Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 508 999 103

Napisz do nas

Włącz radio

Studio 103

Okradł swojego współlokatora, a przed policją schował się we wnętrzu łóżka

Dodano: 2022-07-04 16:50:13
Tagi: Policja
fot. Radio Kolor
fot. Radio Kolor

Policjanci z Bemowa aresztowali mężczyznę, który włamał się do pokoju swojego współlokatora i ukradł stamtąd m.in. hulajnogę i laptopa. Po wszystkim sprawca, by uniknąć odpowiedzialności schował się we wnętrzu łóżka. To jednak na niewiele się zdało. Wkrótce okazało się, że to nie jedyne co ma na sumieniu. 

To nie była rutynowa interwencja dla policjantów z Bemowa. Gdy tylko zostali powiadomieni o kradzieży z włamaniem w jednym z mieszkań, postanowili podjąć działania. Okazało się, że ktoś włamał się do wynajmowanego pokoju i ukradł m.in. elektryczną hulajnogę, pieniądze i laptopa. Mundurowym szybko udało ustalić się, że za kradzież odpowiada inny lokator tego mieszkania. W międzyczasie w jednym z lombardów, ktoś sprzedał poszukiwaną hulajnogę. To był jasny sygnał dla policjantów. 

Postanowili wkroczyć do pokoju podejrzanego. 33-latek był wówczas w środku, gdy usłyszał, że do lokalu weszli mundurowi, w akcie desperacji postanowił ukryć się we wnętrzu swojego łóżka. Próbował w ten sposób uniknąć odpowiedzialności za swoje czyny, jednak na niewiele się to zdało. Policjanci bez problemu odkryli kryjówkę złodzieja, a ponadto znaleźli coś jeszcze. Podejrzany był w posiadaniu kilku porcji marihuany. 

To jednak nie wszystko. Po tym, jak sprawca został aresztowany i osadzony w celi, policjanci rozpoczęli proces gromadzenia dowodów. W trakcie wyszło na jaw, że mężczyzna ma na sumieniu także inne przestępstwa. Był on zamieszany w kradzież tabletu i pieniędzy z pobliskiego baru oraz uszkodzenie drzwi, prowadzących do jednego z wynajmowanych pokoi.

Więźniowie wkrótce przywitają nowego współlokatora 

Ostatecznie ten koszmarny współlokator usłyszał łącznie 6 zarzutów. Dotyczyły one kradzieży z włamaniem, kradzieży, uszkodzenia mienia i posiadania środków odurzających. Mężczyzna za swoje czyny może trafić do więzienia nawet na 10 lat.

Podziel się:

netgraf.pl
Request Object ( [_requested_with:protected] => [_method:protected] => GET [_protocol:protected] => HTTPS [_referrer:protected] => [_route:protected] => Route Object ( [_callback:protected] => [_uri:protected] => wiadomosci/n// [_host:protected] => [_regex:protected] => Array ( [title] => .* ) [_defaults:protected] => Array ( [directory] => news [controller] => news [action] => show ) [_route_regex:protected] => #^wiadomosci/n/(?P<id>[^/.,;?\n]++)/(?P<title>.*)$#uD ) [_response:protected] => Response Object ( [_status:protected] => 200 [_header:protected] => Http_Header Object ( [storage:ArrayObject:private] => Array ( ) ) [_body:protected] => [_cookies:protected] => Array ( ) [_protocol:protected] => HTTPS ) [_header:protected] => Http_Header Object ( [storage:ArrayObject:private] => Array ( ) ) [_body:protected] => [_directory:protected] => news [_controller:protected] => news [_action:protected] => show [_uri:protected] => wiadomosci/n/10569/okradl-swojego-wspollokatora-a-przed-policja-schowal-sie-we-wnetrzu-lozka [_external:protected] => [_params:protected] => Array ( [id] => 10569 [title] => okradl-swojego-wspollokatora-a-przed-policja-schowal-sie-we-wnetrzu-lozka [uri] => wiadomosci/n/10569/okradl-swojego-wspollokatora-a-przed-policja-schowal-sie-we-wnetrzu-lozka [route] => Route Object ( [_callback:protected] => [_uri:protected] => wiadomosci/n/<id>/<title> [_host:protected] => [_regex:protected] => Array ( [title] => .* ) [_defaults:protected] => Array ( [directory] => news [controller] => news [action] => show ) [_route_regex:protected] => #^wiadomosci/n/(?P<id>[^/.,;?\n]++)/(?P<title>.*)$#uD ) ) [_get:protected] => Array ( ) [_post:protected] => Array ( ) [_cookies:protected] => Array ( ) [_client:protected] => Request_Client_Internal Object ( [_previous_environment:protected] => [_cache:protected] => [_allow_private_cache:protected] => [_request_time:protected] => [_response_time:protected] => 1686283146 ) ) </div> </body> </html>