Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 508 999 103

Napisz do nas

Włącz radio

Studio 103

Personalizowana kartka na Dzień Babci i Dziadka

Dodano: 2022-01-13 12:48:37
fot. artykuł sponsorowany
fot. artykuł sponsorowany

Dni 21 i 22 stycznia to dla wielu osób bardzo ważne święta. Seniorzy rodów obchodzą Dzień Babci i Dzień Dziadka. Jak uhonorować to istotne wydarzenie?


Postęp technologiczny sprawił, że mamy do dyspozycji wiele narzędzi komunikacyjnych. Czaty, wideorozmowy czy SMS-y to podstawa codzienności wielu z nas. Nie wszyscy dziadkowie są jednak w znacznym stopniu obeznani z technologią. Nawet gdy radzą sobie ze smartfonem i rozmową na komunikatorze, to nic nie zastąpi zwykłego spotkania. Jeśli nie jest to możliwe, postaw na tradycyjny sposób i wyślij list. Kartki na Dzień Babci i Dziadka ucieszą ich, a przy tym będą wyjątkowe!

Kartki na Dzień Babci i Dziadka

Personalizowana kartka dla babci i dziadka to wyjątkowa pamiątka, która z pewnością trafi na honorowe miejsce w domu. Jest to bardzo miły gest, świadczący o pamięci, przywiązaniu i miłości do seniorów rodu. Tworząc własną kartkę, możesz przypomnieć dziadkom, jak wiele dla Ciebie znaczą. Co więcej, jest to podarunek, do którego można zawsze wrócić, jak do najcenniejszej pamiątki.

Personalizacja kartki na Dzień Babci i Dziadka

Kartkę możesz zaprojektować według własnego pomysłu. Ułatwiają to dziesiątki szablonów, dzięki którym łatwo znajdziesz atrakcyjne propozycje. Jak wygląda cały proces? Jest banalnie prosty! Wybierasz napis na froncie np. Kochanym Dziadkom, Dla Babci, Dla Dziadka itp. Następnie dodajesz swoje imię lub imię odbiorcy (odbiorców). Co dalej? Stwórz kolaż Twoich wspólnych zdjęć z seniorami rodu.

Zdjęcia są esencją Waszych relacji, a także międzypokoleniowej przyjaźni. Jednocześnie to świetny sposób, aby zakomunikować coś ważnego. Dla przykładu, w powyższej grafice jedno ze zdjęć może przedstawiać mamę z brzuszkiem. Jest to jednoznaczny sygnał, że dziadkowie będą mieli pierwszego lub kolejnego pieszczocha do kochania! Jedynym ograniczeniem jest w tym wypadku wyobraźnia.

Personalizowane wnętrze

Poza frontem masz wpływ na to, jak będzie prezentowała się kartka wewnątrz. Jest to doskonałe miejsce, aby umieścić życzenia. Nie masz na nie pomysłu? Napisz coś od serca lub poszukaj inspiracji w internecie. Dzięki temu możesz wyrazić swoje uczucia, podziękować za opiekę i życzyć im 100 lat radości i szczęścia! Wielu dziadkom zakręci się w oku łezka wzruszenia. Taki gest jest cenniejszy niż jakikolwiek materialny przedmiot. Uczucia są bezcenne! Pamiętaj, że gotowa kartka może trafić bezpośrednio do dziadków. Istnieje opcja wysyłki, dzięki której Twoja wiadomość dotrze do seniorów na czas.

Kartka dla babci i dziadka — czy coś jeszcze? Tak!

Oczywiście kartka ucieszy seniorów. Z pewnością znajdzie się dla niej miejsce na widoku, aby dziadkowie mogli celebrować swoje święto. Możesz także zabawić się w listonosza i osobiście dostarczyć życzenia wraz z małym upominkiem. Wspólne chwile są bezcenne, a nigdy nie wiadomo, ile jeszcze będzie okazji, aby świętować różne okazje w takim gronie.

Jeśli masz taką możliwość, to zarezerwuj sobie czas i osobiście odwiedź dziadków. Kartka będzie miłym prezentem i pamiątką po tym wydarzeniu. Zabierz swoją żonę lub męża i Wasze dzieci. Prawnuki to kolejny powód do dumy dziadków i wyjątkowa okazja, aby wspólnie celebrować ich święto. W końcu są kolebką, od której wszystko się zaczęło!

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Podziel się:

netgraf.pl
Request Object ( [_requested_with:protected] => [_method:protected] => GET [_protocol:protected] => HTTPS [_referrer:protected] => [_route:protected] => Route Object ( [_callback:protected] => [_uri:protected] => polecamy/r// [_host:protected] => [_regex:protected] => Array ( [title] => .* ) [_defaults:protected] => Array ( [directory] => recommend [controller] => recommend [action] => show ) [_route_regex:protected] => #^polecamy/r/(?P<id>[^/.,;?\n]++)/(?P<title>.*)$#uD ) [_response:protected] => Response Object ( [_status:protected] => 200 [_header:protected] => Http_Header Object ( [storage:ArrayObject:private] => Array ( ) ) [_body:protected] => [_cookies:protected] => Array ( ) [_protocol:protected] => HTTPS ) [_header:protected] => Http_Header Object ( [storage:ArrayObject:private] => Array ( ) ) [_body:protected] => [_directory:protected] => recommend [_controller:protected] => recommend [_action:protected] => show [_uri:protected] => polecamy/r/642/personalizowana-kartka-na-dzien-babci-i-dziadka [_external:protected] => [_params:protected] => Array ( [id] => 642 [title] => personalizowana-kartka-na-dzien-babci-i-dziadka [uri] => polecamy/r/642/personalizowana-kartka-na-dzien-babci-i-dziadka [route] => Route Object ( [_callback:protected] => [_uri:protected] => polecamy/r/<id>/<title> [_host:protected] => [_regex:protected] => Array ( [title] => .* ) [_defaults:protected] => Array ( [directory] => recommend [controller] => recommend [action] => show ) [_route_regex:protected] => #^polecamy/r/(?P<id>[^/.,;?\n]++)/(?P<title>.*)$#uD ) ) [_get:protected] => Array ( ) [_post:protected] => Array ( ) [_cookies:protected] => Array ( ) [_client:protected] => Request_Client_Internal Object ( [_previous_environment:protected] => [_cache:protected] => [_allow_private_cache:protected] => [_request_time:protected] => [_response_time:protected] => 1653313840 ) ) </div> </body> </html>