Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 508 999 103

Napisz do nas

Włącz radio

Studio 103

Jeździł na sprzęgu metra, a teraz wskoczył na dach autobusu. Kolejny niebezpieczny wyczyn

Dodano: 2022-12-08 09:55:41
fot. Degon344 YT
fot. Degon344 YT

Metro surfer powrócił, tym razem pochwalił się jazdą na dachu autobusu. Mężczyzna, który w przeszłości udostępniał nagrania, na których jeździł podczepiony do tyłu wagonu metra, opublikował wideo ze swojego kolejnego nieodpowiedzialnego wyczynu. Tym razem pokazał, jak wskakuje na dach autobusu miejskiego i stojąc na nim przemierza ulice Warszawy.

W serwisie Youtube pojawiło się kolejne nagranie mężczyzny, który w przeszłości pokazywał już swoje niebezpieczne wyczyny w internecie. Na nowym filmie opublikowanym na swoim kanale, pokazuje on tzw. bus surfing, czyli jazdę na dachu autobusu miejskiego. Z kamerką przyczepioną do czoła zaczaił się on na pojazd odjeżdżający z przystanku autobusowego, a następnie rozpędził się i wskoczył na jego dach. 

W ten sposób przemierzył on znaczną część Alei Niepodległości. W międzyczasie autobus skręca i hamuje, ale autor filmu nie przejmuje się tym, nie tylko stoi on na dachu pojazdu, ale nawet chodzi po nim i skacze. Zauważają go także pasażerowie wysiadający z autobusu, ale nie reagują. 

Mężczyzna usłyszał zarzuty po interwencji Radia Kolor 

To nie pierwszy raz, kiedy ten sam mężczyzna dopuszcza się tak nieodpowiedzialnych czynów, które mogą zagrozić nie tylko jego bezpieczeństwu, ale także bezpieczeństwu mieszkańców Warszawy. Jak wcześniej informowaliśmy, na jego kanale znajdują się inne nagrania z podobnych wyczynów. Jeździł on m.in. na tylnym sprzęgu metra. Po interwencji Radia Kolor odbyło się specjalne posiedzenie komisji bezpieczeństwa Rady Warszawy w tej sprawie. Ostatecznie sprawą zajęła się policja, a mężczyzna usłyszał zarzuty

Sprawca zgłosił się ostatnio i zostały mu przedstawione zarzuty podczas przesłuchania, i sprawa niebawem trafi do sądu — powiedziała wówczas Radiu Kolor asp. Natalia de Laurans z Komisariatu Policji Metra Warszawskiego.

Jeśli jesteście świadkami ciekawych zdarzeń w Warszawie albo macie interesujący temat lub wiecie o czymś bulwersującym, co wymaga interwencji — podzielcie się tymi informacjami z innymi słuchaczami i czytelnikami Radia Kolor i śmiało piszcie do nas na adres: info@radiokolor.pl lub przez aplikację mobilną Radia Kolor.

Podziel się:

netgraf.pl
Request Object ( [_requested_with:protected] => [_method:protected] => GET [_protocol:protected] => HTTPS [_referrer:protected] => [_route:protected] => Route Object ( [_callback:protected] => [_uri:protected] => wiadomosci/n// [_host:protected] => [_regex:protected] => Array ( [title] => .* ) [_defaults:protected] => Array ( [directory] => news [controller] => news [action] => show ) [_route_regex:protected] => #^wiadomosci/n/(?P<id>[^/.,;?\n]++)/(?P<title>.*)$#uD ) [_response:protected] => Response Object ( [_status:protected] => 200 [_header:protected] => Http_Header Object ( [storage:ArrayObject:private] => Array ( ) ) [_body:protected] => [_cookies:protected] => Array ( ) [_protocol:protected] => HTTPS ) [_header:protected] => Http_Header Object ( [storage:ArrayObject:private] => Array ( ) ) [_body:protected] => [_directory:protected] => news [_controller:protected] => news [_action:protected] => show [_uri:protected] => wiadomosci/n/11686/jezdzil-na-sprzegu-metra-a-teraz-wskoczyl-na-dach-autobusu-kolejny-niebezpieczny-wyczyn [_external:protected] => [_params:protected] => Array ( [id] => 11686 [title] => jezdzil-na-sprzegu-metra-a-teraz-wskoczyl-na-dach-autobusu-kolejny-niebezpieczny-wyczyn [uri] => wiadomosci/n/11686/jezdzil-na-sprzegu-metra-a-teraz-wskoczyl-na-dach-autobusu-kolejny-niebezpieczny-wyczyn [route] => Route Object ( [_callback:protected] => [_uri:protected] => wiadomosci/n/<id>/<title> [_host:protected] => [_regex:protected] => Array ( [title] => .* ) [_defaults:protected] => Array ( [directory] => news [controller] => news [action] => show ) [_route_regex:protected] => #^wiadomosci/n/(?P<id>[^/.,;?\n]++)/(?P<title>.*)$#uD ) ) [_get:protected] => Array ( ) [_post:protected] => Array ( ) [_cookies:protected] => Array ( ) [_client:protected] => Request_Client_Internal Object ( [_previous_environment:protected] => [_cache:protected] => [_allow_private_cache:protected] => [_request_time:protected] => [_response_time:protected] => 1675689782 ) ) </div> </body> </html>