Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 508 999 103

Napisz do nas

Włącz radio

Studio 103

Jak dodać zdjęcie na Instagram?

Dodano: 2022-11-16 09:23:30
fot. artykuł sponsorowany
fot. artykuł sponsorowany

Każdego dnia na Instagram dodawanych jest miliony różnych zdjęć czy relacji. Jest to tak proste, że większość z nas nawet nie zastanawia się nad tym jak to zrobić. Po prostu wykonujemy to odruchowo. Dokładnie wiemy co nacisnąć i co wyświetli się na kolejnej stronie. Jeśli jednak jesteś początkującym użytkownikiem Instagrama rozumiemy, że możesz nie wiedzieć lub mieć jakieś niejasności. W tym artykule dokładnie wyjaśnimy ci, jak dodać zdjęcie na Instagram nie tylko z poziomu aplikacji, ale również przeglądarki internetowej.


Jak dodać zdjęcie na Instagram? – aplikacja

Zdjęcie na Instagram możesz także dodać z poziomu aplikacji dostępnej na iOS i Android. Zrobione zdjęcia łatwo dodasz na swój profil z naszymi poradami. Znaleźliśmy aż 3 sposoby jak możesz dodać zdjęcia na Instagram. 

Sposób pierwszy:

 1. Wejdź w aplikację Instagram i zaloguj się na swoje konto.
 2. Kiedy będziesz już na stronie głównej, kliknij plusik, znajdujący się na samym dole ekranu w jego środkowej części.
 3. Wybierz fotografie lub wideo, które chcesz dodać.
 4. Przejdź dalej.
 5. Dodaj opis, hasztagi i oznaczenia.
 6. Udostępnij.

Sposób drugi:

 1. Wejdź w aplikację Instagram, a następnie na swój profil.
 2. Przy Twoim zdjęciu profilowym znajduje się biały plusik na niebieskim tle – naciśnij go.
 3. Wybierz opcję „post”. Dalej postępuj tak jak w sposobie pierwszym.

Sposób trzeci:

 1. Wejdź w aplikację Instagram.
 2. Gdy będziesz już na stronie głównej przesuń palcem w prawo.
 3. Wybierz opcję „post”. Dalej postępuj tak jak w sposobie pierwszym.

Jak dodać zdjęcie na Instagram? – PC

Od niedawna Instagram wprowadził opcję, która umożliwia nam dodanie zdjęcia na PC, bez zbędnego kombinowania – komentuje ekspert z Superlajki.pl. Teraz wystarczy, że zalogujemy się na swoje konto z poziomu przeglądarki, a gdy będziemy już na stronie głównej, musimy nacisnąć znajdujący się na górze strony, trzeci z rzędu plusik. Następnie wybrać zdjęcia, które chcemy dodać na Instagram i je opisać, a później udostępnić. 

Proces bardzo podobny jak przy dodawaniu z poziomu aplikacji mobilnej. Każdy kto chociaż raz dodawał zdjęcie na Instagram z aplikacji, na pewno nie będzie miał problemu aby dodać zdjęcie na Instagram z poziomu PC.

Dlaczego warto dodawać zdjęcia na Instagram?

 • Możliwość prowadzenia osobistego, internetowego pamiętnika, w którym oprócz zdjęć będziemy mogli umieszczać równie opisy do nich.
 • Możemy pokazać swoim znajomym jak spędziliśmy tegoroczne wakacje.
 • Możliwość wypromowania swojego profilu, a co za tym idzie zarabiania pieniędzy.
 • Inspirowanie innych użytkowników aplikacji.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Podziel się:

netgraf.pl
Request Object ( [_requested_with:protected] => [_method:protected] => GET [_protocol:protected] => HTTPS [_referrer:protected] => [_route:protected] => Route Object ( [_callback:protected] => [_uri:protected] => polecamy/r// [_host:protected] => [_regex:protected] => Array ( [title] => .* ) [_defaults:protected] => Array ( [directory] => recommend [controller] => recommend [action] => show ) [_route_regex:protected] => #^polecamy/r/(?P<id>[^/.,;?\n]++)/(?P<title>.*)$#uD ) [_response:protected] => Response Object ( [_status:protected] => 200 [_header:protected] => Http_Header Object ( [storage:ArrayObject:private] => Array ( ) ) [_body:protected] => [_cookies:protected] => Array ( ) [_protocol:protected] => HTTPS ) [_header:protected] => Http_Header Object ( [storage:ArrayObject:private] => Array ( ) ) [_body:protected] => [_directory:protected] => recommend [_controller:protected] => recommend [_action:protected] => show [_uri:protected] => polecamy/r/882/jak-dodac-zdjecie-na-instagram [_external:protected] => [_params:protected] => Array ( [id] => 882 [title] => jak-dodac-zdjecie-na-instagram [uri] => polecamy/r/882/jak-dodac-zdjecie-na-instagram [route] => Route Object ( [_callback:protected] => [_uri:protected] => polecamy/r/<id>/<title> [_host:protected] => [_regex:protected] => Array ( [title] => .* ) [_defaults:protected] => Array ( [directory] => recommend [controller] => recommend [action] => show ) [_route_regex:protected] => #^polecamy/r/(?P<id>[^/.,;?\n]++)/(?P<title>.*)$#uD ) ) [_get:protected] => Array ( ) [_post:protected] => Array ( ) [_cookies:protected] => Array ( ) [_client:protected] => Request_Client_Internal Object ( [_previous_environment:protected] => [_cache:protected] => [_allow_private_cache:protected] => [_request_time:protected] => [_response_time:protected] => 1669692502 ) ) </div> </body> </html>