Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 508 999 103

Napisz do nas

Włącz radio

Studio 103

Czas na nową łazienkę? Sprawdź kompleksową ofertę tych warszawskich salonów

Dodano: 2022-09-21 13:18:36
fot. artykuł sponsorowany
fot. artykuł sponsorowany

Remont łazienki nie jest łatwym zadaniem. Często wiąże się z koniecznością poszukiwania różnych elementów wyposażenia oraz materiałów wykończeniowych w różnych miejscach. Nie musi tak być! Wystarczy odwiedzić jeden z trzech sklepów Komfort z wyposażeniem łazienki w Warszawie, by zapewnić sobie dostęp nie tylko do wszystkiego, co potrzebne do przeprowadzenia remontu, ale i szeregu dodatkowych usług. Dzięki temu stworzenie nowej łazienki może być naprawdę proste!


Wyposażenie łazienek od A do Z

Dawniej główną ofertą salonów Komfort były dywany oraz materiały pozwalające na wykończenie podłóg. Obecnie w naszych salonach można znaleźć szeroki asortyment dla każdego pomieszczenia – nie tylko podłogi, ale także meble oraz różne akcesoria. Dostępne w trzech salonach w Warszawie wyposażenie łazienek obejmuje między innymi:

  • armaturę i ceramikę łazienkową,
  • płytki, fugi i wszystko, co potrzebne do wykończenia ścian, podłogi czy sufitu w łazience,
  • meble łazienkowe,
  • produkty ułatwiające przechowywanie,
  • dodatki i akcesoria dekoracyjne.

Zarówno meble jak i wiele innych akcesoriów dostępnych jest w wersji tworzonej na miarę, co umożliwia ich idealne dopasowanie do rozmiarów i kształtu każdej łazienki. Inne z kolei są częścią linii produktowych i kolekcji. W zależności od potrzeb, nasi Klienci mogą kupić pojedyncze elementy lub cały komplet, tworząc tym samym spójną aranżację, tak ważną dla harmonijnej i eleganckiej łazienki, niezależnie od stylu.

Tworząc nasze kolekcje podążamy za najnowszymi trendami we wzornictwie. Oferowane przez Komfort produkty wpisują się w różne style. Dzięki nam każdy może pozwolić sobie na zrealizowanie niemal każdego projektu łazienki; z salonami w Warszawie cena przedsięwzięcia będzie niższa, niż można się spodziewać.

Projektowanie łazienek w salonach Komfort

Projekt i remont łazienki w Warszawie? Tylko z Komfort!

Aranżowanie każdego pomieszczenia – również łazienki – powinno być poprzedzone stworzeniem projektu. Dzięki temu można mieć pewność, że wszystkie elementy będą spójne ze sobą nawzajem oraz charakterem wnętrza. Pozwala to także zaplanować układ mebli i sprzętów w pomieszczeniu w taki sposób, by jak najlepiej wykorzystać dostępną przestrzeń.

Zadanie to nie jest łatwe, dlatego w salonach Komfort w Warszawie projektowaniem łazienki mogą zająć się profesjonalni architekci wnętrz. Z usługi tej można skorzystać, odwiedzając jeden z salonów stacjonarnych.

Projekty wykonywane są z wykorzystaniem produktów dostępnych w salonach Komfort. Oznacza to, że wszystkie potrzebne elementy można znaleźć w jednym miejscu, oszczędzając czas i środki.

Transport i montaż produktów ze sklepów Komfort

Aby ułatwić naszym klientom wykonanie kompleksowego remontu łazienki, w warszawskich salonach Komfort umożliwiamy skorzystanie z profesjonalnych usług montażowych. Współpracujemy z doświadczonymi specjalistami, którzy zajmują się zarówno instalacją tworzonych na miarę mebli, jak i takich elementów jak armatura czy ceramika łazienkowa.

Usługi montażu dotyczą wyłącznie produktów dostępnych w salonach Komfort; instalacje przeprowadzane są zgodnie ze specyfikacją każdego z elementów.

Salony łazienek – Warszawa i okolice

Planujesz urządzanie lub remont łazienki? W Warszawie wszystko, czego potrzebujesz znajdziesz w jednym z pięciu salonów Komfort:

Komfort – Podłogi, Dywany, Drzwi, Łazienki, Kuchnie i Meble, Mineralna 3, Warszawa

Dzięki swojemu położeniu przy ulicy Mineralnej w Warszawie, ten salon łazienek jest łatwo dostępny dla osób nie tylko z południowych oraz wschodnich dzielnic miasta, ale także okolicznych miejscowości, w tym Pruszkowa i Piaseczna. Zlokalizowany jest niecałe 2 km od lotniska Chopina, w dzielnicy Okęcie, w doskonale skomunikowanej okolicy.

Mineralna 3, 01-001 Warszawa

885 987 583

Komfort – Podłogi, Dywany, Drzwi, Łazienki, Kuchnie i Meble, Malborska 49, Warszawa

Jeden z największych salonów łazienek w Warszawie i okolicach, zlokalizowany na terenie centrum handlowego „Targówek”, w pobliżu granicy z Ząbkami i Markami. Łatwo nas znaleźć i do nas dojechać, zarówno kierując się ze znajdujących się na prawym brzegu Wisły dzielnic Warszawy, jak i ww. miejscowości.

Malborska 49, 03-286 Warszawa

885 982 456

Komfort – Podłogi, Dywany, Drzwi, Łazienki, Kuchnie i Meble, Głębocka 13, Warszawa

Kompleksowa oferta oraz dogodna lokalizacja dla mieszkańców północnych dzielnic Warszawy – sklep z wyposażeniem łazienek Komfort przy ul. Głębockiej położony w dzielnicy Bródno, w pobliżu drogi S8 jest łatwo dostępny również dla osób z Legionowa, Jabłonnej oraz innych miejscowości znajdujących się na północ od Warszawy.

Głębocka 13, 03-287 Warszawa

691 350 982

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Podziel się:

netgraf.pl
Request Object ( [_requested_with:protected] => [_method:protected] => GET [_protocol:protected] => HTTPS [_referrer:protected] => [_route:protected] => Route Object ( [_callback:protected] => [_uri:protected] => polecamy/r// [_host:protected] => [_regex:protected] => Array ( [title] => .* ) [_defaults:protected] => Array ( [directory] => recommend [controller] => recommend [action] => show ) [_route_regex:protected] => #^polecamy/r/(?P<id>[^/.,;?\n]++)/(?P<title>.*)$#uD ) [_response:protected] => Response Object ( [_status:protected] => 200 [_header:protected] => Http_Header Object ( [storage:ArrayObject:private] => Array ( ) ) [_body:protected] => [_cookies:protected] => Array ( ) [_protocol:protected] => HTTPS ) [_header:protected] => Http_Header Object ( [storage:ArrayObject:private] => Array ( ) ) [_body:protected] => [_directory:protected] => recommend [_controller:protected] => recommend [_action:protected] => show [_uri:protected] => polecamy/r/835/czas-na-nowa-lazienke-sprawdz-kompleksowa-oferte-tych-warszawskich-salonow [_external:protected] => [_params:protected] => Array ( [id] => 835 [title] => czas-na-nowa-lazienke-sprawdz-kompleksowa-oferte-tych-warszawskich-salonow [uri] => polecamy/r/835/czas-na-nowa-lazienke-sprawdz-kompleksowa-oferte-tych-warszawskich-salonow [route] => Route Object ( [_callback:protected] => [_uri:protected] => polecamy/r/<id>/<title> [_host:protected] => [_regex:protected] => Array ( [title] => .* ) [_defaults:protected] => Array ( [directory] => recommend [controller] => recommend [action] => show ) [_route_regex:protected] => #^polecamy/r/(?P<id>[^/.,;?\n]++)/(?P<title>.*)$#uD ) ) [_get:protected] => Array ( ) [_post:protected] => Array ( ) [_cookies:protected] => Array ( ) [_client:protected] => Request_Client_Internal Object ( [_previous_environment:protected] => [_cache:protected] => [_allow_private_cache:protected] => [_request_time:protected] => [_response_time:protected] => 1664740260 ) ) </div> </body> </html>