Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 222 562 562

Napisz do nas

Włącz radio

Kolorszop

Jaka będzie Warszawa Andrzeja Celińskiego?

Dodano: 2018-06-23 11:00:00
youtube.com
youtube.com

Dobry klimat w mieście, bezpłatne żłobki i szczęśliwi mieszkańcy! Tak przedstawia swoją wizję Warszawy kandydat na prezydenta miasta Andrzej Celiński z SLD. 

Andrzej Celiński z SLD wystartuje w wyborach na prezydenta miasta. Nie zaczął jeszcze kampanii wyborczej, ale pomysł na Warszawę już ma. Bezpłatne żłobki, walka z reprywatyzacją w stolicy, ograniczony wjazd do centrum miasta, mniej chaosu urbanistycznego na terenie miasta, więcej radości w powietrzu i szczęśliwi mieszkańcy.

To tylko część tego, co już niedługo będę mógł oficjalnie zaproponować warszawiakom w trakcie kampanii wyborczej – mówił polityk. Kandydat życzy obecnej prezydent Hannie Gronkiewicz-Waltz odpoczynku i mówi, że chciałby przewrócić kierunek polityki miasta.

- To właśnie od polityki miasta zależy, czy mieszkańcy będą biegać za pieniędzmy, czy też będą mieli trochę czasu wolnego - Andrzej Celiński z SLD.

Działacz opozycji demokratycznej w czasach PRL, a następnie minister kultury w rządzie Leszka Millera, uważa, że dobry polityk powinien patrzeć w przyszłość, marzyć i umieć zaplanować to, jak będzie wyglądąć miasto za 50 lat.

Z kandydatem na prezydenta Warszawy rozmawiała Alina Makarczuk:

Podziel się:

netgraf.pl