Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 508 999 103

Napisz do nas

Włącz radio

Studio 103

Jak wypromować konto na Instagramie?

Dodano: 2022-08-03 13:04:10
fot. artykuł sponsorowany
fot. artykuł sponsorowany

Media społecznościowe to nieodłączny element życia każdego nastolatka. Średnio każdy z nich spędza w Internecie kilka godzin dziennie, w skrajnych przypadkach kilkanaście. Nie dziwi więc fakt, że każdy chce zyskać jak największą popularność na swoim profilu, by móc pochwalić się przed znajomymi. Oprócz tego social media coraz częściej dają możliwość zarobku. Aplikacją, której użytkownicy zarabiają najwyższe kwoty jest Instagram.


Czym jest Instagram?

Instagram to aplikacja, która służy przede wszystkim do chwalenia się zdjęciami. Jej cechą charakterystyczną jest kwadratowy format zdjęć wyświetlanych na stronie głównej platformy. Oprócz tego Instagram daje szerokie pole do popisu w zakresie obróbki zdjęć, które następnie trafią na konto użytkownika. Pozwalają one rozwinąć kreatywność i uatrakcyjnić twórczość, co przekłada się na liczbę polubień. Z aplikacji korzysta wiele gwiazd, takich jak Beyonce czy Kim Kardashian, a najpopularniejszy profil należy do supergwiazdy piłki nożnej - Cristiano Ronaldo. 

Jak wypromować swoje konto na instagramie?

Sposób 1: kup lajki

Żeby w szybki i łatwy sposób zwiększyć liczbę lajków na Instagramie i wypromować konto użytkownicy często je po prostu kupują. Istnieje wiele organizacji, które zajmują się zwiększaniem liczby Instagram like pod wskazanym zdjęciem lub na całym profilu. Najmniejsze oferty, z których można skorzystać by zwiększyć posiadane Instagram likes, zaczynają się od 100 polubień. Koszt takiej usługi zawiera się w granicach 10 złotych, dzięki czemu każdy może zdecydować się na promocję konta. Istnieje także możliwość kupna większych ilości "serduszek". Największe profile na Instagramie mają miliony Instagram likes pod każdym postem. Ciężko wierzyć, że wszystkie pochodzą od autentycznych użytkowników.

Sposób 2: kup followersów

Skoro można kupić lajki na Instagramie nie dziwi możliwość kupna Instagram followers. Liczba followersów to drugi wskaźnik mówiący o popularności konta danego użytkownika. Istnieje wiele stron internetowych oferujących zwiększenie liczby Insta followers bardzo tanim kosztem na FejmStore. Jednorazowo można kupić od 100 do nawet 20 tysięcy obserwujących. Ceny różnią się w zależności od wybranej strony. Najtańsze oferty zaczynają się od kilku - kilkunastu złotych, natomiast największe sięgają tysięcy złotych. Pozwala to na stałe zwiększenie liczby obserwujących o dowolną wartość, z czego często korzystają Instagramowe gwiazdy. Czym więcej Insta followers tym łatwiej otrzymać przynoszące zysk współprace od licznych firm. 

Sposób 3: zmień tematykę

W internecie bardzo ważne jest podążanie za trendami. Osoby, które wpasowują się w najnowszą modę zyskują o wiele większą popularność od tych, które wiecznie bazują na jednym temacie. W sieci jest wiele stron i aplikacji, na których można zorientować się w aktualnych trendach i w łatwy sposób przenieść je na swoje konto. Warto przede wszystkim zainstalować aplikację TikTok, która jest prawdziwą kopalnią najnowszych krzyków mody wśród influencerów. Dzięki sprawnemu wprowadzaniu ich metod na swoje konto użytkownicy w zaskakującym tempie podnoszą liczbę swoich Insta followers. 

Sposób 4: poszukaj współpracy

Często zdarza się, że za odpowiednią opłatą bardziej popularne osoby promują inne konta. Dzięki temu obie strony zarabiają i zdobywają Instagram likes. Czasami zamiast pieniędzy gwiazdy oczekują ciągłego oznaczania ich w postach, co nie tylko przynosi im lajki na Instagramie, ale też sprawia, że algorytm częściej pokazuje ich na stronie głównej. 

Co daje promocja konta?

Promocja konta za pomocą kupna Instagram likes lub Insta followers jest najszybsza i najłatwiejsza a jej efekty pojawiają się od razu. Dzięki wypromowaniu swojego konta każdy użytkownik Instagrama dostaje wiele ofert współpracy, w zależności od tematyki swojego profilu. To pozwala na spory zarobek bez wychodzenia z domu. Wystarczy wstawić jedynie kilka zdjęć, a pieniądze od sponsorów i ze współprac same trafią na nasze konto i zakup Instagram like natychmiast się zwróci. Jak więc najprościej wypromować konto? Kup like Instagram!

ARTYKUŁ SPONSOROWANY 

Podziel się:

netgraf.pl
Request Object ( [_requested_with:protected] => [_method:protected] => GET [_protocol:protected] => HTTPS [_referrer:protected] => [_route:protected] => Route Object ( [_callback:protected] => [_uri:protected] => polecamy/r// [_host:protected] => [_regex:protected] => Array ( [title] => .* ) [_defaults:protected] => Array ( [directory] => recommend [controller] => recommend [action] => show ) [_route_regex:protected] => #^polecamy/r/(?P<id>[^/.,;?\n]++)/(?P<title>.*)$#uD ) [_response:protected] => Response Object ( [_status:protected] => 200 [_header:protected] => Http_Header Object ( [storage:ArrayObject:private] => Array ( ) ) [_body:protected] => [_cookies:protected] => Array ( ) [_protocol:protected] => HTTPS ) [_header:protected] => Http_Header Object ( [storage:ArrayObject:private] => Array ( ) ) [_body:protected] => [_directory:protected] => recommend [_controller:protected] => recommend [_action:protected] => show [_uri:protected] => polecamy/r/792/jak-wypromowac-konto-na-instagramie [_external:protected] => [_params:protected] => Array ( [id] => 792 [title] => jak-wypromowac-konto-na-instagramie [uri] => polecamy/r/792/jak-wypromowac-konto-na-instagramie [route] => Route Object ( [_callback:protected] => [_uri:protected] => polecamy/r/<id>/<title> [_host:protected] => [_regex:protected] => Array ( [title] => .* ) [_defaults:protected] => Array ( [directory] => recommend [controller] => recommend [action] => show ) [_route_regex:protected] => #^polecamy/r/(?P<id>[^/.,;?\n]++)/(?P<title>.*)$#uD ) ) [_get:protected] => Array ( ) [_post:protected] => Array ( ) [_cookies:protected] => Array ( ) [_client:protected] => Request_Client_Internal Object ( [_previous_environment:protected] => [_cache:protected] => [_allow_private_cache:protected] => [_request_time:protected] => [_response_time:protected] => 1660478572 ) ) </div> </body> </html>