Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 508 999 103

Napisz do nas

Włącz radio

Studio 103

Zeszyt kontra aplikacja. Jak wygodniej i szybciej zaplanować ślub i wesele?

Dodano: 2022-08-03 15:50:51
fot. artykuł sponsorowany
fot. artykuł sponsorowany

Planowanie ślubu i wesela to spore wyzwanie. Wiele osób obawia się tego procesu, nie wiedząc, czy samodzielnie przygotowując swoje wesele od A do Z, sprosta temu wyzwaniu. Aby ułatwić sobie to zadanie, warto wspomóc się praktycznymi narzędziami. Obecnie do wyboru mamy dwie metody – planowanie wesela w zeszycie lub skorzystanie ze wsparcia profesjonalnej aplikacji mobilnej. Sprawdźmy, którą z nich bardziej opłaca się wybrać i dlaczego!


Planowanie wesela w zeszycie. Idealna metoda dla tradycjonalistów

Kluczem do udanego ślubu i wesela jest odpowiednie zaplanowanie poszczególnych działań oraz ustalenie harmonogramu, którego będziemy się trzymali. W tym celu możemy skorzystać z najbardziej tradycyjnej metody, którą świetnie znają nasi rodzice i dziadkowie. Wystarczy zaopatrzyć się w czysty, dość gruby zeszyt i umieszczać w nim wszystko, co związane z przedsięwzięciem.

W zeszycie możemy ustalić wstępny plan przygotowań, rozmieszczając w czasie poszczególne działania, sporządzić listę gości, a także spisywać kontakty do wykonawców, z których usług chcielibyśmy skorzystać. Zeszyt przyda się także do kontrolowania ślubnych wydatków oraz czuwania, czy nie wykraczają one ponad ustalony z góry budżet.

Planowanie w zeszycie świetnie sprawdzi się w przypadku osób, które na co dzień chętnie korzystają z różnego rodzaju planerów, lubią ręcznie zapisywać poszczególne czynności oraz chcą mieć fizyczny planer zawsze w zasięgu ręki. Zeszyt w formacie A5 bez problemu zmieści się bowiem w torebce lub plecaku oraz jest na tyle lekki, że będziemy mogli mieć go zawsze przy sobie – w domu, w pracy i w podróży.

Nie dla każdego planowanie w fizycznym zeszycie się jednak sprawdzi. Po pewnym czasie estetycznie prowadzony z początku zeszyt może bowiem stać się chaotyczny i mało atrakcyjny wizualnie, zwłaszcza jeśli będziemy wprowadzali liczne zmiany w ustaleniach lub ich wdrożenie wymusi na nas po prostu życie. Na szczęście, istnieje jeszcze jedno, bardziej nowoczesne rozwiązanie!

Planer ślubny, czyli planowanie ślubu i wesela w nowoczesnym wydaniu

Tym rozwiązaniem i zarazem świetną alternatywą dla tradycyjnego zeszytu jest planer ślubny. Jest to nowoczesna aplikacja mobilna stworzona specjalnie z myślą o przyszłych nowożeńcach, którzy zdecydowali się samodzielnie zaplanować i zorganizować swoje wesele.

Z funkcjonalności planera możemy korzystać na dwa sposoby, w zależności od preferencji i możliwości – z poziomu przeglądarki www lub instalując aplikację mobilną na swoim smartfonie. Jest to bardzo praktyczne i intuicyjne w obsłudze rozwiązanie, które pomoże na każdym etapie ślubnych przygotowań.

Planer ślubny pozwoli nam zaplanować i rozmieścić w czasie poszczególne działania, wyszukać najlepszych wykonawców i nawiązać z nimi bezpośredni kontakt, czuwać nad ślubnymi wydatkami, a także sporządzić listę gości i wprowadzać do niej dowolną liczbę modyfikacji – bez skreślania i przepisywania wszystkiego na nowo.

Ponadto, planer ślubny pomoże także w zaplanowaniu rozmieszczenia gości na sali weselnej oraz dostarczy wielu cennych porad, informacji i inspiracji, dzięki którym na chwilę oderwiemy się od ślubnych przygotowań, poznamy najnowsze trendy, a być może niektóre z nich także z sukcesem wykorzystamy w naszym wielkim dniu.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY 

Podziel się:

netgraf.pl
Request Object ( [_requested_with:protected] => [_method:protected] => GET [_protocol:protected] => HTTPS [_referrer:protected] => [_route:protected] => Route Object ( [_callback:protected] => [_uri:protected] => polecamy/r// [_host:protected] => [_regex:protected] => Array ( [title] => .* ) [_defaults:protected] => Array ( [directory] => recommend [controller] => recommend [action] => show ) [_route_regex:protected] => #^polecamy/r/(?P<id>[^/.,;?\n]++)/(?P<title>.*)$#uD ) [_response:protected] => Response Object ( [_status:protected] => 200 [_header:protected] => Http_Header Object ( [storage:ArrayObject:private] => Array ( ) ) [_body:protected] => [_cookies:protected] => Array ( ) [_protocol:protected] => HTTPS ) [_header:protected] => Http_Header Object ( [storage:ArrayObject:private] => Array ( ) ) [_body:protected] => [_directory:protected] => recommend [_controller:protected] => recommend [_action:protected] => show [_uri:protected] => polecamy/r/793/zeszyt-kontra-aplikacja-jak-wygodniej-i-szybciej-zaplanowac-slub-i-wesele [_external:protected] => [_params:protected] => Array ( [id] => 793 [title] => zeszyt-kontra-aplikacja-jak-wygodniej-i-szybciej-zaplanowac-slub-i-wesele [uri] => polecamy/r/793/zeszyt-kontra-aplikacja-jak-wygodniej-i-szybciej-zaplanowac-slub-i-wesele [route] => Route Object ( [_callback:protected] => [_uri:protected] => polecamy/r/<id>/<title> [_host:protected] => [_regex:protected] => Array ( [title] => .* ) [_defaults:protected] => Array ( [directory] => recommend [controller] => recommend [action] => show ) [_route_regex:protected] => #^polecamy/r/(?P<id>[^/.,;?\n]++)/(?P<title>.*)$#uD ) ) [_get:protected] => Array ( ) [_post:protected] => Array ( ) [_cookies:protected] => Array ( ) [_client:protected] => Request_Client_Internal Object ( [_previous_environment:protected] => [_cache:protected] => [_allow_private_cache:protected] => [_request_time:protected] => [_response_time:protected] => 1660481790 ) ) </div> </body> </html>