Wiadomości -
Jesteśmy przywiązani do samochodów. Bardziej niż w innych miastach
Aż 2/3 mieszkanców stolicy ma samochód. Połowa posiadaczy czterech kółek przyznaje, że w ich gospodarstwie domowym są dwa auta, albo więcej.
Pomnik Bitwy Warszawskiej w nurcie Wisły? Jest projekt łuku triumfalnego
Jan Pietrzak chce pomnika Bitwy Warszawskiej w stolicy. Nie ma to być jednak byle jaka forma upamiętnienia wydarzenie, lecz łuk triumfalny. Władze miejskie na razie nie wyrażają entuzjazmu, ale Towarzystwo Patriotyczne wpadło na pomysł jak uniezależnić się od Rady Miasta.
Spadek, którego nie było i zwodzenie lokatorów. Kolejne posiedzenie komisji weryfikacyjnej
Remont za prawie 2 mln złotych, cudownie odnalezione spadkobierczynie i zwodzenie mieszkańców. Dzisiaj komisja weryfikacyjna bada zwrot nieruchomości przy Marszałkowskiej 43.
Samolot musi "odlecieć" z placu Defilad! Jest decyzja nadzoru budowlanego
Atrapa samolotu musi zniknąć z placu Defilad - taką decyzją podjął nadzór budowlany. Jak udało nam się dowiedzieć - nadzór uznał obiekt za niezgody z miejscowym planem zagospodarowania.
Sprawy Warszawy. Remont linii kolejowej Grodzisk Mazowiecki – Warszawa
„Jeszcze za wcześnie jest mówić o jakiś konkretach jak dokładnie funkcjonuje cały ten system komunikacyjny obecnie” mówił dzisiaj rano w Radiu Kolor Karol Jakubowski z PKP PKL, na temat remontu, który jeszcze przez rok da się we znaki mieszkańcom.