Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 508 999 103

Napisz do nas

Włącz radio

Studio 103

Czym są ebooki na abonament?

Dodano: 2022-09-21 11:10:37
fot. artykuł sponsorowany
fot. artykuł sponsorowany

Czytanie książek od zawsze potrafiło przyciągnąć wierną rzeszę fanów. Wiele książek w języku polskim doczekało się swojej elektronicznej postaci, która pozwala nam sięgnąć do nich w każdym miejscu i czasie przy pomocy czytnika czy telefonu. Ebooki i audiobooki całkowicie zrewolucjonizowały dostęp do literatury słowa. Czym jest oferta abonamentowa i czy jest dla nas korzystna? 


  1. Ebooki na abonament- wszystko, co warto wiedzieć
  2. Co zyskujemy dzięki aplikacji Empik Go?
  3. Czy warto korzystać z czytniku ebooków? 

Ebooki na abonament- wszystko, co warto wiedzieć

Oferta na abonament zdobywa coraz większą popularność, wśród wszystkich czytelników. Do tej pory za każdy ebook należało płacić jak za zakup książki w księgarni. Koszty niejednokrotnie były duże i wiele osób nie mogło sobie pozwolić na zakup zbyt wielu pozycji w miesiącu. W ramach abonamentu na zdecydowanej większości aplikacji ebooków i audiobooków znajduje się bardzo dużo. To daje nam całkowicie nowe możliwości. Do czytania ebooków nie musimy posiadać bardzo drogiego sprzętu. Wystarczy zwykły telefon lub czytnik kindle. Co ciekawe dostęp do całej kolekcji mamy nawet gdy włączymy w swoim urządzeniu tryb offline. To z poziomu aplikacji decydujemy o tym, jakie pozycje nas interesują i co chcemy czytać. W abonamencie mamy dostęp do setek, a nawet tysięcy różnych tytułów. W naszej elektronicznej bibliotece znajdują się lektury szkolne, pozycje literatury specjalistycznej czy książki historyczne.

Co zyskujemy dzięki aplikacji Empik Go?  

Jedną z najpopularniejszych aplikacji, które wprowadziły do swojej oferty abonament, jest Empik Go. By uzyskać do niej dostęp, wystarczy zainstalować ją na urządzeniu, kliknąć przycisk załóż konto, opłacić abonament i już. Aplikacja obsługiwana jest przez smartfony i czytniki, w tym popularne Kindle. Do opłacenia abonamentu możemy podpiąć kartę płatniczą lub skorzystać z jednorazowej opłaty. Dedykowana aplikacja pozwala nam na dostęp do tysięcy pozycji literackich w każdym czasie i miejscu, co dla wielu osób jest niesamowicie ważne. Ebooki na abonament stały się równie popularne co tradycyjne książki. Dzięki aplikacji mobilnej możemy z łatwością sięgać do całkowicie nowych nieznanych nam wcześniej tytułów, lub po raz kolejny słuchać ulubionych audiobooków. W ramach jednego abonamentu dostępne są książki o różnej tematyce. Empik go zyskało ogromną popularność, dzięki szerokiej i dopasowanej do potrzeb klientów ofercie. 

Czy warto korzystać z czytniku ebooków? 

Mówiąc o czytnikach ebooków nie można nie wspomnieć o tym, jak łatwy dostęp dają nam do książek. Dzięki cyfryzacji procesu czytania nie tylko dbamy o przyrodę i ekologię, ale również możemy jeszcze łatwiej rozwijać swoje pasje. Smartfony pozwalają nam w dowolnej chwili odtworzyć eksiążki i szybko wyszukać interesujące nas tytuły. Aplikacje dostępne są również na komputerze i czytnikach Kindle. Oferta na abonament pozwala nam nie martwić się limitem stron oraz koniecznością dokupywania kolejnych ebooków. Korzystanie z czytnika jest jednak najlepszym rozwiązaniem przez wzgląd na bardzo duży komfort czytania, jaki nam oferują. Duży ekran z funkcją ochrony wzroku oraz czułość na dotyk sprawiają, że ich użytkowanie jest znacznie przyjemniejsze niż czytanie na komputerze czy smartphonie. Chcąc zakupić tego rodzaju urządzenie, warto wcześniej sprawdzić opinie w sieci i wybrać takie, które najbardziej będzie nam odpowiadało. 

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Podziel się:

netgraf.pl
Request Object ( [_requested_with:protected] => [_method:protected] => GET [_protocol:protected] => HTTPS [_referrer:protected] => [_route:protected] => Route Object ( [_callback:protected] => [_uri:protected] => polecamy/r// [_host:protected] => [_regex:protected] => Array ( [title] => .* ) [_defaults:protected] => Array ( [directory] => recommend [controller] => recommend [action] => show ) [_route_regex:protected] => #^polecamy/r/(?P<id>[^/.,;?\n]++)/(?P<title>.*)$#uD ) [_response:protected] => Response Object ( [_status:protected] => 200 [_header:protected] => Http_Header Object ( [storage:ArrayObject:private] => Array ( ) ) [_body:protected] => [_cookies:protected] => Array ( ) [_protocol:protected] => HTTPS ) [_header:protected] => Http_Header Object ( [storage:ArrayObject:private] => Array ( ) ) [_body:protected] => [_directory:protected] => recommend [_controller:protected] => recommend [_action:protected] => show [_uri:protected] => polecamy/r/834/czym-sa-ebooki-na-abonament [_external:protected] => [_params:protected] => Array ( [id] => 834 [title] => czym-sa-ebooki-na-abonament [uri] => polecamy/r/834/czym-sa-ebooki-na-abonament [route] => Route Object ( [_callback:protected] => [_uri:protected] => polecamy/r/<id>/<title> [_host:protected] => [_regex:protected] => Array ( [title] => .* ) [_defaults:protected] => Array ( [directory] => recommend [controller] => recommend [action] => show ) [_route_regex:protected] => #^polecamy/r/(?P<id>[^/.,;?\n]++)/(?P<title>.*)$#uD ) ) [_get:protected] => Array ( ) [_post:protected] => Array ( ) [_cookies:protected] => Array ( ) [_client:protected] => Request_Client_Internal Object ( [_previous_environment:protected] => [_cache:protected] => [_allow_private_cache:protected] => [_request_time:protected] => [_response_time:protected] => 1664739121 ) ) </div> </body> </html>