Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 222 562 562

Napisz do nas

Włącz radio

Kolorszop

Warszawiaków czekają zmiany w ruchu drogowym

Dodano: 2018-06-27 16:55:38
fot. ZTM
fot. ZTM

Przez weekend, między 29 czerwca a 1 lipca, nową nawierzchnię otrzyma ul. Popularna. Pracom towarzyszyć będą zmiany w ruchu drogowym. Utrudnienia pojawią się m.in. na Bielanach, Targówku i Żoliborzu.

Na weekend Zarząd Dróg Miejskich zaplanował frezowanie ul. Popularnej. Prace rozpoczną się w piątek, 29 czerwca, o godz. 22.00, a zakończą w poniedziałek, 2 lipca, o godz. 4.00. Zamknięty dla samochodów będzie odcinek od ul. Bolesława Chrobrego do ul. Naukowej.

Także w weekend na ul. W. Perzyńskiego będą pracowali ciepłownicy. Od piątku, 29 czerwca, od ok. godz. 22.00 do poniedziałku do ok. godz. 6.00 zamknięta dla samochodów będzie jezdnia pomiędzy ulicami W. Broniewskiego i A. Magiera. Objazd zostanie poprowadzony ulicami: Z. Romaszewskiego (d. T. Duracza) – A. Magiera lub ul. A. Jarzębskiego

W piątek, 29 czerwca, rozpoczną się także prace przy przebudowie skrzyżowania ulic Rudzkiej, A. Mickiewicza i Klaudyny. Powstanie tam rondo. Wybudowane zostaną także nowe chodniki, droga dla rowerów i wjazd na nowo wybudowane osiedle. W piątkowy wieczór, wyłączony z ruchu zostanie środek skrzyżowania oraz ul. Klaudyny od ul. Pęcickiej. W ciągu ulic Rudzkiej i A. Mickiewicza zostanie uruchomiona tymczasowa jezdnia omijająca plac budowy. Gotowe rondo ma zostać otwarte na początku sierpnia. Do końca września potrwają jeszcze prace wykończeniowe.

Od poniedziałku, 2 lipca, zwężone zostaną obydwie jezdnie ul. Globusowej pomiędzy ulicami Popularną i Świerszcza. W ramach remontu linii kolejowej do Grodziska Mazowieckiego kolejarze zabezpieczą przed korozją ściany wiaduktu nad ulicą. W czasie tych prac jeden z pasów będzie musiał być wyłączony z ruchu. Utrudnienia potrwają dwa tygodnie.

mg

Podziel się:

netgraf.pl