Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 508 999 103

Napisz do nas

Włącz radio

Studio 103

Legginsy czy dresy? Co wybrać dla dziewczynki do szkoły?

Dodano: 2023-03-06 14:36:45
fot. artykuł sponsorowany
fot. artykuł sponsorowany

Każdy rodzic chce, by jego dziecko w ciągu kilkugodzinnego dnia w szkole czuło się przede wszystkim jak najbardziej komfortowo. Jednak pamiętajmy, że szkolny ubiór wiąże się z pewnymi ograniczeniami, dlatego nie wszystkie elementy garderoby dziecięcej sprawdzą się równie dobrze. W dzisiejszym artykule odpowiadamy na pytanie, czy lepszym wyborem będą luźne dresy czy obcisłe legginsy dla młodej dziewczyny? Zapraszamy do lektury!


Szkolny dress code – o czym należy pamiętać?

Przede wszystkim należy mieć świadomość tego, że – choć czasy szkolnych mundurków mamy już za sobą – dziecięcy codzienny ubiór nadal powinien spełniać pewne wymogi, szczegółowo określane w regulaminie każdej szkoły.

Dziś szkolne zasady są znacznie mniej restrykcyjne niż kilkadziesiąt lat temu, ale pamiętajmy, że ubiór dziecka nadal powinien wyrażać szacunek dla instytucji szkoły oraz kadry nauczycielskiej. Niepożądane są też wszelkie ubrania, akcesoria, wzory czy nadruki, które mogłyby zostać uznane za prowokacyjne, obraźliwe czy wulgarne.

Dresy i legginsy dla młodej dziewczyny

Jak mają się dresy i legginsy dla młodej dziewczyny do szkolnego dress code’u? Z pewnością mogą być dość kontrowersyjnym wyborem – zwłaszcza w szkołach, które mają przyjęte bardziej restrykcyjne i konserwatywne zasady. Nie jest to jednak pomysł z góry skazany na porażkę.

Dresy dziewczęce w szkole – czy to dobry pomysł?

Warto mieć świadomość tego, że dzisiaj spodnie dresowe nie są już elementem garderoby kojarzonym tylko z wypoczynkiem w domu czy zafascynowaną kulturą hip-hopową młodzieżą z blokowisk. Obecnie dresy stały się bardzo popularnym elementem mody codziennej i dobrze dobrane do bluzy, swetra, t-shirtu, a nawet koszulki będą odpowiednim wyborem do szkoły!

Jeżeli szukasz modnych dresów dziewczęcych dla swojej córki, zapoznaj się z ofertą sklepu internetowego pl.coccodrillo.eu.

Legginsy dziewczęce – czy są dobre na co dzień?

Legginsy dziewczęce mogą być bardzo ryzykownym wyborem jeśli chodzi o ubiór szkolny – i to nawet w szkołach, które mniej radykalnie podchodzą do kwestii ubioru. Obcisłe, przylegające do ciała legginsy dla młodej dziewczyny mogą zostać odebrane jako okazanie braku szacunku dla instytucji szkoły, dlatego nie polecamy noszenia ich na co dzień.

Nie oznacza to jednak, że legginsy dziewczęce w ogóle się w szkole nie przydadzą. Wręcz przeciwnie! Bawełniane legginsy z dodatkiem elastanu, który wpływa na ich elastyczność, będą doskonałym wyborem na zajęcia wychowania fizycznego czy ćwiczenia taneczne. Z pewnością dobrze sprawdzą się również już po powrocie ze szkoły – w domu.

Zamów odzież dziewczęcą w sklepie Coccodrillo

Pamiętaj, by odzież dziecięcą kupować w zaufanych sklepach, które cieszą się renomą wśród rodziców i popularnością wśród dzieci. My polecamy polską markę Coccodrillo, która już od wielu lat oferuje modne i wysokojakościowe ubrania dla dzieci – zarówno niemowląt, jak i dzieci w wieku przedszkolno-szkolnym i młodych nastolatków.

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Podziel się:

netgraf.pl
Request Object ( [_requested_with:protected] => [_method:protected] => GET [_protocol:protected] => HTTPS [_referrer:protected] => [_route:protected] => Route Object ( [_callback:protected] => [_uri:protected] => polecamy/r// [_host:protected] => [_regex:protected] => Array ( [title] => .* ) [_defaults:protected] => Array ( [directory] => recommend [controller] => recommend [action] => show ) [_route_regex:protected] => #^polecamy/r/(?P<id>[^/.,;?\n]++)/(?P<title>.*)$#uD ) [_response:protected] => Response Object ( [_status:protected] => 200 [_header:protected] => Http_Header Object ( [storage:ArrayObject:private] => Array ( ) ) [_body:protected] => [_cookies:protected] => Array ( ) [_protocol:protected] => HTTPS ) [_header:protected] => Http_Header Object ( [storage:ArrayObject:private] => Array ( ) ) [_body:protected] => [_directory:protected] => recommend [_controller:protected] => recommend [_action:protected] => show [_uri:protected] => polecamy/r/960/legginsy-czy-dresy-co-wybrac-dla-dziewczynki-do-szkoly [_external:protected] => [_params:protected] => Array ( [id] => 960 [title] => legginsy-czy-dresy-co-wybrac-dla-dziewczynki-do-szkoly [uri] => polecamy/r/960/legginsy-czy-dresy-co-wybrac-dla-dziewczynki-do-szkoly [route] => Route Object ( [_callback:protected] => [_uri:protected] => polecamy/r/<id>/<title> [_host:protected] => [_regex:protected] => Array ( [title] => .* ) [_defaults:protected] => Array ( [directory] => recommend [controller] => recommend [action] => show ) [_route_regex:protected] => #^polecamy/r/(?P<id>[^/.,;?\n]++)/(?P<title>.*)$#uD ) ) [_get:protected] => Array ( ) [_post:protected] => Array ( ) [_cookies:protected] => Array ( ) [_client:protected] => Request_Client_Internal Object ( [_previous_environment:protected] => [_cache:protected] => [_allow_private_cache:protected] => [_request_time:protected] => [_response_time:protected] => 1679847938 ) ) </div> </body> </html>