Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 508 999 103

Napisz do nas

Włącz radio

Studio 103

Przeszczep włosów - przekonaj się, że masz o co walczyć

Dodano: 2022-06-09 13:16:13
fot. artykuł sponsorowany
fot. artykuł sponsorowany

Sky Clinic to profesjonalna, nowoczesna klinika trudniąca się zabiegami z zakresu medycyny estetycznej i trychologii. Technologie jakie jest w stanie zaoferować oparte są na działaniu najnowszej generacji urządzeń świetnie sprawdzających się w kwestii zabiegów na twarz, dekolt, plecy, brzuch, pośladki, uda, biodra. Specjaliści zajmują się także, modelowaniem zewnętrznych narządów płciowych u kobiet z wykorzystaniem technologii Monalisa Touch.


Odbudowują zniszczoną skórę, likwidują blizny, zmarszczki, kurze łapki, motywują włókna kolagenowe do odnowy oraz stymulują komórki do jego produkcji. Ponadto, Sky Clinic jest polskim liderem w zakresie przeszczepu włosów! A wszystko dzięki temu, że klinka stała się posiadaczem robota Artas 9X, który przeszczepia mieszki włosowe z najwyższą precyzją! Zabieg jest bezbolesny i mało inwazyjny. Klinikę Sky Clinic znajdziesz w Warszawie i we Wrocławiu.

Specjaliści to doświadczona, wykwalifikowana kadra lekarzy medycyny estetycznej, chirurgów medycyny estetycznej, kosmetologów, trychologów, których cechuje chęć niesienia pomocy, zrozumienie, wsparcie.

Przeszczep włosów - przekonaj się, że masz o co walczyć

Włosy stanowią niebotycznie ważny ze społecznego punktu widzenia element estetyczny. Ewolucja zaprogramowała człowieka w ten sposób, że na podstawie wyglądu zewnętrznego płci przeciwnej, podświadomie ocenia jego przystosowanie do życia i stan zdrowia. Fakt - lekarzami ani psychologami nie jesteśmy, dlatego też to bardzo przykre, że na podstawie cechy niezależnej od człowieka na którego patrzymy, dokonujemy tak poważnych osądów, ale cóż... Naszej dzikiej natury nie da się przełamać. Osoby cierpiące na całkowity brak owłosienia na skórze głowy czy też na łysienie albo nadmierne wypadanie włosów często są ciche, nieśmiałe, pozbawione chęci życia i sił witalnych. Nierzadko nie wierzą w swoje możliwości, unikają kontaktów ze znajomymi i rezygnują z poszukiwań stałego partnera/partnerki. Wiedz jednak, że medycyna idzie do przodu! Mimo, iż wielu przyczyn łysienia nadal nie można zidentyfikować, a niektórym jego rodzajom nie jesteśmy w stanie zapobiegać, możemy dokonać przeszczepu włosów! Wbrew pozorom, jest to ZABIEG, a nie OPERACJA, a więc spokojnie, bez obaw! Transplantacja włosów to jeden z najbezpieczniejszych zabiegów, jaki może zaoferować Ci współczesna medycyna estetyczna! W Sky Clinic 95% zabiegów przeszczepiania włosów kończy się sukcesem! Masz zatem wysoką szansę powodzenia! Wiedz, że specjaliści Sky Clinic korzystają także z komórek macierzystych! Wystarczy, że się zdecydujesz, a oni podejmą właściwe kroki, zrobią wszystko by Cię zadowolić, być raz na zawsze pożegnał się z przykrym problemem!

Dlaczego gubię włosy?

Przyczyn łysienia może być naprawdę bardzo dużo. Najczęściej na ten stan mają wpływ warunki genetyczne, które są wrodzone, a więc nie można im zapobiegać, ograniczone racje żywieniowe związane z niedoborami witamin (zwłaszcza z grupy B), żelaza czy biotyny, nietolerancje pokarmowe, używki (zwłaszcza narkotyki), chemioterapia, radioterapia, nadmierne stężenie kortyzolu - hormonu stresu, obfite miesiączkowanie i okres poporodowy u kobiet, trichotillomania (choroba psychiczna), nadmierna ekspozycja na promieniowanie UV (opalanie). Do bardziej zaawansowanych przyczyn zaliczamy infekcje bakteryjne, wirusowe czy grzybicze, atopowe / łojotokowe zapalenie skóry głowy, łupież, zakażenie nużeńcem, zapalnie mieszków włosowych. Utrata włosów może być również objawem ciężkich chorób ogólnoustrojowych, takich jak toczeń, autoimmunologiczne zapalenie tarczycy (Hashimoto), zaburzeń hormonalnych, guzów Ośrodkowego Układu Nerwowego.

Wypadanie włosów może być okresowe lub co gorsza, trwałe. Bywa, że proces obejmuje jedynie fragment skóry, ale zdecydowanie częściej obejmuje on kilka fragmentów lub w ekstremalnych sytuacjach - całą skórę głowy. Łysienie najczęściej ma przebieg niebliznowaciejący, tzn. zachodzący bez odkładania nieregularnych kolagenowych włókien i komórek tkanki łącznej na zespołach mieszkowych. Łysienie bliznowaciejące jest patologicznym procesem powodującym nieodwracalną utratę owłosienia. Najczęściej pojawiającym się jednak, typem łysienia jest tzw. androgeniczne łysienie kobiet i mężczyzn.

Łysienie androgenowe pojawia się u przeważającej części mężczyzn, który ukończyli 50 rok życia i u ok. 40% kobiet. Za to zjawisko odpowiadają głównie geny, a konkretnie budowa komórkowa fragmentów skóry, w których znajdują się mieszki. Dość dramatyczne jest to, że łysienie androgenowe dotyka również mężczyzn w trakcie dojrzewania i zaraz po jego zakończeniu oraz kobiety w wieku lat 20-30, czyli przypada na ten okres życia, w którym człowiek najbardziej oczekuje akceptacji ze strony społeczeństwa i usilnie pragnie się podobać. Duże znaczenie przypisuje się w tej kwestii genom i stężeniu androgenów (hormonów płciowych) w organizmie, które stymulują do porostu głównie włosy w okolicach intymnych. Faktem jest jednak, że owłosienie w tamtejszych okolicach jest nieco inne - włosy są tutaj grube, a zatem mieszki włosowe również odznaczają się tutaj szczególnymi właściwościami, których brak w owłosieniu skóry głowy. Włosy w okolicy czołowej czy na skroniach są delikatne, wysoce wrażliwe na działanie androgenów, a kiedy są przez nie nadmiernie stymulowane, cieńczeją, poczynają zanikać, aż w końcu znikają na dobre. Farmakologia współczesna jeszcze nie opatentowała leku, który potrafiłby poradzić sobie z tym problemem. Istnieje jednak, zaawansowana medycyna estetyczna, która znalazła rozwiązanie. Przeszczep włosów - jest najlepszą metodą radzącą sobie z zanikaniem włosów i łysieniem skóry głowy. Zabieg przy pomocy robota ARTAS 9X przynosi wspaniałe rezultaty i przynosi pacjentom radość dnia powszedniego!

Artas 9X - robot, który zmieni Twoje życie

Artas 9X to innowacyjny robot wykorzystujący technologię FUE przeszczepiania włosów. Jest to jak dotąd najskuteczniejsza metoda dokonywania transplantacji mieszków włosowych, która sprawia, że znaczna część (aż 95%) przeprowadzanych zabiegów jest udana. Ten robot sprawi, że odzyskasz utracone mieszki włosowe w zaledwie 3-8h i to bez bólu, gdyż zabieg odbywa się w znieczuleniu miejscowym.

Przeszczepianie włosów zachodzi przy użyciu światła białego, które ułatwia identyfikację obszaru włosów na owłosionej skórze, który cechuje się najlepszymi predyspozycjami zabiegowymi. Chodzi nam o to, by znaleźć takie zespoły mieszków, które są duże, silne, dobrze znoszą niesprzyjające warunki zewnętrzne. Odpowiednia, indywidualnie dobierana do pacjenta końcówka urządzenia dokonuje mikronakłuć, a następnie pobiera elementy do przeszczepu. Fragment z którego mieszki zostaną pobrane wyznaczany jest przez lekarza - specjalistę medycyny estetycznej ze stosownym kursem trychologicznym. Lekarz stale nadzoruje pracę robota i pieczołowicie przygląda się jego pracy. ARTAS 9X działa w wysoce zaawansowany sposób, a skonstruowany został przez specjalistów inżynierii biomedycznej, którzy opracowali system jego działania w tak, by się nie męczył. Dzięki temu nie ma konieczności wyznaczania przerw w trakcie zabiegu. Przeszczep trwa od 2 do 8h, w zależności od tego jakich efektów oczekuje pacjent.

Zaletą metody FUE jest to, że z powodzeniem przenosi każdy mieszek i nie ma szans to, by pominął któryś z ważnych elementów uczestniczących we wzroście włosa. Pobiera także komórki macierzyste - komórki, które dają początek wszystkim liniom komórkowym w organizmie, stąd nazywane są totipotencjalnymi. Dzięki nim nowo przeszczepiona struktura szybciej zaadoptuje się do otoczenia, mieszek włosowy szybciej zostanie zaimplantowany, a w razie uszkodzenia, może się aktywnie zregenerować. Wykorzystanie komórek macierzystych do zabiegu transplantacji znacznie poprawia efekty zabiegu.

Dlaczego warto zdecydować się na zabieg przeszczepu włosów w Sky Clinic?

 • Sky Clinic jest zdecydowanym liderem wśród wszystkich polskich klinik trudniących się przeszczepianiem włosów. Takie statystyki zawdzięcza dobrze wyszkolonemu, doświadczonemu zespołowi pracowników - lekarzy medycyny estetycznej, lekarzy chirurgów estetycznych, kosmetologów, trychologów, dermatologów. Pracuje z użyciem najnowocześniejszego urządzenia Artas 9X.
 • Do przeszczepu lekarze wykorzystują mieszki włosowe z okolicy potylicznej głowy, które są wysoce odporne na działanie dihydrotestosteronu (DHT) czy kortyzolu. Maleje zatem ryzyko, że uprzedni problem wypadania włosów powróci.
 • Lekarz wybiera do przeszczepu tylko najwyższej jakości mieszki włosowe.
 • Artas 9X dokonuje przeszczepu przy pomocy zaawansowanego systemu działania. Końcówka (indywidualnie dopasowana do pacjenta) wykonuje mikronakłucia w skórze głowy, a potem z najwyższą precyzją przenosi je w wyznaczone miejsca. Mikronakłucia nie bolą i mimo, iż pozostają w skórze na zawsze, nie są w ogóle widoczne!
 • Transplantację włosów są wspomagane przeszczepem komórek macierzystych, które podnoszą szansę na pojawienie się włosów, ułatwiają ich wzrost i stymulują komórki w skórze do regeneracji, a zatem rany pozabiegowe zagoją się szybciej.
 • Przed podjęciem się zabiegu, odbywa się specjalistyczna konsultacja lekarska - lekarz o wszystkim informuje pacjenta, odpowiada na pytania, duchowo wspiera, a w razie potrzeby, kieruje do innego specjalisty.
 • Zabieg poprzedzony jest badaniami laboratoryjnymi, które wiele nam powiedzą o tym jakie są szanse powodzenia przeszczepu włosów.
 • Transplantacja jest całkowicie bezbolesna, odbywa się w znieczuleniu miejscowym, dzięki czemu w zabiegu mogą wziąć udział także osoby, które nie mogą być znieczulane ogólnie z przyczyn zdrowotnych.
 • Okres pozabiegowy i rekonwalescencyjny wiąże się z opieką lekarską. Specjaliści Sky Clinic umawiają wizyty kontrolne, podczas których lekarz sprawdza czy rany się dobrze goją, czy nie wdało się zakażenie, jakie są efekty zabiegu.
 • Opatrunek zmieniany jest przez lekarza, który zadba o higienę pooperacyjnych ran i dobrze je zabezpieczy.
 • Specjaliści Sky Clinic korzystają z nowoczesnego systemu wizualizacji fryzury ARTAS HAIR STUDIO, który na podstawie przyniesionych przez Ciebie zdjęć, pokaże Ci w 3D jak będzie wyglądała Twoja nowa fryzura - sam możesz zadecydować o gęstości rozmieszczenia mieszków.
 • Okres rekonwalescencji jest różny - od 3 do 9 miesięcy - jest to bardzo krótki czas w porównaniu do transplantacji włosów dokonywanej przez inne urządzenia niż nasz robot.

Sky Clinic korzysta z najwyższej jakości usług pozycjonera i specjalisty SEO - Marcina Zygmunta. Godny uwagi specjalista zajmuje się tworzeniem stron internetowych oraz pozycjonowaniem, zapewniając im ruch. Marcin Zygmunt to także świetny twórca lejków sprzedażowych. Zapewnia bezpieczeństwo, chroniąc serwisy przed wirusami. Jeśli nie dysponujesz odpowiednio dużym budżetem, a chciałbyś skorzystać z jego usług, nie ma sprawy! Mamy na to sposób! Możesz zdecydować się na opcję przekazania właściwego % od dochodów, które zacznie przynosić Twoja strona.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Podziel się:

netgraf.pl
Request Object ( [_requested_with:protected] => [_method:protected] => GET [_protocol:protected] => HTTP [_referrer:protected] => [_route:protected] => Route Object ( [_callback:protected] => [_uri:protected] => polecamy/r// [_host:protected] => [_regex:protected] => Array ( [title] => .* ) [_defaults:protected] => Array ( [directory] => recommend [controller] => recommend [action] => show ) [_route_regex:protected] => #^polecamy/r/(?P<id>[^/.,;?\n]++)/(?P<title>.*)$#uD ) [_response:protected] => Response Object ( [_status:protected] => 200 [_header:protected] => Http_Header Object ( [storage:ArrayObject:private] => Array ( ) ) [_body:protected] => [_cookies:protected] => Array ( ) [_protocol:protected] => HTTP ) [_header:protected] => Http_Header Object ( [storage:ArrayObject:private] => Array ( ) ) [_body:protected] => [_directory:protected] => recommend [_controller:protected] => recommend [_action:protected] => show [_uri:protected] => polecamy/r/737/przeszczep-wlosow-przekonaj-sie-ze-masz-o-co-walczyc [_external:protected] => [_params:protected] => Array ( [id] => 737 [title] => przeszczep-wlosow-przekonaj-sie-ze-masz-o-co-walczyc [uri] => polecamy/r/737/przeszczep-wlosow-przekonaj-sie-ze-masz-o-co-walczyc [route] => Route Object ( [_callback:protected] => [_uri:protected] => polecamy/r/<id>/<title> [_host:protected] => [_regex:protected] => Array ( [title] => .* ) [_defaults:protected] => Array ( [directory] => recommend [controller] => recommend [action] => show ) [_route_regex:protected] => #^polecamy/r/(?P<id>[^/.,;?\n]++)/(?P<title>.*)$#uD ) ) [_get:protected] => Array ( ) [_post:protected] => Array ( ) [_cookies:protected] => Array ( ) [_client:protected] => Request_Client_Internal Object ( [_previous_environment:protected] => [_cache:protected] => [_allow_private_cache:protected] => [_request_time:protected] => [_response_time:protected] => 1701873960 ) ) </div> </body> </html>