Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 508 999 103

Napisz do nas

Włącz radio

Studio 103

Najlepsze pomysły na prezent dla sportowca

Dodano: 2022-06-06 13:51:01
fot. artykuł sponsorowany
fot. artykuł sponsorowany

Spora część rodaków jest niezwykle aktywna sportowo. Siłownia, fitness, rower, bieganie czy sporty zespołowe sprawiają, że boiska i kluby sportowe są pełne miłośników dobrej formy. Dbałość o zdrowe ciało we współczesnym świecie obarczona jest mnogością sprzętu sportowego i gadżetów. A to z kolei sprawia, że sportowcom stosunkowo łatwo jest kupić upominek. Wystarczy poszukać ciekawego pomysłu na prezent dla sportowca, a tych jest naprawdę sporo. Oto kilka naszych propozycji.


Pomysł na prezent dla sportowca

Z propozycjami pomysłu na prezent dla sportowca jest o tyle trudno, że trzeba by skupić się na konkretnej dyscyplinie sportowej. W końcu miłośnik domowych ćwiczeń będzie miał inne potrzeby niż biegacz czy uprawiający sztuki walki. Dlatego w naszych propozycjach przedstawimy kilka sprzętów i akcesoriów, dla różnych typów sportowców. Idealne na prezent dla osób o różnym poziomie zaawansowania.

Prezent dla sportowca na każdą okazję

Zdecydowanie najbardziej uniwersalnym prezentem powinna być torba sportowa. Dostosowana jedynie pod kątem płci, ewentualnie rozmiaru, przyda się każdej aktywnej osobie. Fajnie jak posiada osobną przegrodę na obuwie sportowe, małe kieszonki na drobne przedmioty, a także wygodny pas do noszenia na ramieniu. Zdecydowanie warto wybrać tutaj markowe produkty. Firmy typu Nike, 4F, Reebok czy Adidas mają w swojej ofercie wiele ciekawych modeli, które cechują się dużą funkcjonalnością oraz nowoczesnym designem. A ten ostatnio bywa równie istotny!

Aktywność sportowa wymaga dużej regeneracji po treningu, a zmęczone mięśnie chętnie przyjmą szybki masaż. Roller do masażu to jedno z rozwiązań. Zajmuje niewiele miejsca, a z jego obsługą poradzi sobie każdy. Następny prezent dla sportowca na każdą okazję to kontynuacja relaksu potreningowego, tym razem za sprawą maty do akupresury. Ta genialna domowa mata z setkami drobnych kolców pozwoli na odprężenie i masaż obolałych mięśni. Skuteczność akupresury jest znana od wielu lat, a tutaj dostaniemy jej podstawową wersję w domowym wariancie.  

Funkcjonalne prezenty dla sportowców

Uniwersalność to dzisiaj niezwykle ceniona cecha. Podobnie jest ze sprzętem i akcesoriami dla sportowców. Jaki może być uniwersalny prezent dla sportowca? Np. ręcznik szybkoschnący, który zajmuje niewiele miejsca, doskonale wchłania wodę i jak sama nazwa wskazuje, schnie niezwykle szybko. Sprawdzi się po prysznicu, na siłowni czy do zabrania na wycieczkę rowerową. 

Miłośnicy sportów siłowych uwielbiają kettlebell. Ten wyjątkowy hantel pozwala na multum ćwiczeń, także w domowych warunkach. Niestety problemem może być jego stała waga, która z czasem przestanie być rozwojowa. A kupować co chwilę nowy sprzęt o innej wadze... Najlepszym rozwiązaniem będzie kupno kettlebella z regulacją wagi. Jeden przyrząd z przykładowym zakresem od 1 do 40 kg, zaspokoi potrzeby osób o różnym poziomie zaawansowania i pozwoli zwiększać wagę wraz z rosnącą siłą. 

Bieganie to dyscyplina, która w ostatnich latach chyba zyskała najwięcej sportowców amatorów. Jest proste, nie wymaga specjalistycznego sprzętu czy wyjątkowych umiejętności. Wystarczy założyć strój sportowy i można lecieć do parku na parę kilometrów. Dla tych, którzy już na dobre wkręcili się w bieganie i ich dystanse przekraczają 10 czy 15 kilometrów, na prezent możemy sprawić funkcjonalny pas do biegania. Umożliwi przechowywanie podczas treningu kluczy do domu czy auta, telefonu, a także bidonu z wodą. Niektóre pasy posiadają jedynie przegródkę na butelkę, inne w zestawie mają dedykowane pojemniki na wodę - od jednego do nawet czterech.

Inna ciekawa grupa prezentów to tzw. przeżycie na prezent, może być ekstremalne (np. lot paralotnią Warszawa) lub nie (np. wycieczka w góry). Taki prezent to super wspomnienie na lata.

To jak, wybraliście coś z naszych propozycji na prezent dla sportowca?

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Podziel się:

netgraf.pl
Request Object ( [_requested_with:protected] => [_method:protected] => GET [_protocol:protected] => HTTPS [_referrer:protected] => [_route:protected] => Route Object ( [_callback:protected] => [_uri:protected] => polecamy/r// [_host:protected] => [_regex:protected] => Array ( [title] => .* ) [_defaults:protected] => Array ( [directory] => recommend [controller] => recommend [action] => show ) [_route_regex:protected] => #^polecamy/r/(?P<id>[^/.,;?\n]++)/(?P<title>.*)$#uD ) [_response:protected] => Response Object ( [_status:protected] => 200 [_header:protected] => Http_Header Object ( [storage:ArrayObject:private] => Array ( ) ) [_body:protected] => [_cookies:protected] => Array ( ) [_protocol:protected] => HTTPS ) [_header:protected] => Http_Header Object ( [storage:ArrayObject:private] => Array ( ) ) [_body:protected] => [_directory:protected] => recommend [_controller:protected] => recommend [_action:protected] => show [_uri:protected] => polecamy/r/733/najlepsze-pomysly-na-prezent-dla-sportowca [_external:protected] => [_params:protected] => Array ( [id] => 733 [title] => najlepsze-pomysly-na-prezent-dla-sportowca [uri] => polecamy/r/733/najlepsze-pomysly-na-prezent-dla-sportowca [route] => Route Object ( [_callback:protected] => [_uri:protected] => polecamy/r/<id>/<title> [_host:protected] => [_regex:protected] => Array ( [title] => .* ) [_defaults:protected] => Array ( [directory] => recommend [controller] => recommend [action] => show ) [_route_regex:protected] => #^polecamy/r/(?P<id>[^/.,;?\n]++)/(?P<title>.*)$#uD ) ) [_get:protected] => Array ( ) [_post:protected] => Array ( ) [_cookies:protected] => Array ( ) [_client:protected] => Request_Client_Internal Object ( [_previous_environment:protected] => [_cache:protected] => [_allow_private_cache:protected] => [_request_time:protected] => [_response_time:protected] => 1679442670 ) ) </div> </body> </html>