Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 508 999 103

Napisz do nas

Włącz radio

Studio 103

Jak wynająć nowoczesnego Mercedesa A 200 w ramach abonamentu?

Dodano: 2022-07-01 15:15:39

Niemiecka firma Mercedes-Benz klasą A oznacza samochody z segmentu kompaktowych, czyli mówiąc inaczej – klasy miejskiej. Nowe roczniki modelu A 200 w wersji czwartej generacji uchodzą za samochody rewolucyjne, bo choć są to jedne z najtańszych aut w ofercie niemieckiego producenta, to zachwycają zastosowanymi rozwiązaniami oraz nowoczesnym, znakomicie wykonanym wnętrzem.


Możliwości Mercedesa A 200

Choć Mercedes A 200, to na pierwszy rzut oka klasyczny hatchback do poruszania się po miejskiej dżungli, tak może on imponować pod względem swoich możliwości i bogatego wyposażenia. Niewielki, benzynowy silnik 1,3 l, wbrew pozorom, może wzbudzać wrażenie, że prowadzimy samochód z pojemniejszą jednostką, np. 2-litrową. Samochód potrafi przyśpieszyć do setki w niespełna osiem sekund, co jest bardzo dobrym wynikiem. Cechuje go też niewielkie zużycie paliwa przy codziennym poruszaniu się po mieście. Na jego wyposażeniu – poza takimi oczywistościami jak klimatyzacja, podgrzewane siedzenia czy elektrycznie składane lusterka – znajdują się chociażby panoramiczny dach i przyciemniane szyby z funkcją termoizolacji. Z kolei zamontowana w pojeździe kamera cofania okaże się szczególnie pomocna w parkowaniu, gdyż wszyscy doskonale wiemy, jak bardzo bywa ono kłopotliwe w zurbanizowanej przestrzeni.

Mercedes A 200 – oferty wypożyczalni

W ofertach wielu wypożyczalni samochodowych możemy znaleźć również Mercedesa A 200, ale nie wszystkie firmy są w stanie zagwarantować nam korzystne warunki. Coraz częściej wybieraną przez klientów opcją staje się powoli wynajem pojazdu na zasadzie abonamentu. Zyskujemy wtedy dostęp do wielu zalet poruszania się określonym samochodem bez skupiania się na formalnościach, przy relatywnie niewielkich kosztach miesięcznych. Jedną z obecnych na rynku firm, która oferuje taki model subskrypcyjny jest na przykład Flex Rent a Car.

Wynajem Mercedesa A 200 w ramach abonamentu

Żeby skorzystać z możliwości wynajmu na abonament w wypożyczalni Flex Rent a Car, powinniśmy w pierwszej kolejności udać się na stronę internetową przedsiębiorstwa: www.flexmidrent.pl, na której znajdziemy odpowiedni formularz, który pozwoli nam wysłać zapytanie o konkretny pojazd. Przedstawiciele firmy w odpowiedzi na niego wyślą nam zindywidualizowaną ofertę ze wszystkimi informacjami. Warto nadmienić, że niezależnie od tego, czy zdecydujemy się na Mercedesa A 200, czy na inny samochód – firma Flex Rent a Car oferuje nam pełnozakresowy serwis, Assistance 24/7 (i samochód zastępczy) oraz pakiet ubezpieczeń AC/OC/NNW. Również takie kwestie, jak wymiana opon z zimowych na letnie bądź na odwrót, nie musi być już naszym zmartwieniem, ponieważ to również pozostaje w gestii wypożyczalni. Jeżeli chodzi o koszt, to Mercedes A 200 z limitem na 1000 km miesięcznie, nie powinien być droższy niż 2400 zł netto za miesiąc. Gdybyśmy rozmyślili się po miesiącu, to Flex Rent a Car – jako jedyna firma na rynku – oferuje możliwość rezygnacji z umowy po miesiącu, bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Podziel się:

netgraf.pl
Request Object ( [_requested_with:protected] => [_method:protected] => GET [_protocol:protected] => HTTPS [_referrer:protected] => [_route:protected] => Route Object ( [_callback:protected] => [_uri:protected] => polecamy/r// [_host:protected] => [_regex:protected] => Array ( [title] => .* ) [_defaults:protected] => Array ( [directory] => recommend [controller] => recommend [action] => show ) [_route_regex:protected] => #^polecamy/r/(?P<id>[^/.,;?\n]++)/(?P<title>.*)$#uD ) [_response:protected] => Response Object ( [_status:protected] => 200 [_header:protected] => Http_Header Object ( [storage:ArrayObject:private] => Array ( ) ) [_body:protected] => [_cookies:protected] => Array ( ) [_protocol:protected] => HTTPS ) [_header:protected] => Http_Header Object ( [storage:ArrayObject:private] => Array ( ) ) [_body:protected] => [_directory:protected] => recommend [_controller:protected] => recommend [_action:protected] => show [_uri:protected] => polecamy/r/761/jak-wynajac-nowoczesnego-mercedesa-a-200-w-ramach-abonamentu [_external:protected] => [_params:protected] => Array ( [id] => 761 [title] => jak-wynajac-nowoczesnego-mercedesa-a-200-w-ramach-abonamentu [uri] => polecamy/r/761/jak-wynajac-nowoczesnego-mercedesa-a-200-w-ramach-abonamentu [route] => Route Object ( [_callback:protected] => [_uri:protected] => polecamy/r/<id>/<title> [_host:protected] => [_regex:protected] => Array ( [title] => .* ) [_defaults:protected] => Array ( [directory] => recommend [controller] => recommend [action] => show ) [_route_regex:protected] => #^polecamy/r/(?P<id>[^/.,;?\n]++)/(?P<title>.*)$#uD ) ) [_get:protected] => Array ( ) [_post:protected] => Array ( ) [_cookies:protected] => Array ( ) [_client:protected] => Request_Client_Internal Object ( [_previous_environment:protected] => [_cache:protected] => [_allow_private_cache:protected] => [_request_time:protected] => [_response_time:protected] => 1679578562 ) ) </div> </body> </html>