Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 222 562 562

Napisz do nas

Włącz radio

Kolorszop

Napad na taksówkarza. Skończyło się na kradzieży [WIDEO]

Dodano: 2018-03-30 14:09:05
fot. youtube
fot. youtube

Policja szuka sprawców ataku na taksówkarza na Bielanach. Dzięki kamerze zainstalowanej w samochodzie widać moment ataku.

W nocy ze środy na czwartek pan Adam jak zawsze dostał zgłoszenie z centrali. Pojechał na Rudnickiego 1. Do auta wsiadło trzech mężczyzn w wieku od 20 do 25 lat. Zamówili kurs na Wrzeciono, a dokładnie róg Gajcego. Wtedy "klienci" zaatakowali taksówkarza.

- Po drodze rozmawialiśmy, nic nie wskazywało na to, że dojdzie do takiej napaści. Zawiozłem ich na miejsce i wtedy jeden przesiadł się na siedzenie obok kierowcy celem niby zapłacenia za kurs. Wtedy drugi, który siedział z tyłu, złapał mnie ręką za gardło, a pierwszy zabrał dwa telefony - mówi Radiu Kolor pokrzywdzony taksówkarz.

Na kradzieży się skończyło, ale pan Adam przyznaje: "najadłem się dużo strachu".

- Nie przewidzi sie każdego kursu, dlatego nie miałem na początku żadnych obaw. Nie czułem od nich żadnego alkoholu, nie zachowywali się dziwnie. Nie podejrzewałem, że stanie się coś takiego - dodaje taksówkarz.

Pan Adam oszacował straty na około 3 tysiące złotych. O sprawie została poinformowana policja.

Informację o napadzie dostaliśmy na info@radiokolor.pl. Całe zdarzenie widać na filmie, który udostępnił nam pokrzywdzony taksówkarz.

łj

Podziel się:

netgraf.pl