Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 508 999 103

Napisz do nas

Włącz radio

Studio 103

Metro surfing w Warszawie. To mogło skończyć się tragedią [wideo]

Dodano: 2022-08-22 09:57:33
fot. Degon344 YT
fot. Degon344 YT

W sieci pojawiło się nagranie niezwykle niebezpiecznego i nieodpowiedzialnego zachowania w warszawskim metrze. Mężczyzna widoczny na filmie wskoczył na tory, a następnie chwycił za tył pociągu i odjechał podczepiony do niego. Udało dojechać mu się do następnej stacji i odejść, jednak wszystko mogło skończyć się tragicznie. 

W ostatnim czasie dużą popularność w internecie zdobywa nagranie niezwykle nieodpowiedzialnego zachowania. Autor filmu "Warsaw Metro Surfing II" pochwalił się w internecie swoim niebezpiecznym wyczynem. Na filmiku wskakuje on na tory w warszawskim metrze, a następnie podczepia się do tyłu przejeżdżającego pociągu i odjeżdża tak w kierunku następnej stacji. Sytuacja miała miejsce na linii M1, w pociągu jadącym w kierunku stacji Młociny. 

Gdy dojeżdża do celu, jak gdyby nigdy nic zeskakuje z wagonu, ponownie przeskakuje przez ogrodzenie i odchodzi. W międzyczasie mężczyzna przejechał przez kilka stacji linii M1 i nikt nie zwrócił na niego uwagi. Na jego zachowanie nie zareagowały ani służby, ani świadkowie.

Ostatecznie w wyniku tego incydentu nikt nie ucierpiał, jednak wszystko mogło zakończyć się tragicznie. W metrze znajduje się 3 szyna, której dotknięcie grozi silnym porażeniem i w konsekwencji śmiercią. 

Na tę chwilę ustalamy przebieg tego wydarzenia i ustalamy kto był sprawcą tego incydentu. Media społecznościowe mają bardzo szerokie zasięgi i też są przeglądane przez funkcjonariuszy i wszystkie zdarzenia muszą być przez nas rozpatrywane w kierunku tego czy nie są wykroczeniem lub przestępstwem — powiedziała policja.

To nie pierwszy taki incydent w Warszawie

To nie pierwsza tego typu sytuacja w Warszawie, autor filmiku na swoim kanale udostępnił nagrania z innych swoich nieodpowiedzialnych wyczynów. Informowaliśmy również o niebezpiecznym incydencie z autobusem na Ursynowie oraz o młodych mężczyznach, podczepiających się do pociągów SKM. 

 

Jeśli jesteście świadkami ciekawych zdarzeń w Warszawie albo macie interesujący temat lub wiecie o czymś bulwersującym, co wymaga interwencji — podzielcie się tymi informacjami z innymi słuchaczami i czytelnikami Radia Kolor i śmiało piszcie do nas na adres: info@radiokolor.pl lub przez aplikację mobilną Radia Kolor.

Podziel się:

netgraf.pl
Request Object ( [_requested_with:protected] => [_method:protected] => GET [_protocol:protected] => HTTPS [_referrer:protected] => [_route:protected] => Route Object ( [_callback:protected] => [_uri:protected] => wiadomosci/n// [_host:protected] => [_regex:protected] => Array ( [title] => .* ) [_defaults:protected] => Array ( [directory] => news [controller] => news [action] => show ) [_route_regex:protected] => #^wiadomosci/n/(?P<id>[^/.,;?\n]++)/(?P<title>.*)$#uD ) [_response:protected] => Response Object ( [_status:protected] => 200 [_header:protected] => Http_Header Object ( [storage:ArrayObject:private] => Array ( ) ) [_body:protected] => [_cookies:protected] => Array ( ) [_protocol:protected] => HTTPS ) [_header:protected] => Http_Header Object ( [storage:ArrayObject:private] => Array ( ) ) [_body:protected] => [_directory:protected] => news [_controller:protected] => news [_action:protected] => show [_uri:protected] => wiadomosci/n/10834/metro-surfing-w-warszawie-to-moglo-skonczyc-sie-tragedia-wideo [_external:protected] => [_params:protected] => Array ( [id] => 10834 [title] => metro-surfing-w-warszawie-to-moglo-skonczyc-sie-tragedia-wideo [uri] => wiadomosci/n/10834/metro-surfing-w-warszawie-to-moglo-skonczyc-sie-tragedia-wideo [route] => Route Object ( [_callback:protected] => [_uri:protected] => wiadomosci/n/<id>/<title> [_host:protected] => [_regex:protected] => Array ( [title] => .* ) [_defaults:protected] => Array ( [directory] => news [controller] => news [action] => show ) [_route_regex:protected] => #^wiadomosci/n/(?P<id>[^/.,;?\n]++)/(?P<title>.*)$#uD ) ) [_get:protected] => Array ( ) [_post:protected] => Array ( ) [_cookies:protected] => Array ( ) [_client:protected] => Request_Client_Internal Object ( [_previous_environment:protected] => [_cache:protected] => [_allow_private_cache:protected] => [_request_time:protected] => [_response_time:protected] => 1680265655 ) ) </div> </body> </html>