Wydarzyło się coś ważnego?

Rusz się Warszawo po Świętach! – Przegląd Świątecznych aktywności stolicy

W Święta Bożego Narodzenia kalorie też się liczą, a w połączeniu z niską aktywnością fizyczną z pewnością nie będą nikomu służyć. Z myślą o wszystkich Was Stołeczne Centrum Sportu Aktywna Warszawa przygotowało ofertę poświątecznych aktywności fizycznych, które pomogą zapomnieć o świątecznych żywieniowych grzeszkach i zrzucić co nieco.

Wszystkich Mieszkańców Warszawy po raz kolejny zapraszamy do udziału w akcji „Rusz się Warszawo po Świętach”. Codziennie, w dniach 27-31 grudnia, chętni do uprawiania sportu będą mogli korzystać z licznych atrakcji. Na mieszkańców czeka możliwość bezpłatnego korzystania z miejskich pływalni krytych i lodowisk. Pamiętajcie, aby zabrać ze sobą Kartę Warszawiaka lub Kartę Młodego Warszawiaka.

  • Ośrodek Inflancka – pływanie rekreacyjne (60 min w strefie płatnej w godzinach otwarcia obiektu dla posiadaczy Karty Warszawiaka/Młodego Warszawiaka).
  • Ośrodek Namysłowska – pływanie rekreacyjne (60 min w strefie płatnej w godzinach otwarcia obiektu dla posiadaczy Karty Warszawiaka/Młodego Warszawiaka).
  • Ośrodek Grzybowska – pływanie rekreacyjne (60 min w strefie płatnej w godzinach otwarcia obiektu dla posiadaczy Karty Warszawiaka/Młodego Warszawiaka).
  • Ośrodek Rozbrat – pływanie rekreacyjne (60 min w strefie płatnej w godzinach otwarcia obiektu dla posiadaczy Karty Warszawiaka/Młodego Warszawiaka).
  • Ośrodek Polonia – pływanie rekreacyjne (45 minut w strefie płatnej w godzinach 6:00- 19:00 dla posiadaczy Karty Warszawiaka/ Młodego Warszawiaka)
  • Ośrodek Stegny – jazda rekreacyjna na lodowisku dla posiadaczy Karty Warszawiaka/Młodego Warszawiaka w dniach 27, 28, 29 grudnia od 8:30 do 14:30 oraz w dniach 30 i 31 grudnia w godzinach 12.00-14.00).
  • Lodowisko w Ośrodku Moczydło – jazda rekreacyjna na lodowisku w godzinach otwarcia obiektu dla posiadaczy Karty Warszawiaka/Młodego Warszawiaka).
  • Lodowisko Rynek Starego Miasta – jazda rekreacyjna na lodowisku. Obiekt udostępniany bezpłatnie dla wszystkich chętnych.
  • Lodowisko przed PKiN – jazda rekreacyjna na lodowisku. Obiekt udostępniany bezpłatnie dla wszystkich chętnych.

Więcej informacji:

Udostępnij ten artykuł!

Najnowsze podcasty

Daj nam znać!

Coś ciekawego wydarzyło się w Warszawie lub okolicach? 
Warto nagłośnić ciekawą inicjatywę? Może urzędnicy się nie popisali? 

Poinformuj o tym dziennikarzy Radia Kolor! 
Z przyjemnością zajmiemy się Twoim tematem.
W razie potrzeby – gwarantujemy anonimowość.