Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 222 562 562

Napisz do nas

Włącz radio

Kolorszop

Spotkanie wigilijne dla warszawiaków. W tym roku na Ząbkowskiej

Dodano: 2017-12-11 15:02:21

Wspólne kolędowanie, prezenty, 200-metrowy stół przy choince, klasyczne potrawy wigilijne i nie tylko! Sprawdźcie, jak będzie wyglądało tegoroczne spotkanie wigilijne?

Warszawskie Spotkanie Wigilijne odbędzie się 17 grudnia o godz. 13.00 po raz pierwszy przy ul. Ząbkowskiej. To wyjątkowa okazja dla mieszkańców do wspólnego biesiadowania. W domowej atmosferze przy choince warszawiacy zgodnie ze świąteczną tradycją zasiądą do wigilijnego stołu, który powstanie wzdłuż Ząbkowskiej.

Oprócz poczęstunku na uczestników wydarzenia będą czekały drobne prezenty, wykonane przez mieszkańców podczas cyklu warsztatów „Warszawiacy warszawiakom”.Tego dnia o świąteczny klimat zadbają również artyści, którzy na scenie zaprezentują oryginalne aranżacje kolęd i pastorałek. Będą też iluminacje i zabawowo-edukacyjne atrakcje dla dzieci.

-Ten rok będzie wyjątkowy. Wcześniej spotykaliśmy się na Placu Teatralnym, w tym roku czekamy na wszystkich na Ząbkowskiej! Będzie duży stół z tradycyjnymi potrawami wigilijnymi. Nowością będzie Mikołaj, który chętnie porozmawia z dziećmi i może nawet spełni jakieś marzenia – mówi wiceprezydent miasta Włodzimierz Paszyński.

AM

Podziel się:

netgraf.pl