Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 508 999 103

Napisz do nas

Włącz radio

Studio 103

DentalSand – nowoczesna klinika stomatologiczna w Gdyni

Dodano: 2022-12-27 09:24:19
fot. artykuł sponsorowany
fot. artykuł sponsorowany

Jeśli poszukujesz nowoczesnej kliniki stomatologicznej w Gdyni, w której kompleksowo będziesz mógł zadbać o zdrowie zębów oraz wygląd swojego uśmiechu, to bez wahania powinieneś wybrać centrum dentystyczne DentalSand. Sprawdź, co je wyróżnia na mapie stomatologów w Gdyni i dlaczego to właśnie ta klinika dentystyczna będzie odpowiednim wyborem!


Profesjonalna klinika dentystyczna w Gdyni, czyli DentalSand

DentalSand to centrum stomatologiczne w Gdyni założone przez lekarza dentystę Beatę Derkowską oraz absolwenta zarządzania Patryka Derkowskiego. Dodatkowo jego kadra składa się z wielu innych specjalistów, którzy są w stanie profesjonalnie i kompleksowo zadbać o uśmiech każdego. W DentalSand nowoczesne metody leczenia dentystycznego przeplatają się z indywidualnym podejściem do każdego pacjenta i dużym doświadczeniem specjalistów. Dzięki temu, jak można zauważyć na stronie tego centrum dentystycznego w Gdyni - https://dentalsand.pl/, cieszy się ono wyłącznie pozytywnymi opiniami wśród osób decydujących się na leczenie właśnie w nim. 

Czym wyróżnia się nowoczesna klinika stomatologiczna DentalSand?

Centrum dentystyczne DentalSand w Gdyni to miejsce, w którym raz na zawsze można zapomnieć o wszelkich stereotypach związanych z leczeniem dentystycznym w naszym kraju. Na tle innych stomatologów wyróżnia się ono wieloma cechami, które wspólnie przekładają się na wysoką jakość świadczonych usług.

Profesjonalna diagnostyka stomatologiczna i nowoczesny sprzęt stomatologiczny

Centrum stomatologiczne DentalSand jako jednoo z nielicznych w Gdyni oferuje swoim pacjentom leczenie kanałowe pod mikroskopem. Dzięki temu wszelkie związane z tym czynności mogą zostać przeprowadzone nawet podczas jednej wizyty. 

W DentalSand można także skorzystać z diagnostyki obrazowej, wykorzystywanej w pracy z pacjentami przez lekarzy dentystów tej kliniki stomatologicznych niemal każdego dnia. Nowoczesne wyposażenie gabinetu stomatologicznego pozwala na wykonanie na miejscu rentgena stomatologicznego, zdjęcia panoramicznego czy tomografii zębów. 

Kompleksowa pomoc z różnych dziedzin stomatologii

Kolejnym z elementów, jakimi wyróżnia się klinika dentystyczna DentalSand z Gdyni, jest kompleksowy zakres usług stomatologicznych, z których mogą skorzystać pacjenci. Gabinety dentystyczne pod tym szyldem oferują usługi stomatologiczne między innymi z zakresu:

  • stomatologii zachowawczej, 
  • profilaktyki stomatologicznej, 
  • periodontologii związanej z leczeniem chorób przyzębia, 
  • protetyki oraz implantologii,
  • endodoncji, 
  • stomatologii dziecięcej, 
  • chirurgii stomatologicznej,
  • ortodoncji, 
  • stomatologii estetycznej. 

Dzięki temu do gabinetów dentystycznych DentalSand w Gdyni można zgłosić się niemal z każdym problemem dotyczącym problemów z uzębieniem i jamą ustną. 

Centrum stomatologiczne w Gdyni przyjazne pacjentom

Profesjonalny sprzęt stomatologiczny, nowoczesne wyposażenie gabinetów oraz szeroki zakres usług to jednak nie wszystko, co swoim pacjentom oferuje klinika dentystyczna DentalSand w Gdyni. Oprócz tego, wybierając ją, można liczyć także na przyjazną atmosferę podczas przebiegu każdej wizyty - od momentu rejestracji, aż do zejścia z fotela dentystycznego. Pracujący w niej specjaliści doskonale zdają sobie bowiem sprawę z tego, jak ważna jest odpowiednia atmosfera w gabinecie, zwłaszcza dla osób, którym wizyta u dentysty dotychczas nie kojarzyła się z niczym przyjemnym. 

Dwie lokalizacje w Gdyni do wyboru

DentalSand to aż dwa gabinety stomatologiczne w Gdyni. Dzięki temu pacjenci sami mogą zdecydować, która lokalizacja jest dla nich dogodniejsza. Pierwszy z gabinetów stomatologicznych znajduje się przy ulicy Szczecińskiej 22, a drugi - przy ulicy Bosmańskiej 30. Oba z nich otwarte są od poniedziałku do piątku od 8 do 20, a także w soboty od 8 do 15. 

Podsumowując, DentalSand to nowoczesna klinika dentystyczna w Gdyni, w której doświadczeni specjaliści są w stanie kompleksowo zadbać o zdrowie zębów. Dlatego szukając dobrego stomatologa w Gdyni, warto wybrać gabinety stomatologiczne właśnie pod tym szyldem. 

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Podziel się:

netgraf.pl
Request Object ( [_requested_with:protected] => [_method:protected] => GET [_protocol:protected] => HTTPS [_referrer:protected] => [_route:protected] => Route Object ( [_callback:protected] => [_uri:protected] => polecamy/r// [_host:protected] => [_regex:protected] => Array ( [title] => .* ) [_defaults:protected] => Array ( [directory] => recommend [controller] => recommend [action] => show ) [_route_regex:protected] => #^polecamy/r/(?P<id>[^/.,;?\n]++)/(?P<title>.*)$#uD ) [_response:protected] => Response Object ( [_status:protected] => 200 [_header:protected] => Http_Header Object ( [storage:ArrayObject:private] => Array ( ) ) [_body:protected] => [_cookies:protected] => Array ( ) [_protocol:protected] => HTTPS ) [_header:protected] => Http_Header Object ( [storage:ArrayObject:private] => Array ( ) ) [_body:protected] => [_directory:protected] => recommend [_controller:protected] => recommend [_action:protected] => show [_uri:protected] => polecamy/r/921/dentalsand-nowoczesna-klinika-stomatologiczna-w-gdyni [_external:protected] => [_params:protected] => Array ( [id] => 921 [title] => dentalsand-nowoczesna-klinika-stomatologiczna-w-gdyni [uri] => polecamy/r/921/dentalsand-nowoczesna-klinika-stomatologiczna-w-gdyni [route] => Route Object ( [_callback:protected] => [_uri:protected] => polecamy/r/<id>/<title> [_host:protected] => [_regex:protected] => Array ( [title] => .* ) [_defaults:protected] => Array ( [directory] => recommend [controller] => recommend [action] => show ) [_route_regex:protected] => #^polecamy/r/(?P<id>[^/.,;?\n]++)/(?P<title>.*)$#uD ) ) [_get:protected] => Array ( ) [_post:protected] => Array ( ) [_cookies:protected] => Array ( ) [_client:protected] => Request_Client_Internal Object ( [_previous_environment:protected] => [_cache:protected] => [_allow_private_cache:protected] => [_request_time:protected] => [_response_time:protected] => 1675688675 ) ) </div> </body> </html>