Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 508 999 103

Napisz do nas

Włącz radio

Studio 103

Wiadomości -

fot. Casa de S.M. el Rey Twitter

Rafał Trzaskowski odebrał nagrodę od króla Hiszpanii. Warszawa nagrodzona za pomoc uchodźcom

Dodano: 2023-05-30 15:50:05

Dziś Rafał Trzaskowski jako prezydent Warszawy odebrał od króla Hiszpanii Filipa VI Hiszpańskiego nagrodę za pomoc ukraińskim uchodźcom w czasie wojny. To nie jest nagroda dla mnie, tylko to jest nagroda dla wszystkich warszawiaków i warszawianek za pomoc Ukraińcom - powiedział Rafał Trzaskowski podczas rozmowy z dziennikarzem Radia Kolor. 

fot. Marsz 4 czerwca - strona obywatelska

Wielki marsz 4 czerwca już w tę niedzielę. Znamy trasę

Dodano: 2023-05-30 15:10:07
Tagi: Protest

4 czerwca wypada 34. rocznica pierwszych częściowo wolnych wyborów w Polsce, które odbyły się w 1989 roku. W tym roku będzie ona obchodzona w Warszawie w wyjątkowy sposób. Ulicami stolicy przejdzie marsz, a jego uczestnicy będą protestować przeciwko obecnej władzy. Swój udział w manifestacji zapowiedziały opozycyjne partie, do udziału zachęcają też znane osobistości. Znamy też już trasę protestu. 

fot. um.warszawa.pl

27 warszawskich ulic przejdzie remont w tym roku! ZDM pokazał listę

Dodano: 2023-05-30 14:29:40
Tagi: ZDM

ZDM ogłosił, że aż 27 ulic przejdzie modernizacje, na co przeznaczone zostanie 100 mln złotych. Wszystko dzięki decyzji rady miasta, która przyznała dodatkowe 30 mln złotych na remonty dróg w tym roku. Nowy asfalt ma pojawić się m.in. na Powązkowskiej, Popiełuszki czy Czecha.

fot. ZDM

Dyrektor ZDM: "wojewoda wszedł na drogę dezinformacji". Zaostrza się spór o parkometry na Kamionku i Saskiej Kępie

Dodano: 2023-05-30 13:04:37

Zaostrza się spór Ratusza z wojewodą mazowieckim w sprawie SPPN na Kamionku i Saskiej Kępie. Tobiasz Bocheński stwierdził, że skargi miasta na uchylenie uchwały w tej sprawie nie uznaje, ale bardzo cieszy się na spór sądowy. Dziś na jego słowa zareagowali przedstawiciele miasta. To jest pierwszy urzędnik, który cieszy się, że idzie do sądu. To pokazuje, jakie intencje kierują panem wojewodą - powiedział dyrektor ZDM Łukasz Puchalski. 

fot. Facebook

Zaginął 16-letni Krzysztof spod Ożarowa Mazowieckiego. Był widziany w Warszawie

Dodano: 2023-05-30 11:35:20

Zaginał 16-letni Krzysztof Dymiński z miejscowości Pogroszew Kolonia na Mazowszu. Nastolatek wyszedł z domu w nocy 27 maja, nikomu nic nie mówiąc. Od tamtej pory nie skontaktował się z rodziną i jest poszukiwany. Krzysztof, synku, nie martw się o nic, po prostu wróć do nas. Bardzo Cię kochamy i bardzo martwimy - pisze jego mama.

netgraf.pl
Request Object ( [_requested_with:protected] => [_method:protected] => GET [_protocol:protected] => HTTP [_referrer:protected] => [_route:protected] => Route Object ( [_callback:protected] => [_uri:protected] => wiadomosci(/) [_host:protected] => [_regex:protected] => Array ( ) [_defaults:protected] => Array ( [directory] => news [controller] => news [action] => list [page] => 1 ) [_route_regex:protected] => #^wiadomosci(?:/(?P[^/.,;?\n]++))?$#uD ) [_response:protected] => Response Object ( [_status:protected] => 200 [_header:protected] => Http_Header Object ( [storage:ArrayObject:private] => Array ( ) ) [_body:protected] => [_cookies:protected] => Array ( ) [_protocol:protected] => HTTP ) [_header:protected] => Http_Header Object ( [storage:ArrayObject:private] => Array ( ) ) [_body:protected] => [_directory:protected] => news [_controller:protected] => news [_action:protected] => list [_uri:protected] => wiadomosci/123 [_external:protected] => [_params:protected] => Array ( [page] => 123 [uri] => wiadomosci/123 [route] => Route Object ( [_callback:protected] => [_uri:protected] => wiadomosci(/) [_host:protected] => [_regex:protected] => Array ( ) [_defaults:protected] => Array ( [directory] => news [controller] => news [action] => list [page] => 1 ) [_route_regex:protected] => #^wiadomosci(?:/(?P[^/.,;?\n]++))?$#uD ) ) [_get:protected] => Array ( ) [_post:protected] => Array ( ) [_cookies:protected] => Array ( ) [_client:protected] => Request_Client_Internal Object ( [_previous_environment:protected] => [_cache:protected] => [_allow_private_cache:protected] => [_request_time:protected] => [_response_time:protected] => 1695745466 ) )