdecydować się na zabieg depilacji laserowej okolic bikini?

Wrażliwa skóra pachwin i wzgórka łonowego, regularnie traktowana maszynką do golenia czy plastrami z woskiem, ulega częstym podrażnieniom, przez co wiąże się z poważnym dyskomfortem i otarciami. Odrastające włoski, ale też zapalenie mieszków nie jest niczym przyjemnym i pożądanym. Konieczność usuwania owłosienia na bieżąco może godzić w napięty grafik i uniemożliwiać swobodne i spontaniczne wakacyjne wyjazdy czy regularne wizyty na basenie. Dlatego też warto zdecydować się na sesję składającą się z kilku do kilkunastu wizyt w gabinecie kosmetycznym celem trwałego usunięcia zbędnego owłosienia. Zabieg depilacji laserowej pozwala raz na zawsze zapomnieć o zranionych miejscach, odrastaniu niechcianych włosków, ich bolesnego wyrywania przy użyciu wosku czy depilatora oraz ciągłych podrażnieniach. Kolejnym argumentem przemawiającym na korzyść depilacji laserowej jest bezpieczeństwo zabiegu. Od lat jest przeprowadzany w gabinetach na terenie Polski, a unowocześniona technologia nie wywołuje efektów ubocznych. Do wykonywania czynności stosuje się wyłącznie certyfikowany i sprawdzony sprzęt. Zabieg poprzedza tak zwana próba laserowa, która umożliwia wykluczenie wszelkich niebezpieczeństw i niepożądanych reakcji skórnych.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Podziel się:

netgraf.pl
Request Object ( [_requested_with:protected] => [_method:protected] => GET [_protocol:protected] => HTTPS [_referrer:protected] => [_route:protected] => Route Object ( [_callback:protected] => [_uri:protected] => polecamy/r// [_host:protected] => [_regex:protected] => Array ( [title] => .* ) [_defaults:protected] => Array ( [directory] => recommend [controller] => recommend [action] => show ) [_route_regex:protected] => #^polecamy/r/(?P<id>[^/.,;?\n]++)/(?P<title>.*)$#uD ) [_response:protected] => Response Object ( [_status:protected] => 200 [_header:protected] => Http_Header Object ( [storage:ArrayObject:private] => Array ( ) ) [_body:protected] => [_cookies:protected] => Array ( ) [_protocol:protected] => HTTPS ) [_header:protected] => Http_Header Object ( [storage:ArrayObject:private] => Array ( ) ) [_body:protected] => [_directory:protected] => recommend [_controller:protected] => recommend [_action:protected] => show [_uri:protected] => polecamy/r/639/co-warto-wiedziec-o-depilacji-bikini [_external:protected] => [_params:protected] => Array ( [id] => 639 [title] => co-warto-wiedziec-o-depilacji-bikini [uri] => polecamy/r/639/co-warto-wiedziec-o-depilacji-bikini [route] => Route Object ( [_callback:protected] => [_uri:protected] => polecamy/r/<id>/<title> [_host:protected] => [_regex:protected] => Array ( [title] => .* ) [_defaults:protected] => Array ( [directory] => recommend [controller] => recommend [action] => show ) [_route_regex:protected] => #^polecamy/r/(?P<id>[^/.,;?\n]++)/(?P<title>.*)$#uD ) ) [_get:protected] => Array ( ) [_post:protected] => Array ( ) [_cookies:protected] => Array ( ) [_client:protected] => Request_Client_Internal Object ( [_previous_environment:protected] => [_cache:protected] => [_allow_private_cache:protected] => [_request_time:protected] => [_response_time:protected] => 1660000985 ) ) </div> </body> </html>